PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος την εχει μεγαλυτερη ...? (δεξαμενη εννοω)


Tricky
19-02-05, 10:11
Γεια χαρα ,

αναρωτιομουν , ποιος εχει το μεγαλυτερο τροπικο ενυδρειο σε λιτρα εδω στο board ...φυσικα μιλαμε για ιδιωτες μονο ...εαν θελει κιολας να μας ανεβασει καμια φωτο να δουμε και εμεις ...

Βασιλης

dim
27-02-05, 06:46
μέχρι στιγμής το συγκεκριμένο είναι το μεγαλύτερο που έχω δει. είναι γύρω στα 7500 χιλιάδες λίτρα!! και ανήκει στον pritanis.

jpatou
27-02-05, 08:49
Μετράνε και οι λίμνες? :twisted:
Γιατί κάποιος έχει λίμνη με πολλά λίτρα στο σπίτι του :lol: :lol: :lol:

halvas69
27-02-05, 16:39
Εγώ να δεις λίτρα.
Έχω τον Πατραϊκό κόλπο έξω από το σπίτι μου :D

lasal
27-02-05, 20:59
μέχρι στιγμής το συγκεκριμένο είναι το μεγαλύτερο που έχω δει. είναι γύρω στα 7500 χιλιάδες λίτρα!! και ανήκει στον pritanis.
Την επόμενη φορά με περισσότερες φωτογραφίες μια και ο υποφαινομενος (Lasal) αρκέστηκε στο να χαζεύει. ;)
Μετράνε και οι λίμνες?
Την επόμενη φορά με φωτογραφία ΚΑΙ απο την λίμνη μια και ο υποφαινομενος αρκέστηκε στο να την χαζεύει και να κάνει μετρήσεις. ;)

mikenuke
28-02-05, 13:33
Και εχουμε και βιντεακι απο την διασωση του οραντα!Που ειχε φαει ενα κομματι υαλοβαμβακα!
αν μετρανε και οι λιμνες μπορει του pritani να ειναι μεγαλυτερη,αν εννοεις του τακη,εχει χασει. ο πρυτανης την εχει μεγαλυτερη... την λιμνη του!

targas21
05-03-05, 02:25
Μου φαινεται απιστευτο αυτο το ενυδρειακι του pritanis!!! :shock: :shock: :shock: .Μπορουμε να δουμε καπου λεπτομερεστερες φωτογραφιες του?Που το εχει ολο αυτο???Πραγματικα εντυπωσιακο.