PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτομαγεία


ineth
24-11-13, 13:09
Βρήκα μια φωτό και είπα να την μοιραστώ να κλάψουμε όλοι μαζί για το πόσο λίγοι είμαστε.

puntakias22
24-11-13, 13:12
φανταστικη!!!!και το νερο πεντακαθαρο λες και ειναι κρυσταλινο!!εμενα γιατι δεν ειναι ετσι???ασε που δεν βλεπω φιλτρα θερμοστατες τιποτα....

Dimitris_Batman
24-11-13, 13:19
χεχεχε ...δεν έχει μία ώρα που την κατέβασα και την έβαλα ταπετσαρία στην οθόνη του υπολογιστή να λέω ότι έχω και εγώ τέτοιο...Πραγματικά πανέμορφο...

Dimitris77
24-11-13, 14:52
Oντως ειναι πολυ ομορφο αλλα.....δεν ειμαστε καθολου λιγοι φιλε μου.
Υπαρχουν και ελληνικα ενυδρεια εξισου ομορφα ισως και καλυτερα απο αυτο.

Shichibukai
24-11-13, 15:04
Photoshop!!!! :p :p
Αλλα χωρις πλακα ειναι ενα υπεροχο ενυδρειο, μακαρι να αξιωθω καποια μερα και να εχω το δικο μου δισκαδικο!!

ineth
24-11-13, 16:34
Δημήτρη μπορείς να ανεβάσεις συνδεσμο με τν δική σου φωτό που βλέπω?

Oντως ειναι πολυ ομορφο αλλα.....δεν ειμαστε καθολου λιγοι φιλε μου.
Υπαρχουν και ελληνικα ενυδρεια εξισου ομορφα ισως και καλυτερα απο αυτο.

dinos99
25-11-13, 14:18
Δεν έχουμε να ζηλεψουμε τίποτα...δεν εχει περάσει πολύς καιρός που βίο τοπικό αμαζονιου με αγρούς δίσκους πήρε την πρώτη θέση στην αντίστοιχη κατηγορία του Ada. ;)

constantinos
25-11-13, 14:36
φανταστικη!!!!και το νερο πεντακαθαρο λες και ειναι κρυσταλινο!!εμενα γιατι δεν ειναι ετσι???ασε που δεν βλεπω φιλτρα θερμοστατες τιποτα....

το πιο πιθανο ειναι τα τζαμια να ειναι clear για αυτο και φαινεται ετσι
οι θερμοστατες και τα φιλτρα εχουν αφαιρεθει για να τραβηχτει η φωτογραφια.

stanlee
25-11-13, 15:01
Βρήκα μια φωτό και είπα να την μοιραστώ να κλάψουμε όλοι μαζί για το πόσο λίγοι είμαστε.

Πολύ όμορφο φίλε αλλά σου θυμίζω πως τα βιοτοπικά μας στο διαγωνισμό στη Ρωσία(παγκόσμιας εμβέλειας) πριν από 1 μήνα περίπου πήραν τρομερές θέσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-------------------------
φανταστικη!!!!και το νερο πεντακαθαρο λες και ειναι κρυσταλινο!!εμενα γιατι δεν ειναι ετσι???ασε που δεν βλεπω φιλτρα θερμοστατες τιποτα....

Δεν βλέπεις θερμοστάτες φίλε γιατί το ενυδρείο έχει sub και όλος ο εξοπλισμός είναι εκεί...το νερό είναι κρύσταλλο γιατί δουλεύει υπερχείλιση με σκίμερ...και το δικό μου νερό έτσι είναι!
Και σίγουρα η φωτογραφία έχει τραβηχτεί από επαγγελματία!

Κλεόβουλος
25-11-13, 19:04
Ωραία φωτογραφία!
Αλλά εντελώς αφύσικο το περιβάλλον και τα ψάρια σαν να είναι πλαστικά :smt016

stanlee
25-11-13, 20:03
Ωραία φωτογραφία!
Αλλά εντελώς αφύσικο το περιβάλλον και τα ψάρια σαν να είναι πλαστικά :smt016
Είπα και γω δεν θα το πει κανένας????!!!!!:D:D:D

Τσιόνογλου Σταύρος
26-11-13, 00:54
Εγω βλέπω ενα καθαρο ενυδρείο,υγιή ψάρια και τίποτε άλλο απο οσα βλέπουν κάποιοι άλλοι,πιθανόν αυτός που το έχει έτσι να του αρέσει και να μη θέλει να το κατεβάσει και σε κανένα διαγωνισμό με βιοτοπικά ενυδρεία,να το έχει έτσι για την πάρτη του.
Αν ηταν γεμάτο άλγη και ο βυθός τιγκα στο σκ.το τα ψάρια αδυναμα θα σας άρεσε;
Οπως πάντα ολα είναι θεμα γούστου,άλλον του αρέσει ετσι αλλλουνού κάπως αλλιώς.
Εμενα μου άρεσε πολύ.