PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφίες από το ενυδρείο μου!


Vlachos Stamatis
11-10-04, 21:11
Εδώ και καιρό τώρα σας τάζω φωτογραφίες του ενυδρείου μου και δεν τις βλέπεται λόγω ότι δεν έχω ψηφιακή μηχανή.
Με την ευκαιρία λοιπόν της επίσκεψης ενός φίλου μου που πήρε καινούργια φωτογραφική μηχανή βγάλαμε μια σειρά από φωτογραφίες του ενυδρείου μου για να την δοκιμάσουμε.
Μερικές από αυτές σας στέλνω να τις δείτε και εσείς. Μόνο που επειδή δεν ασχολούμαι προσωπικά με το χόμπι αυτό δεν θα μπορέσω να σας εξηγήσω τις παραμέτρους της φωτογράφησης.
Αν τεθεί όμως τέτοια απαίτηση θα τον παρακαλέσω να μπει και να μας τις εξηγήσει.

Στοιχεία για το ενυδρείο μου θα βρείτε σε παλιότερες δημοσιεύσεις μου. Έτσι για να μην σπαταλάμε τον χώρο άδικα!

Και μην ξεχάσετε να το φτύσετε τελειώνοντας έτσι?

asteris
11-10-04, 22:32
Φτου, φτου!!!

Ωραίο το ενυδρείο και πολύ ωραίες και οι φωτό.

Kodak δεν είναι η μηχανή ?

AFRIKANOFILOS
11-10-04, 22:55
Πραγματικα πολυ ομορφο ενυδρειο μπραβο :!: Αυτο το καραβακι τπ ειχα και εγω καποτε τωρα μη με ρωτησεις που ειναι :roll: .

tasos
12-10-04, 00:31
Από ότι βλέπω,δεν έχεις καθόλου άλγη.......ΣΩΣΤΟΟΟΟΣ :D :wink:

Takis
12-10-04, 00:36
Ωραιο ενυδρειο.
Αν εβγαζες και το καραβακι.... :roll: :roll:

dantouan
12-10-04, 03:01
Ωραιο ενυδρειο.
Αν εβγαζες και το καραβακι.... :roll: :roll:

Εκτος αν ειναι το..........πειρατικο :!: :!: :!:

jpatou
12-10-04, 09:53
Μπράβο πολύ ωραίο ενυδρείο αλλά θα συμφωνήσω και εγώ οτι το καραβάκι είναι περιττό.

Markos
12-10-04, 10:22
φτου φτου να μην στο ματιάσουμε βρε...

Πολύ όμορφο... :wink:

Obelix(Reifen)
12-10-04, 10:27
’μα σου αρέσουν τα καραβάκια βαλε και μαούνες αλλά ανέβασε λίγο την στάθμη του νερού χαλάει το καλό αποτέλεσμα.

nkarvounis
12-10-04, 10:29
’ξιος, πολύ ωραίο ΦΟΥΤΟΥ !!!

.. αν αλλάξεις από το υπόστρωμα και την λάβα που βλέπω ....

ε... για το καραβάκι δεν το συζητάω ! πες του να πάει να βουλιάξει αλλού !!!!! :shock: :shock:

Το νερό που λείπει είναι εξάτμιση?

Vlachos Stamatis
12-10-04, 12:13
Ναι το νερό που λείπει είναι από την εξάτμιση μιας και μου αρέσει να το αφήνω ανοιχτό το καπάκι. Θα επανέλθει με την επόμενη αλλαγή νερού πάλι.
Το καραβάκι είναι πειρατικό όντως, και είναι και φωλιά ταυτόχρονα! Από ότι έχω παρατηρήσει εκεί κρύβετε συχνά ο κλόουν και το γατόψαρο μου.
Το υπόστρωμα σκέφτομαι μιας και έχω φυτά να το αλλάξω με την πρώτη ευκαιρία, διαβάζω σχετικά άρθρα να ενημερωθώ προς το παρών.

Όλοι οι ξιφοφόροι είναι γεννημένοι εδώ σε αυτό, μακάρι να ήτανε και τα τέτρα νέον.