PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρήστες


Παναγιώτης Κ
12-12-11, 19:56
Πάντα όταν βλέπω Τους Online Users, Πάντα οι επισκέπτες, θα είναι περισσότεροι απο τα μέλη. Θα ήθελα να πώ πάνω σε αυτό οτι δεν είναι καλό για ένα φόρουμ, να έχει περισσότερους Φιλοξενούμενους απο ότι οικοδεσπότες. Λογικά όλοι εσείς οι επισκέπτες για να μπαίνεται εδώ σημαίνει ότι σας αρέσουν τα ενυδρεία και γενικώς το χόμπι. Μήν παραιτήστε όμως! Γι' αυτό είναι εδώ η παρέα του aquatek εδώ, για να δίνει λύσεις σε κάθε πρόβλημα. Για αυτό << κάντε την παρέα του aquatek πιο δυνατή καθώς εγγράφεστε ως μέλλοι σε αυτήν>> . Και να ξέρετε, με αυτήν τη συμετοχή σας βοηθιέστε εσείς, αλλά και εμείς!

Ευχαριστώ!:)

janickrules
12-12-11, 20:54
κι εγω ημουν επισκεπτης για καιρο πριν να γινω μελος!

εγω "περιμενα" να μαθω λιγα πραγματα πριν εγγραφω!
λαθος,γιατι αυτο το site δεν εχει "μπαμπουλες":D , αλλα εμπειρους ανθρωπους με πολυ διαθεση να βοηθησουν!
το διαπιστωσα με το που γραφτηκα και το διαπιστωνω καθε μερα μεχρι τωρα με την ιδια "ενταση"!!


συμφωνω λοιπον:εγγραφη τωρα!!!:D

Efh
13-12-11, 15:48
εγω παντως δεν το σκεφτηκα πολυ
γραφτηκα αμεσως!
μαλλον ειμαι απο τους λιγους

gianniwpopi
13-12-11, 15:58
εγω πηρα το ενυδρειο, εκανα τις κλασικες χαζομαρες σαν αρχαριος και μετα μπηκα στο φορουμ, διαβαζα για λιγο καιρο και οταν καταλαβα τι μ@@@@ες ειχα κανει μετα γραφτηκα..

maxmike
13-12-11, 16:03
σα το ντελογο πραμα λενε στο χωριο μου και γω γραφτηκα αμεσως και δεν το μετανιωσα ουτε στιγμη.:smt041:smt041:smt041:smt041:smt041:smt041: smt056:smt056:smt056-+13

Παναγιώτης Κ
13-12-11, 16:54
Kαι εγώ με το που είδα το φόρουμ ούτε καν το σκέφτηκα. Γράφτηκα αμέσως, και τώρα απολαμβάνω την παρέα και τις συμβουλές σας!

Παναγιώτης Κ
29-12-11, 18:26
συμφωνω λοιπον:εγγραφη τωρα!!!:D

:smt023:smt023:smt023:smt023

harmasn
29-12-11, 18:28
παιδες ειμαι νεο μελος στο forum εδω.
εκανα τα κλασσικα λαθη. πηρα ενυδρειο το εστεισα νομιζα πως το εστρωσα και μετα γραφτηκα εδω!!!!
εδω με περημενε μια πολυ ζεστη παρεα που ανοιξε την αγκαλια της σε μενα και καπιοι μου ανοιξαν και την πορτα του σπιτιου τους!!!!!με βοηθεισανε απιστευτα και ακομα με βοηθανε και εγω με την σειρα μου με τις λιγες γνωσεις μου οσο μπορω και εκει που ειμαι 100% σιγουρος βοηθαω!!!!!
πραγματικα ενιωθα περιεργα στην αρχη (με την καλη εννοια) γιατι ολοι ηταν τοσο φιλοξενοι τοσο ανοιχτει και προθυμοι για βοηθεια και τους ευχαριστω πραγματικα!!!!
δεν εχετε να χασετε τπτ απλα δοκιμαστε και δεν θα χασετε οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω κερδησμενη θα ειστε!!!!θα βρειτε μια πολυ καλη παρεα!!!! εγω αυτα βρηκα εδω και δεν το μετανιωνω