PDA

Επιστροφή στο Forum : ανθρακιτης


scubas_
25-08-04, 04:02
γνωρίζει κανείς αν ο Ανθρακίτης που χρισιμοποιείται για τις πισίνες κάνει κ για τα δικά μας ενυδρεία?

scubas_
29-08-04, 20:39
λεω μήπως ξέρει κανείς????

sps4ever(niktso)
29-08-04, 20:59
Να σου κάνω μία ερώτηση; Γιατί κάποιος να το ρισκάρει; Θα κερδίσω μισό άντε ένα € το μήνα. Αξίζει το κόπο να το ρισκάρω;

scubas_
30-08-04, 08:35
αν ζουσες κ εσυ σε ακριτικό μέρος με ελάχιστες εως καθόλου επιλογες απο καταστημάτα στα θέματα των τιμών κ στις γνώσεις θα άρχιζες να πειραματίζεσαι. την ιδέα μου την έδωσε ενας φίλος κ είπα να ρωτήσω αν αξίζει το κόπο

sps4ever(niktso)
30-08-04, 09:28
αν ζουσες κ εσυ σε ακριτικό μέρος με ελάχιστες εως καθόλου επιλογες απο καταστημάτα στα θέματα των τιμών κ στις γνώσεις θα άρχιζες να πειραματίζεσαι. την ιδέα μου την έδωσε ενας φίλος κ είπα να ρωτήσω αν αξίζει το κόπο
Θα διαφωνήσω μαζί σου.
Πρώτα από όλα υπάρχουν γνωστοί και φίλοι που σίγουρα θα μπορούσαν να αγοράσουν λίγο κάρβουνο και να σου το στείλουν. Επιπλέον ξέρω ότι υπάρχουν μαγαζιά που στέλνουν επαρχία και βέβαια υπάρχουν πάντα και οι δικτυακές αγορές.

scubas_
30-08-04, 10:33
Νκο καλημέρα. για τις αγορές μέσο νετ δεν μου πέρασε απο το μυαλό. αλλά το αν αγοράζω 'γουρούνι στο σακί' με το να μου στείλει ότι θέλει το μαγαζί μια κ δέν ξέρουμε τί αλλα προϊόντα έχει. Διαβάζοντας προηγούμενες σας συζητήσεις για επιλογές φίλτρων κτλ κατάλαβα οτι πάντα σου πουλάνε αυτό που δέν χρειάζεσαι.