PDA

Επιστροφή στο Forum : Jebao RW-15 wave waker


Sakisdraminos
13-09-14, 06:41
CDbnxGYk3S8


Μιας και μου έγινε πρόταση θα κανω μια μικρη παρουσιαση του κυκλοφορητη!

1. Η ροη του πρεπει να ειναι ανάλογη και οχι λιγοτερη απο την αναγραφόμενη.

2. Ευκολη ως προς την εγκατασταση και την ρύθμιση της.

3.Εχει αναμεσα απο την βαση του κυκλοφορητη και την βεντουζα που κολλάει στο τζαμι 4 λαστιχένιες βασης που βοηθάνε στην μείωση του θορύβου.

4. Ο θόρυβος ειναι ανεπαισθητως ακομα και οταν δουλευει στο τερμα. (Για να ακουσης θορυβο πρεπει να εισαι πανω απο το ενυδρειο.)

5. Το κοντρολερ εχει σε σχεση με της Wp 40 περισοτερα σταδια ρυθμησης ροης που την κανει προσιτη ακομα και σε μικροτερα ενυδρεια.

6. Ο αισθητηρας ειναι ενσωματωμενος στο κοντρολερ και οχι εξωτερικα.
Επισις εγινε δοκιμη στο τελιως σκοταδι και δεν βρηκα καποιο προβλημα που ειχα ακούσει για τον αισθητηρα!!!

7. Η τιμη της πιστευω οτι ειναι προσιτή σε σχεση με μια vortech που πιστευω οτι εκτος απο το διακοσμητικό της υπόθεσης δεν υστερεί καπου αλλου.

Προσωπικά την αγόρασα με εξοδα αποστολης και χορις να υπαρχει θεμα τελονιου 79 ευρω!!!
-------------------------
UJr83F4d_xI
Ενα βιντακι....

Sakisdraminos
09-03-15, 06:36
Μετα απο αρκετο καιρο που την δουλευω εχω μπει στην διαδικασια να βαλω αλλη μια μικροτερη αντλια RW4 .
ο λογκς ειναι η εμφανιση της Cyano στο ενυχρειο μου μετα πο μια λαθος θεραποια.

μιας ενας λογο που σκεφτηκα να το γραψω ειναι γιανα γραψω ενα ακομα θεμα που ειζα ο κυκλοφοριτης πολυ δυνατος διμιουργει παληριες αλλα δεν.μπορουσα να διμιουρησω μεγαλη ροη στο ενυδρειο.
ο κακο για μενα ξεκιναει στο οτι το νερο φευγει και δεν ανοιγει δεν κανει μεγαλο κονο και αυτο ειναξ ενα μειωνεκτημα σε σχεζη με της vortech!

θελω να πιστευω οτι αμα συντονισω τους κυκλοφοριτες μεταξυ τους θα εχω καλυτερα αποτελεσματα...
αν καποιο φιλος το εχει δοκιμασει θα ηθελα να ακουσω την αποψη του....