PDA

Επιστροφή στο Forum : ευχαριστω....


lifefx
29-03-13, 00:30
ετσι απλα ανοιγω ενα θέμα μονο και μονο για να πω ενα ευχαριστω σε ολους τους φιλους του GAB οι οποιοι με τις αποριες τους,με τα λαθη τους,με τις συμβουλες και τις γνωσεις τους δημιουργησαν, μεγάλωσαν και συντηρουν αυτο το φορουμ....χωρις αλλα λογια και επειδη κλεινουν τα ματια μου απο τι νυστα....ευχαριστώ..

nikolaosbouk
29-03-13, 01:37
Να σε καλα...;)

platy
29-03-13, 02:29
:smt039+-3

maria p
29-03-13, 07:44
κι εγώ θα πω ευχαριστώ, γιατί έχω πάρει γνώσεις, βοήθεια, συμπαράσταση

Κλεόβουλος
29-03-13, 08:41
-+5+-3

ChocolatePuma
29-03-13, 08:45
Καλημέρα
Συμφωνω απόλυτα με το αρχικο πόστ, απλα να συμπληρώσω πως εκτός απο γνώσεις, λαμβάνουμε και βοήθεια με πράξεις...που για μένα αξίζει ακόμη περισσότερο!

Αντζι
29-03-13, 14:08
πολυ καλη ευκαιρια.Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω για την βοηθεια που λαμβανω εδω μεσα με τα μυνηματα δημοσια η προσωπικα αλλα και εξω απο τα παιδια που μου εχουν δωσει φυτα,μου εχουν κανει εξυπηρετησεις με τα ψαρακια κτλ.Μονο καλα λογια εχω να πω.Ειστε ολοι ευγενεστατοι και μπραβο σας.
Ευχαριστω που υπαρχετε και ξεστραβωνεται κοσμο.Keep up the good work guys!

philorian
29-03-13, 14:49
ενα μπραβο στον lifefx που ανοιξε αυτο το θεμα.και εγω με την σειρα μου θελω να πω ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους οσους απαρτιζουν αυτο το φορουμ και ιδιαιτερα σε ολους οσους μπορεσαν και με βοηθησαν σε οσα χρειαστηκα.ειμαι σχεδον 2 χρονια εδω μεσα και εχω λαβει γνωση,υλικα,ζωντανα,φιλια μα ακομα και την αγαπη ολων μας μεσα απο το χομπυ που αγαπαμε!
ειμαι 41 χρονων και ειμαι πρωτη φορα μελος σε καποιο φορουμ και πραγματικα πιστευω οτι εξω απο εδω δυσκολα βρισκεις αυτο που εχουμε εδω μεσα.ειναι αυτο που αισθανομαι εγω προσωπικα!ναστε ολοι παντα καλα με υγεια και χαρα!!

Skydiver
29-03-13, 15:06
ετσι απλα ανοιγω ενα θέμα μονο και μονο για να πω ενα ευχαριστω σε ολους τους φιλους του GAB οι οποιοι με τις αποριες τους,με τα λαθη τους,με τις συμβουλες και τις γνωσεις τους δημιουργησαν, μεγάλωσαν και συντηρουν αυτο το φορουμ....χωρις αλλα λογια και επειδη κλεινουν τα ματια μου απο τι νυστα....ευχαριστώ..

+1000 :smt023 :smt041 :smt038

Stivv27
29-03-13, 15:31
Επρεπε καποιος να το αρχισει και αυτο το θεμα!
Ενα μεγαλο ευχαριστω στο GAB που μου εδωσε απλετο υλικο απο τα threads του αλλα και απο μυνηματα συνχομπιστων!
Και ενα ακομη ευχαριστω που εδω μεσα γνωρισα ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!!!

stanlee
29-03-13, 19:34
:D:D:D +10000

nikolaosbouk
30-03-13, 01:15
Να σε καλα...;)
Επίσης να ευχαριστήσω και εγώ από βαθη καρδιάς το gab γιατι γνώρισα τους ποιο υπέροχους ανθρώπους...

Γιώργος Κ
31-03-13, 01:20
Εγω πιστευω πως το επιπεδο του GAB οφείλεται σε ολα τα μελη του και οχι σε μερικα "μεγαλα μυαλα" συγκεντρωμενα σε ενα φορουμ που "βοηθουν" τους αλλους ... ολοι βοηθανε γιατι ολοι βοηθήθηκαν στο παρελθον απο καποιους αλλους ...
Για μενα ειναι κατι "μεταδοτικό" ... ανιδιοτελές ... οπως θα δειτε στο βιντεακι ...

Qc8ZbVcdHpg

Nick74
31-03-13, 01:34
ολοι βοηθανε γιατι ολοι βοηθήθηκαν στο παρελθον απο καποιους αλλους ...



γενικα πιστευω καπως ετσι ειναι ο ανθρωπος κατα βαθος, απλως εχει τραβηξει λαθος δρομο λογο λανθασμενων πολιτικο-οικονομικο-θρησκευτικων συστηματων.
Στα χομπυ ομως οπου δε βλεπεις τον αλλο με το συμφερον βγαινει η καλη μας μερια.
Μακαρι να φτασει μια μερα που ο ανθρωπος θα εχει πεταξει ολους τους -ισμους (εκτος απο το σουρρεαλισμο :D) στο καλαθι των αχρηστων και θα ειμαστε ολοι πολυ καλυτερα και καλυτεροι... Βεβαια ο δρομος που εχουμε παρει μαλλον δεν οδηγει εκει δυστυχως, ομως ποτε δεν ξερεις...

LAKI
31-03-13, 18:40
ετσι απλα ανοιγω ενα θέμα μονο και μονο για να πω ενα ευχαριστω σε ολους τους φιλους του GAB οι οποιοι με τις αποριες τους,με τα λαθη τους,με τις συμβουλες και τις γνωσεις τους δημιουργησαν, μεγάλωσαν και συντηρουν αυτο το φορουμ....χωρις αλλα λογια και επειδη κλεινουν τα ματια μου απο τι νυστα....ευχαριστώ..
Πραγματι με αυτα που εγραψες με εκανες να:cry:!τα λογια σου ηταν αψωγα!Ολοι μας εχουμε μαθοι 10000000000000000000000πραγμματα!Καλη συνεχια σε ολους μας:smt039:smt039:smt039ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ 1 ΕΥΔΟΜΑΔΑ,ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΩΡΟ!ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΤΕ(ΘΑ ΑΝΙΞΩ ΕΝΑ ΝΕΟ ΘΕΜΑ)και η μασκοτ θα ειναι το θεμα που ανηξε ο φιλος μας lifefx!!