PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν πιστευω στα ματια μου....!!!!!!!!!!!!!


_jimmakos_
25-11-04, 00:25
παιδια δεν μπορω να πιστεπσω συτο που εκαναν οι κονβικτ μου..... :shock:

σηκωσαν το χαλικι στα σημεια που ρουφαει το φιλτρο με αποτελεσμα να το φραξουν ΑΛΛΑ προσοχη ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ απο 2 μεριες ρουφαι το συγκεκριμενο φιλτρο κ πηγαν κ εφραξαν μονο εκεινο το σημει σηκωνοντασ ενα βουναλακι.... βρε μπας κ θελουν να μου πουν τιποτα????[/u]

_jimmakos_
25-11-04, 00:52
παιδια δεν σας κανω πλακα θα σαλταρω η με πειραξε η πορτοκαλαδα που ηπια η εδωσα χαλασμενη τροφη στα ψαρακια μου.... παιρνουν ολοκληρεσ κοτρονεσ χαλικι στο στομα τους κ τις ανεβαζουν σε ενα βουναλακι κλεινοντας το φιλτρο το βλεπω κουβαλαν ολοκληρη κοτρονα με το στομα !!! :shock:

ASCCO1
25-11-04, 01:35
:D :D :D :D :D :D
Και γιατι δεν τους την χαλας ??? να το καθαριζεις εσυ ??? την εισοδο του φιλτρου.... να δουμε ποιανου θα περασει ???? εσενα η αυτονον>>>> :D

_jimmakos_
25-11-04, 01:49
ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ.... δεν ξερω τι τα επιασε αλλα ξεθαβοθν ενα ενα τα φυτα..... :evil: !!!!!!
κ παραλληλα κλεινουν κ το φυλτρο να φανταστειτε το ενα παιρνει την πετρα κ την παει στην εξοδου του νερου απο το φιλτρο!!!! ςσ εκει πανω την σηκωνει!!!!!
ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΨΑΡΑΚΙΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ Η ΜΠΟΥΛΝΤΟΖΕΣ???? :?

ASCCO1
25-11-04, 01:54
αμα σκαβουν φωλια για να ζευγαρωσουν ........
θα τα σηκωσουν ολα :lol: :lol: :lol:

γιατι νομιζεις οτι εμεις βαζουμε ψιλη αμμο........ και οχι χαλικι.... :lol: :lol:

Giorgos
25-11-04, 02:05
Αν ετοιμάζονται να ζευγαρώσουν να είσαι σίγουρος ότι θα περάσει το δικό τους!
Για να προφυλάξεις την έξοδο του φίλτρου, μπορείς να βάλεις μπροστα της μια μεγάλη πέτρα ή ρίζα ώστε να μην μπορούν να την μετακινήσουν εμποδίζοντάς τα έτσι να την σκεπάζουν με χαλίκι.