PDA

Επιστροφή στο Forum : Καμία απάντηση από το σύλλογο!


panvagil
13-05-05, 07:20
Τι γίνετε με τις αιτήσεις; Τελικά κάθε πότε εξετάζονται και πότε παίρνει απάντηση ο ενδιαφερόμενος; :?

Έστειλα και μήνυμα από το site του συλλόγου αλλά καμία απάντηση :!:

Την αίτησή μου την έστειλα πριν το Πάσχα και περίμενα ότι μετά την συνάντηση του συλλόγου (7/5/2005) θα είχα απάντηση αλλά τίποτα.

Συνεχίζω να αναμένω κάποια απάντηση :cry:

ΜΦΧ,
Βαγγέλης Γιαννουλάτος

Akis
13-05-05, 08:31
Παρομοίως....

Artemis
13-05-05, 09:23
Παιδιά,κι εχω έχω στείλει την αίτηση εδώ και μια βδομάδα,αλλα ας κάνουμε και λίγο υπομονή.Φανταζομαι ότι οι άνθρωποι θα έχουν και την προσωπική τους ζωή,και την δουλεια τους και το board....Ας πειμενουμε λιγο ακόμα και μετα θα τους γκρινιάξουμε.... :)
Artemis

Tolis
13-05-05, 12:33
Παιδιά,κι εχω έχω στείλει την αίτηση εδώ και μια βδομάδα,αλλα ας κάνουμε και λίγο υπομονή.Φανταζομαι ότι οι άνθρωποι θα έχουν και την προσωπική τους ζωή,και την δουλεια τους και το board....Ας πειμενουμε λιγο ακόμα και μετα θα τους γκρινιάξουμε.... :)
Artemis
Ετσι ετσι, αλλά να γκρινιαζετε, μας κραταει στην τσιτα!
Οι αιτησεις απαντηθηκαν.

panvagil
13-05-05, 16:40
Ήρθε η απάντηση +-8

Ευχαριστώ, κατάθεση την Δευτέρα το πρωί

stel
12-06-05, 19:35
Eγω παλι παιδια απαντηση πηρα πολυ γρηγορα και εστειλα και την συνδρομη αλλα απαντηση δ πηρα ουτε και το παιριοδικο πηρα αν και σε ενα mail που εστειλα μου ειπαν οτι σε 1 εβδομαδα θα τα επερνα με το ταχυδρομειο δ πηρα τιποτα εδω και 2 εβδομαδες.............
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ......

Tolis
12-06-05, 21:35
Το περιοδικο θα αποσταλλει εντος της εβδομαδας που μπαινει - καθυστερησε λιγο περιμενοντας ανανεωσεις συνδρομων.