PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΡΙΑ


kroud
16-11-04, 17:53
Θα ηθελα να μαθω απο τους ειδικους του ειδους αν ο μονομαχος ειναι δηλητηριωδης. :?:

fighterfish
16-11-04, 18:57
Ναί, πολύ,
μάλιστα έχουν καταγραφεί περιστατικά όπου εξαγριωμένοι μονομάχοι
πετάγονται απο τα ενυδρεία τους σε περαστικές αμέριμνες γάτες και τις καταβροχθίζουν με βουλιμία.

..
..
..
..
...

(Για να καταλάβετε περι τίνος πρόκειται, έμαθα οτι μια καλή κυρία στην έκθεση (δεν ήμουν δυστυχώς μπροστά) είπε οτι η γάτα της έφαγε έναν μονομάχο και δηλητηριάστηκε και ψόφησε).....

annivas2000
17-11-04, 00:06
Νικολακη ασε τις %$@#@%^% και παμε παρακατω........

ΥΓ. Εγω φταιω που στα λεω ολα :D :D ..Χριστοφορε αμα θες πληροφοριες απο πρωτο χερι .....ρωτα με... :D

AFRIKANOFILOS
17-11-04, 01:37
XAXAXAXAXAXAXA σε λιγο θα ακουσουμε για μηχανοβιες-χασικλιδες αφρικανες :lol: :lol: :lol: .

dantouan
17-11-04, 03:43
Το δηλητηριο του μονομαχου συγκρινεται μονο με αυτο της ταραντουλας.... :shock: :shock: :shock: ... :lol: :lol: :lol:

kroud
17-11-04, 20:59
Ενα τρανταχτο παραδειγμα ειναι ο φιλος μου ο annivas.Μικρος τον ειχε τσιμπησει μονομαχος αλλα τελικα αποδειχτηκε οτι το δηλητηριο του εκανε καλο(βλεπε spiderman).Ενταξει του εχει αφησει και κατι κουσουρια αλλα τα προτερηματα ειναι περισσοτερα.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι μπορει να συμβαινει το ιδιο και στις γατες....αυτο προσπαθουσε να εξηγησει ματαια στη "νεαρη" κυρια αλλα δεν ξερω αν την επεισε.
Το θεμα ομως ειναι, οτι δεν ξερω αν καταλαβε πραγματικα, τι προσπαθουσε να εξηγησει σ'αυτον η "νεαρη"κυρια...... :P
Ειναι και ωραιο παιδι τι να κανουμε...... +-2

Υ.Γ Τωρα αν θελετε αγαπητοι moderators μπορειτε να το σβησετε.

lasal
18-11-04, 02:50
Υ.Γ Τωρα αν θελετε αγαπητοι moderators μπορειτε να το σβησετε.
Pleaaaaaaseeee οχι ακόμη
Και γω εχω ενα σοβαρό ερώτημα.
Αν φάει η γάτα δηλητηριώδη γαύρο θα πάθει το ίδιο?
Τωρα αν θελετε αγαπητοι moderators σβηστε το γρήγορα γρήγορα πριν προλαβει να το διαβάσει ο δηλητηριώδης γαύρος ;)

ASCCO1
20-11-04, 17:42
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΝΩ ....
γιατι αν το δει και ο γαυρος την κατσατε... :P :P :P :P