PDA

Επιστροφή στο Forum : GAB με υποστήριξη tapatalk


sharred
05-02-13, 01:59
Πολλοί από εμάς έχουμε smartphones και αξιοποιούμε το tapatalk όπου μας δίνει όλες τις λειτουργίες των αγαπημένων μας forums χωρίς να χρειάζεται να κατεβάσουμε τόνους δεδομένων. Η εγκατάστασή του είναι πολύ απλή και υποστηρίζει όλα τα γνωστά forums. Πολλά ελληνικά αλλά και ξένα sites έχουν ενεργοποιήσει το tapatalk. Επίσης δεν ξέρω αν το ανέφερα αλλά είναι δωρεάν!

http://www.youtube.com/watch?v=7ELOO08uC0U

vaspiou
05-02-13, 02:19
http://www.aquatek.gr/vb/search.php?searchid=5241963

:smt102

kesanis
05-02-13, 10:53
Να άνοιγε και το link!! :rolleyes:
Μακάρι να το είχαμε και στο Tapatalk.

Zorba_The_Freak
05-02-13, 18:51
Μολις εγινε!!!

Να ειστε καλα!!!

exelix
05-02-13, 18:57
Τσεκάρετε αν δουλεύει κομπλέ. Δεν ξέρω αν θα μπορούμε να διορθώσουμε κάτι, αλλά να ξέρουμε τουλάχιστον.

Zorba_The_Freak
05-02-13, 19:05
Τσεκάρετε αν δουλεύει κομπλέ. Δεν ξέρω αν θα μπορούμε να διορθώσουμε κάτι, αλλά να ξέρουμε τουλάχιστον.

Σε εμενα φαινεται ΟΚ...

Στάλθηκε από το GT-P5110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

TRYFONAS K.
05-02-13, 19:43
Αν κατεβασω το tapatalk τι διαφορα θα εχω???κ που θα το κατεβασω???στο market ειναι επι πληρωμη...:rolleyes:

exelix
05-02-13, 19:54
Πιο σταθερή και εύκολη πλοήγηση (ειδικά όταν θες να γράψεις), λιγότερα δεδομένα, πιο γρήγορο. Μερικές φορές από κινητό είναι δύσκολα τα φόρα, αλλά ο καθένας διαλέγει αυτό που τον βολεύει. Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι ανάλογο και αξιόπιστο δωρεάν. Το Market είναι η μόνη επιτρεπόμενη απάντηση που μπορείς να πάρεις.

TRYFONAS K.
05-02-13, 20:02
Δεν εχω προβλημα να το αγορασω,αλλα μου βγαζει κατι για πιστωτικες..αρα δεν μπορω ε??

vaspiou
05-02-13, 20:18
Yeeahh!! μπηκε!! μεχρι στιγμης μια χαρα δουλευει και ειναι τελειο!!!


Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk ||

exelix
05-02-13, 20:23
Α, βγάλτε αυτές τις υπογραφές αν θέλετε! Καθόλου δε μας νοιάζει από που γράφετε και γεμίζει το φόρουμ με άσχετα!:)

TRYFONAS K.
05-02-13, 20:30
Πως θα το αγορασω ρε παιδια που δεν εχω πιστωτικη????

leda
05-02-13, 20:34
Α, βγάλτε αυτές τις υπογραφές αν θέλετε! Καθόλου δε μας νοιάζει από που γράφετε και γεμίζει το φόρουμ με άσχετα!:)

αμαν πια,ολα σε ενοχλουν εσενα!

sent from my bakatela

Immortal
05-02-13, 20:35
Καλορίζικο, το αγόρασα μόνο για να μπαίνω εδώ!:)

vaspiou
05-02-13, 20:37
Α, βγάλτε αυτές τις υπογραφές αν θέλετε! Καθόλου δε μας νοιάζει από που γράφετε και γεμίζει το φόρουμ με άσχετα!:)

επειδη εχουμε καλυτερες κινηταρες???:rolleyes:

Sent from my Samsung Galaxy S2 (ντρέπομαι για το κινητό μου, αλλά δεν ξέρω πώς να το σβήσω...:()

TRYFONAS K.
05-02-13, 20:43
:confused: :confused: :confused: :confused::confused::smt067 :smt067 :smt067
Ρωταωωωωωωωωωωωωωωω κατιιιιι?????????? ( :) )

exelix
05-02-13, 20:44
Τώρα πώς σου φάνηκε αγορίνα;!:D Της Λήδας δεν το πειράζω ακόμα!

Respect the moderator λέμε!

Τρύφωνα δεν ξέρω αν γίνεται με κάποια προπληρωμένη, ας πει κάποιος που το έχει ψάξει.

leda
05-02-13, 20:49
αχαχαχααχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχ........

Immortal
05-02-13, 20:49
Γίνεται με προπληρωμενη κανονικότατα. Αν Ε,ειχεις web banking, κάποιες τράπεζες σε αφήνουν να βγάλεις εικονική προπληρωμένη στο μπαμ! Εγώ έχω 3 από Πειραιώς, μια για κάθε λογαριασμό...

TRYFONAS K.
05-02-13, 20:49
Οκ..thanks στελιο....

leda
05-02-13, 20:51
Τώρα πώς σου φάνηκε αγορίνα;!:D Της Λήδας δεν το πειράζω ακόμα γιατι θα με σκισει!

klan mine the moderator λέμε!

Τρύφωνα δεν ξέρω αν γίνεται με κάποια προπληρωμένη,ειμαι τελειως ασχετος με τα παντα. ας πει κάποιος που το έχει ψάξει.

ααχαχαχαχαχα:D:D:D:D

TRYFONAS K.
05-02-13, 20:51
Γίνεται με προπληρωμενη κανονικότατα. Αν Ε,ειχεις web banking, κάποιες τράπεζες σε αφήνουν να βγάλεις εικονική προπληρωμένη στο μπαμ! Εγώ έχω 3 από Πειραιώς, μια για κάθε λογαριασμό...
Δλδ βγαζω μια προπληρωμενη κ μετα στο μαρκετ βαζω απλα τον αριθμο της καρτας κ τελος??

Alex_Salonica
05-02-13, 21:29
ωραία αναβαθμιστήκαμε!

Sent directly from my brain :D

vaspiou
05-02-13, 21:34
επειδη εχουμε καλυτερες κινηταρες???:rolleyes:

Sent from my Samsung Galaxy S2 (ντρέπομαι για το κινητό μου, αλλά δεν ξέρω πώς να το σβήσω...:()

:mad::eek::p

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk ||

maikl
05-02-13, 21:49
τι κες τωρα...

send from my pc...:D

Immortal
05-02-13, 22:08
Δλδ βγαζω μια προπληρωμενη κ μετα στο μαρκετ βαζω απλα τον αριθμο της καρτας κ τελος??

Ναι, πρέπει να θυμάσαι τον αριθμό της κάρτας, τον κωδικό της και την ημερομηνία λήξης της. Δεδομένου ότι είναι άυλη, αν χάσεις τον κωδικό, παπαλα, πρέπει να την καταργήσεις και να βγάλεις νέα... ¶λλα στο play store χρειάζεται μόνο να την καταχωρήσεις στο λογαριασμό σου και από εκείνη τη στιγμή,ότι αγορά κάνεις χρεώνεται αυτόματα

Εστάλη από το Nokia 5110 ,μοντέλο '97 με κουστουμαρισμενο firmware με android 4.2 και μέσω 7 redirections από landlines και 3 δορυφόρους, ο ένας εκ των οποίων κατασκοπευτικος της Β. Κορέας!:D:D:D

TRYFONAS K.
05-02-13, 22:18
Ναι, πρέπει να θυμάσαι τον αριθμό της κάρτας, τον κωδικό της και την ημερομηνία λήξης της. Δεδομένου ότι είναι άυλη, αν χάσεις τον κωδικό, παπαλα, πρέπει να την καταργήσεις και να βγάλεις νέα... ¶λλα στο play store χρειάζεται μόνο να την καταχωρήσεις στο λογαριασμό σου και από εκείνη τη στιγμή,ότι αγορά κάνεις χρεώνεται αυτόματα

Εστάλη από το Nokia 5110 ,μοντέλο '97 με κουστουμαρισμενο firmware με android 4.2 και μέσω 7 redirections από landlines και 3 δορυφόρους, ο ένας εκ των οποίων κατασκοπευτικος της Β. Κορέας!:D:D:D
Χαχαχαχα..ευχαριστω!!
Αλλα δυστυχως το λογισμικο που εχω δεν εχει την δυνατοτητα να κανω update to market σε play store..κ δεν εχει βγει νεο λογισμικο...

Γιώργος Κ
05-02-13, 22:47
Ωραίο φαίνεται!!!! Θα το χρησιμοποιώ από το κινητό :-P

Στάλθηκε από το MT27i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

vaspiou
05-02-13, 23:05
Ωραίο φαίνεται!!!! Θα το χρησιμοποιώ από το κινητό :-P

Στάλθηκε από το MT27i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

ενα δεν μου εμφανιζει το Φ. σε εσας φαινεται?



Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2 επειδη μπορω.

Tsipourinos
05-02-13, 23:09
Πολυ καλο και ευχρηστο... Μπραβο!!!

Γιώργος Κ
05-02-13, 23:09
και μενα δε το εμφανιζει το γραμμα φ στο tapatalk αλλα απo το pc το βλεπω κανονικα!! :confused::smt102:confused:

Sent from my ....... το βγαζετε απο τις ρυθμισεις του tapatalk!!

vaspiou
05-02-13, 23:17
και μενα δε το εμφανιζει το γραμμα φ στο tapatalk αλλα απo το pc το βλεπω κανονικα!! :confused::smt102:confused:

Sent from my ....... το βγαζετε απο τις ρυθμισεις του tapatalk!!

το δικο σου μικρο Φ το εμΦανισε....απο pc το εγραψες εε? απο κινητα τρωει το κολλημα



Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2 επειδη μπορω.

thgparas
05-02-13, 23:28
Μπραβο και απο εμενα παιδια...
Βοηθα πολυ.

Γιώργος Κ
05-02-13, 23:33
το δικο σου μικρο Φ το εμΦανισε....απο pc το εγραψες εε? απο κινητα τρωει το κολλημα



Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2 επειδη μπορω.
Απο το κινητο το εγραψα!!! απλα στο tapatalk δεν μου το εμφανιζε εμενα (δεν μπορουσα να το δω)!!! Νομιζα οτι εκανα λαθος και το ειδα απο το pc και το δειχνει μια χαρα!!! :rolleyes:

sharred
05-02-13, 23:56
Να ναι καλά και ο topic starter :P
Το χρησιμοποιώ χρόνια στα δικά μου forums και με βολεύει πάρα πολύ.

kesanis
06-02-13, 01:37
Για το Ελληνικο "φ" ειναι γνωστο bug που δεν το εχουν φτιαξει ποτε.
Για να το διχνει επιλεψτε το dark skin και να εχετε τσεκαρισμενο στις ρυθμισεις το bbcode.

Μπραβο παιδια, παντως! Πολυ σωστα κανατε. Ειναι μεγαλη ευκολια για τα smartphones το tapatalk και σιγουρα ειναι απολυτα σωστη επιλογη.

Και παλι ενα μπραβο απο μενα και ολα φαινονται να δουλευουν σωστα. Οι υπογραφες μπορουν να κλειστουν και απο τους mods. Δεν ξερω αν ερχονται οι ειδοποιησεις απο τα πμ, ομως. Εμενα παντως δεν μου ηρθε αλλα μπορει να φταιω και εγω γιατι ειμαι με το hd για tablet και εχω ακομα την beta εκδοση. Αν θελει καποιος ας δοκιμασει για τις ειδοποιησεις.


Στάλθηκε από το GT-N8010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk HD

Γιώργος Κ
06-02-13, 04:04
Τα πμ μου "χτυπανε" σαν sms στο τηλεφωνο!!! Πολυ καλο!!!! :smt035:smt035
Για το Ελληνικο "φ" ειναι γνωστο bug που δεν το εχουν φτιαξει ποτε.
Για να το διχνει επιλεψτε το dark skin και να εχετε τσεκαρισμενο στις ρυθμισεις το bbcode.
Σωστοςςςςςςς ετσι φαινεται κανονικα!!!! :smt035

kesanis
06-02-13, 13:13
Καλημέρα σε όλους!

Οπότε όλα δουλεύουν κανονικά. ¶ψογα και πάλι μπράβο για αυτή την συμαντική αναβάθμιση.:smt041

nikolaosbouk
15-03-13, 01:45
Παιδια το μονο προβλημα που εχω(sony Xperia S)ειναι στο γραμμα φ που δεν το εμφανιζει....
Ti κανω?

kesanis
15-03-13, 02:06
#36 ;) (10 χαρακτηρες)

netblues
26-05-14, 09:40
Tapatalk 4.4.1 για οποιον ενδιαφερεται...