PDA

Επιστροφή στο Forum : Corydoras XXL...


X_nikolas
28-07-04, 20:22
Πριν λιγες μερες πηγα μια βολτα στο μαγαζι του φιλου Tarek και το πρωτο πραγμα που μου προσεξα ηταν ενα ενυδρειο γεματο πρασιναδα και καπου αναμεσα σε ολα αυτα τα φυτα προσεχω καποια corydoras :shock: Ηταν ολα τεραστια ( κτηνη ) !!! και μαλιστα ζευγαρια. Δεν ξερω αν καποιος απο εσας τα εχει δει ... αλλα εμενα τουλαχιστον με εντυπωσιασαν ειναι πρωτη φορα που βλεπω τοσο μεγαλα μαζεμενα . Τarek συγχαρητηρια για τα ψαρια σου ... αντε να μας ενθουσιαζεις ετσι παντα !!!

Husky_Jim
28-07-04, 23:35
Μήπως ήταν από την οικογένεια Brochis?Τα Brochis γίνονται μέχρι 8cm........

X_nikolas
29-07-04, 01:54
Καταρχην μπραβο σου για την προσπαθεια που κανεις ωστε να αποκτησουν περισσοτερους και κυριως συνειδητοποιημενους φιλους τα πιρανχας. Οσο για τα corydoras, συγνωμη δικια μου παραλειψη να μην αναφερω οτι ανηκαν στο γνωστο μας ειδος aeneus και panda!!!

dantouan
29-07-04, 05:50
αναμεσα σε ολα αυτα τα φυτα προσεχω καποια corydoras :shock: Ηταν ολα τεραστια ( κτηνη ) !!!

Κτηνη 8 cm....... :shock: :D :D

Husky_Jim
31-07-04, 22:30
Καταρχην μπραβο σου για την προσπαθεια που κανεις ωστε να αποκτησουν περισσοτερους και κυριως συνειδητοποιημενους φιλους τα πιρανχας. Οσο για τα corydoras, συγνωμη δικια μου παραλειψη να μην αναφερω οτι ανηκαν στο γνωστο μας ειδος aeneus και panda!!!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Δυστυχώς δέν έχω πάει ποτέ στον Τάρεκ άν και είναι σχετικά κοντά.Μάλλον θα πρέπει να τον επισκευτώ από βδομάδα..... :lol: