PDA

Επιστροφή στο Forum : Συγνώμη


sps4ever(niktso)
13-06-04, 14:20
Και επειδή αντέδρασα παιδιάστικα οφείλω μία συγνώμη από όλους τους συνδαιτημόνες. Ελπίζω να μην υποπέσω σε τέτοιο ολίσθημα στο μέλλον.
Ιδιαίτερα στο γνωστό που μας κοιτάει από εκεί ψηλά και του χρωστάμε πολλά για τους κόπους που έχει κάνει τόσο στο παρελθόν όσο και στο παρόν.

tasos
13-06-04, 20:18
............δεν εννοείς το Θεό :roll: :wink:

ahar
13-06-04, 22:36
............δεν εννοείς το Θεό :roll: :wink:
SLAP SLAP
Δεν σας έχω πει κ*Μπππιιιππ*παιδα να μην με φωναζετε αν δεν υπάρχει λόγος;;;;
Παλι μου διαλησατε την σιεστα!

Και το δηλωσα ρητα στο Μωήση...
Αλλα εσεις τιποτα!


:D :D :D :D :D :D :D :D :D

sps4ever(niktso)
14-06-04, 11:38
Ντροπή. Τι παραδείγματα είναι αυτά. Αντί να έχεις ήδη τσακώσει τον εισβολέα και να έχεις κάνει πλήρη εξακρίβωση και μεταφορά σε spicies tank κάνεις σιέστα.
ΝΤΡΟΠΗ

:twisted: :twisted: :wink:

sot-zoe
14-06-04, 12:59
ΜΠΡΑΒΟ και παλι ΜΠΡΑΒΟ Νικο
εκανες κατι πολυ σπανιο, που δυσκολα κανείς το κανει στις μερες μας .
Και δεν θα σταθω στο ποιος ειχε δικιο και ποιος αδικο , εχουμε πει πολλες φορες οτι ο γραπτος λογος ειναι ευκολα παρεξηγησιμος , και μπορει καποιος να λεει χιλια καλα αλλα να τα εχει διατυπωσει με εναν διαφορετικο τροπο απο οτι θα περιμενε κανεις και ετσι να βγαινουν λαθος συμπερασματα .
Τελος παντων εδω εχει σημασια ο τροπος που το αντιμετωπισες (ετσι θα επρεπε να κανουν ολοι οσοι σεβονται τον εαυτο τους ) και το μονο που εχω να σου πω ειναι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ .
Ελπιζω αυτο να γινει παραδειγμα σε ολους μας και να ζηταμε και μια συγγνωμη οταν καταλαβαινουμε οτι εχουμε κανει λαθος καπου .

ahar
14-06-04, 13:13
Ντροπή. Τι παραδείγματα είναι αυτά. Αντί να έχεις ήδη τσακώσει τον εισβολέα και να έχεις κάνει πλήρη εξακρίβωση και μεταφορά σε spicies tank κάνεις σιέστα.
ΝΤΡΟΠΗ

:twisted: :twisted: :wink:

μα το έχω ήδη κανει Νικο μου ... Και τα δύο γκαμπουρια!!! εχουν χωθει στην καραντινα στο sump μεσα.... !
Εξου και η Σιεστα!

:D :D :D :D :D

Το 1ο είναι μιθραξ και το έχω αγοράσει...
το 2ο μοιαζει με μιθραξ αλλα επιφυλάσωμαι...
Ηρθε με τον βράχο
και ειναι 4 χρονια στο ενυδρειο...
Και το έχω δει συνολικα σε αυτη την περίοδο 4 φορες....
και μια που το έπιασα!


:D :D :D :D :D

Αλέξανδρος

Υ.Γ. Χοχοχοχοχο Κατουμας!!
220v -> 110v 150 vA 19€
Τώρα μενει να βρω και το αντιστοιχο πολυμπριζο... ποτε θα βαλουμε παραγγελια απο το Αμερικα είπες;;;

sps4ever(niktso)
14-06-04, 13:22
Υ.Γ. Χοχοχοχοχο Κατουμας!!
220v -> 110v 150 vA 19€
Τώρα μενει να βρω και το αντιστοιχο πολυμπριζο... ποτε θα βαλουμε παραγγελια απο το Αμερικα είπες;;;
ΧΟ χο χο όχι ακόμα.
Ελπίζω να μην είναι ένα που είναι πολύ κομψό. Γιατί αν είναι κόντρα χο χο ρώτα το γνωστό που το πήρε τι έπαθε.
Αν τώρα σου βγει καλό θα πάρω χο χο χο και εγώ.
Και όχι πολύ χο χο χο γιατί θα σε ντύσουμε Αη Βασίλη

ahar
14-06-04, 14:17
οκ.. το θεμα θεωρειται ληξαν... και φυσικα κλειδωνει...

Οσονμ αφορα τον μετασχηματιστη ανοιξα αλλο θεμα αντε να μου την πεις εκει
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Ακους Αγιο Βασιλη!!!!

(χμμμ μεχρι τα χριστουγεννα τα γενια μου θα εχουν φτασει στο καττάλληλο μεγεθος αραγες;;; )
:D :D



Αλέξανδρος