PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενεθλια


sot-zoe
02-12-04, 12:29
Και καπου εδω πρεπει να ειναι και τα γανεθλια του GAB :)

Τις καλυτερες ευχες μου στο φορουμ στον ιδρυτη του Τόλη , και σε ολα τα μελη του GAB.

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 27596 θέματα
Τα μέλη μας είναι συνολικά 550

Και καποτε που ειμασταν 30 μελη στο φορυμ αυτο , καποιοι απαισιοδοξοι ελεγαν οτι δεν θα φτασουμε ουτε τα 50-60 μελη μαξιμουμ , τωρα να δω τι εχουν να πουν ολοι αυτοι οι ξυπνιοι .

Archon
02-12-04, 12:56
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν, δουλεύουν και μετέχουν στο GAB.

Να τους χιλιάσουμε... :lol:

AFRIKANOFILOS
02-12-04, 15:41
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :!: :!: :!: Στο συλλογο που μας εδωσε τοσες γνωσεις για το καλυτερο hobby που υπαρχει +-2 :!: Και φυσικα αξιζουν πολλα συγχαρητηρια στην προεδραρα μας που τον εφερε σε αυτο το επιπεδο :!:
ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΟΥΜΕ :!: :!: :!:

Vlachos Stamatis
02-12-04, 16:29
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Να τονίσω ότι για εμάς που είμαστε από την επαρχία είναι ακόμα μεγαλύτερη βοήθεια αυτό το site.

Συγχαρητήρια στα παιδιά που είχαν την ιδέα και την ικανότητα να την κάνουν πράξη!

Να συνεχίσουμε να πολλαπλασιαζόμαστε και εμείς και τα ψάρια μας!

Σταμάτης Βλάχος

tassssos
02-12-04, 17:29
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Συγχαρητήρια σε όλους, για τις ώρες που αφιέρωσαν, τις γνώσεις που πρόσφεραν(και προσφέρουν) απλόχερα, το ήθος, την ευγένια και βέβαια στον πρωτεργάτη και εμπνευστή αυτού του πανέμορφου board - "σχολείου"

Να΄στε όλοι καλά

Τάσος Τερεζής

hejo
02-12-04, 17:51
Nα ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου -ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ-
και ένα πολύ μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όσους μας βοήθησαν και εξακολουθούν να μας βοηθούν σε αυτό το καταπληκτικό και κυρίως αγχολυτικό χόμπι.

qstavrosq
02-12-04, 21:41
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!
Χρονια πολλα στην αστείρευτη πηγή πληροφόρησης ! Χρόνια πολά σε όλους μας !

Υ.Γ : Γιατί δεν κανονίζουμε κάτι να το γιορτάσουμε;;;[/b]

scubapol
03-12-04, 10:09
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ! ! ! ! ! ! !

Αντε και εις ανώτερα . . . . . . . . . . . . . +-8

Makis M
03-12-04, 10:23
Χρόνια Πολλά στο Φορουμ και συγχαρητηρια στους ανθρωπους που μεχρι σημερα καταφέρνουν να διατηρουν τις ισσοροπιες μεταξυ σωστου και λαθους. .......και ως γνωστον, οταν η ισσοροπιες διατηρουνται τα μελη του "ενυδρειου" μας πολλαπλασιαζονται :) .
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον Τολη και ξανα συγχαρητητρια σε ολους.

+-3 +-3 +-3 +-3 +-3 +-3 +-3 +-3 +-3

jpatou
03-12-04, 10:50
Χρόνια πολλά στο GAB και ένα μεγάλο μπράβο σε όλους που έχουν συνεισφέρει ώστε να φτάσει στο επίπεδο που είναι σήμερα :!: :!: :!:

dantouan
03-12-04, 15:24
Χρόνια πολλά στο GAB και με το καλο να τα χιλιασει τα μελη... :)

nkarvounis
03-12-04, 15:25
Εύχομαι όχι μόνο χρόνια πολλά μιας και αυτό εξαρτάται από εμάς, αλλά και την αύξηση των μελών με ρυθμούς που να μας καταξιώσουν ως ένα παγκόσμια αξιόπιστο και έγκυρο forum.

lasal
03-12-04, 15:45
Χρόνια πολλά κι'απομένα να τα 1000άσει
και με το καλό καινούργια μέλη

manosdr
03-12-04, 17:08
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και από εμένα,εύχομαι να συνεχιστεί η προσπάθεια,
να γίνεται το forum συνεχώς ποιοτικότερο και να γινόμαστε όλοι μας
σοφότεροι μέσα από αυτό. :!: :D :D

pani
03-12-04, 18:25
XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και από μένα που η ύπαρξη του στάθηκε αιτία να μάθω τόσα πολλά και να γνωρίσω εσάς εστω και μέσα απο τα γραφόμενα σας.Ευχομαι λοιπόν μέσα απο τη καρδιά μου κάθε πρόοδο με αυξημένη τη συμμετοχή από ολα τα μέρη οπου υπάρχουν Ελληνες και όχι μονο και ένα μεγάλο Ευχαριστώ στον κ. Τολη που με την σκέψη του να το δημιουργίσει μας έδωσε την ευκαιρία να ενπλουτίσουμε τις γνώσεις μας και να δημιουργήσουμε νέες φιλίες.

a$wto$
03-12-04, 19:04
χρονια πολλα στο φορουμ που με ξεσηκωσε να ξαναστυσω ενυδρειο :)

ειναι ωραιο πραγμα να μοιραζεσαι γνωσεις,εμπειριες με συνανθρωπους σου