PDA

Επιστροφή στο Forum : Red eyed tree frog vivarium


Κουραμπιές
29-07-14, 19:22
Ενας φιλος μου ζητησε βοηθεια στο να στησουμε ενα βιβαριουμ με οτι χρειαζεται για να φιλοξενηθουν αξιοπρεπως τα παραπανω βατραχακια. Κατα πρωτον, θελω να σιγουρευτω οτι μπορουν να βρεθουν απο καπου. Γνωριζετε καταρχας καποιον που σε εισαγωγη να υπαρχει πιθανοτητα να βρεθει αυτο το ακριβο σχετικα ειδος?

Υποθετωντας οτι αυτο εχει καλυφθει, οτι πληροφορια περι του στησιματος, ιδεες κλπ, ειμαι ολος αυτια!!

notis
29-07-14, 19:55
reptilia nostra μπορει να σου φερει μαγαζι με ερπετα

Κουραμπιές
29-07-14, 23:18
Και νομιζω τοχω ξανακουσει. Οκ σε ευχαριστω και....βλεπω εγγραφη 2009 και ειναι πρωτο σου μηνυμα? Χαχα παρολαυτα καλη αρχη!! Εχεις καποια σχεση με τα παιδια στο μαγαζι μηπως??

notis
30-07-14, 09:32
οχι δεν εχω καμια σχεση με τα παιδια αποτο μαγαζι απλα ασχολουμε με ερπετα πολλα χρονια

Κουραμπιές
30-07-14, 12:35
Οκ εγινε σε ευχαριστω. Ειχες ποτε στην κατοχη σου, αποτι εχουμε διαβασει ειναι αρκετα ευαισθητο ειδος. Καποια συμβουλη γενικοτερα?
Εγω ειχα για χρονια ιγκουανα και αποτι βλεπω ειναι αρκετα κοντα η αναγκες σε υγρασια θερμοκρασια, υψος ενυδρειου κλπ. Εκτος αυτων? Καποιο φυτο που ισως προτεινεις να μπει συγκεκριμενο? Acorus, emersed anubias πχ κλπ? Ευχαριστω για τον χρονο σου.

notis
30-07-14, 20:18
καλησπερα αν θελεις παρε τηλ για πληροφοριες 6944148534