PDA

Επιστροφή στο Forum : αυριο πεμπτη expess συναντηση στην θεσσαλονικη...


nhreas
22-09-04, 13:52
λογω αφιξης του ελληνα γκουρου των reef niktso.οποιος ενδιαφερεται να στειλει pm σε μενα ,στον mikenuke και στον dman για το μερος και την ωρα συναντησης.η συναντηση δεν ειναι prive ειναι για ολους!

paparatsi
22-09-04, 13:56
Απο την στιγμη που η συναντηση δεν ειναι πριβε ανακοινωστε την ωρα και τον τοπο και οποιος θελει θα ερθει , για να μην στελνουμε μυνηματα χωρις λογο.

mikenuke
22-09-04, 16:05
Ωραια, ας αποφασισουνε ο nhreas με τον niktso οι οποιοι ερχονται απο εκτος θεσσαλονικης για να τους βολευει και να προλαβουν να ολοκληρωσουν τις δουλειες τους.

stergios
22-09-04, 16:29
και εγω μεσα :lol:

mikenuke
23-09-04, 15:01
Κατα τις 19:00 η ωρα θα πιουμε το καφεδακι μας τελικα και το μερος θα ειναι καπου στην πλατεια Αριστοτελους.

Οποιος θελει και εχει το νουμερο μου με παιρνει εκεινη την ωρα και του λεμε που ειμαστε.
Οποιος αλλος δεν εχει το τηλεφωνο μου και θελει να ερθει μπορει να μου στειλει ενα πμ με το κινητο του και θα βρουμε τον τροπο να βρεθουμε.αρκει να στειλει ομ πριν τις 18:00.

Το κακο ειναι οτι δεν βλεπουμε πολλους θαλασινους φιλους της θεσσαλονικης να ενδιαφερονται.[/b]

x-nos
23-09-04, 18:29
Άμα μας λεγατε και ποια μερα θα ειναι η συναντηση καλα θα ηταν! :?

koulio
23-09-04, 18:37
ο τιτλος το λεει αυριο πεμπτη δηλαδη σημερα :wink: :wink:

αντε αντε :D :D :D :D

x-nos
23-09-04, 19:28
Διστηχος το ειδα πολυ αργα! :(

nhreas
24-09-04, 13:32
η συναντηση εγινε,επιτελους με αρκετη συζητηση περι θαλασσινων και reef (sorry mikenuke).υπηρχε αφθονη καταναλωση μπυρας και μεζεδων μεχρι σκασμου και γελιου φυσικα!προσωπικα χαρηκα πολυ για την γνωριμια με τον niktso.πιστευω η επομενη συναντηση να γινει με καλυτερη οργανωση.

mikenuke
24-09-04, 14:00
Ητανε μια πολυ ωραια βραδια.Πολυ χαρηκα που συμετειχα κι εγω.

sps4ever(niktso)
24-09-04, 23:09
Η γνωριμία υπήρχε :wink: απλά τώρα είδαμε και τη φάτσα μας ευχαριστώ για όλα όλους πέρασα υπέροχα. Γιώργο το ραβανί :twisted: ,το μισό έφαγα μόλις μπήκα. Μόνο συγνώμη στο Φώτη που ήμουν απότομος και τον στενοχώρησα. Είμαι λίγο μείον στη διπλωματία και πάλι συγνώμη.
Δημήτρη σε περιμένω το συντομότερο. Για πάρτη σου θα βγάλω το λευκόστερνο το σιτευτό και θα στον σερβίρω στα κάρβουνα (αρκεί να κάτσεις δυό τρεις μέρες γιατί τόσο θα κάνω να τον πιάσω).

χοχλακας φωτης
24-09-04, 23:22
δεν εισαι αποτομος μια χαρα εισαι ,ετσι επρεπε να μου τα πεις για να βαλω νεους στοχους ..................και να σας πριζω................... :lol: :lol: :lol: :wink:

tasos
26-09-04, 08:14
Είμαι λίγο μείον στη διπλωματία και πάλι συγνώμη.
.
Έτσι,όποιος αγαπά ,παιδεύει :!: :!: :!: :lol: :wink: .