PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση Θεσσαλονικεων και περιχωρων. (the Sequel!)


mikenuke
25-02-04, 19:48
Ας οργανωσουμε αλλη μια συναντηση με τα μελη του board που βρισκονται στην Θεσσαλονικη και τις γυρω περιοχες (Κιλκις,Γιαννιτσα,Βεροια,Σερρες,Κατερινη,κλπ.).

Αυτη τη φορα θα την κανουμε μεσοβδομαδα Τριτη-Πεμπτη. Διαλεξτε μια μερα αναμεσα στις 2 και τις 4 Μαρτιου Να βρεθουμε ενα απογευμα σε μια καφετερια που θα βολευει τους περισσοτερους.

Θα ειναι ευκαιρια και να σας χαιρετησω αφου την επομενη βδομαδα θα φευγω φανταρος και θα αργησω να ειμαι ευκαιρος για τετοιες δουλειες.

Ετσι θα κανονισουνε οσοι ειναι, απο τωρα να εχουν κενο για να τα καταφερουν αυτη τη φορα!

fidel
25-02-04, 23:21
Να ξαναπώ όπως και την άλλη φορά ότι εγώ είμαι ήδη μέσα ότι ώρα και μέρα (έλπίζω) αποφασίσετε.

halvas69
25-02-04, 23:56
την επομενη βδομαδα θα φευγω φανταρος

ΩΩΩΩΩ θα πήξεις ποντίκι χι,χι,χι :)
Άντε αγόρι μου με το καλό να υπηρετήσεις την μαμά πατρίδα.
Αν έρθεις με μετάθεση στα μέρη μας, να μου το πείς να την κοπανήσω όσο προλαβαίνω !!! :lol:

nhreas
26-02-04, 02:43
α!!μπραβο να σας δουμε και μεις ρε παιδια!!! :lol: .ειμαι μεσα περιμενω να ορισεται τα υπολοιπα!!νομιζω μπορουμε να πιουμε και ενα καφεδακι μεσα στην βδομαδα και οχι μονο ΠΣΚ.τι να φερουμε στο ποντικι ??κανενα λουκετο!!

lasal
26-02-04, 03:17
τι να φερουμε στο ποντικι ??κανενα λουκετο!!
Καμιά γυάλα σε μέγεθος τσέπης με κανένα ψεύτικο ψαράκι μέσα. :wink:
Και γω είμαι μέσα για την συνάντηση.

PIRANHA
26-02-04, 03:20
Είμαι μέσα όποια μέρα και να διαλέξεις ΜΑΝ .

Γρηγορης
26-02-04, 15:36
Ειμαι και εγω μεσα σε μια συναντηση φιλων του ενυδρειου.Γρηγορης Κατερινη. :)

paparatsi
26-02-04, 15:59
Aντε με το καλο η νεα συναντηση (αν και λιγες μερες πριν τις εκλογες και με μεγαλο φορτο εργασιας).

Μιχαλακη ,και οποιος αλλος μπορει να βοηθησει :wink: , το ΣΚ συναντηση στο σπιτι μου..........
...............Αυτη την φορα για το κολλημα του ενυδρειου!!!!!!!!! :twisted:

salcon
26-02-04, 22:10
να ρθω και εγωωω ??????????????.............χικ.................... .........χικ :? :shock: :shock: +-8....................
σπιτι σου

γαυρος
26-02-04, 23:05
η μεν σαρξ προθυμη,το πνευμα ομως??????? +-6 +-6 +-6 +-6 +-6
1.θα σου κανουν αλκοτεστ και ξερεις τι θα γινει.....:D :D
2.αντι να πας στο γαλλικο σε βλεπω για ιταλικο..... :D :D
3.με τη σουρα που θαχεις ακομη και με αλεξιπτωτο να πεσεις δεν προκειται να τους βρεις !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ορεστη ε ορεστη !! :D :D :D :D :D :D

lasal
27-02-04, 02:12
Μιχαλακη ,και οποιος αλλος μπορει να βοηθησει :wink: , το ΣΚ συναντηση στο σπιτι μου..........
...............Αυτη την φορα για το κολλημα του ενυδρειου!!!!!!!!! :twisted:
Θα συνεννοηθούμε με τον Μιχάλη για να έρθουμε σπίτι σου.
Χωρίς εμάς.... δεν κολλάς ;)

mikenuke
27-02-04, 14:55
Αφηστε τα προσωπικα, αυτα τα λεμε ετσι κι αλλιως. Λοιπον Προτεινω ημερα και ωρα.

Τριτη 2 Μαρτιου και ωρα 19:30.

Οποιος δεν μπορει για τριτη το λεει και παμε για τεταρτη αν ειναι.Το μερος θα το βρουμε μετα πρωτα ημερα και ωρα.

nhreas
27-02-04, 15:12
ok mike ειμαι μεσα θα φερω μαλλον και ενα φιλο aquarista απο την λαρισα που δεν ειναι στο συλλογο .δεν νομιζω να πειραζει??

jovanis
27-02-04, 15:49
1. Gnorizeste metaksi sas h prokeitai gia radevou sta tifla?
2. Xoraei ki enas pareisaktos stin parea?

mikenuke
27-02-04, 16:23
Θα ελεγα οτι γνωριζομαστε σκοπος ομως της συναντησης δεν ειναι να τα πουνε μονο οι φιλοι και οι γνωστοι αλλα και να γνωρισουμε και αλλα μελη του board.

Να τονισω εδω φιλε Νηρεα οτι δεν προκειται για συναντηση των μελων του συλλογου αλλα συναντηση των μελων του board-forum.
Ολοι ειναι ευπροσδεκτοι ακομη και αν δεν μπαινουν στο ιντερνετ και δεν εχουν μπει ποτε στο board αρκει να τους αρεσουν τα ενυδρεια.
(Μονη απαιτηση ειναι να τους αρεσουν τα ενυδρεια για τον εξης απλο λογο!
Να μην βαρεθουν απο τις ενυδρειο-συζητησεις μας!) :lol:

lasal
27-02-04, 16:40
Για την ημέρα και ώρα είμαι μέσα.
Μένει το μέρος μόνον.

Γρηγορης
27-02-04, 17:02
Γεια απο Κατερινη.Ειμαι μεσα σε οποιαδηποτε συνκεντρωση αρκει να ειναι απογευματινη ωρα.Επεισης μηπως ξερει καποιος να μας πει ποιο μαγαζι στην Θεσσαλονικη εχει πολλα και σε καλες τιμες θαλλασινα ασπονδη :o λα και ψαρια?

mikenuke
27-02-04, 17:10
αυτο ειναι ενα ασχετο θεμα για το οποιο μπορεις να ανοιξεις ενα σχετικο τοπικ στο θεμα με τα θαλασσινα ή να το συζητησουμε στην συναντηση.Μην ξεφευγετε απο το θεμα μας.


Την τελέυταια φορα στο manrey ηταν ωραια και ησυχα. Εγω προτεινω παλι το ιδιο μαγαζι.

asteris
27-02-04, 20:46
Καθημερινή μετά τις 7, μπορώ και γώ, όποια μέρα θέλετε.
Είμαι νέος και θέλω να σας γνωρίσω.

salcon
27-02-04, 22:50
τι εγινε ρε παιδια?θα ειμαστε πανω απο 4 ατομα????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ΙΧΘΥΣ
28-02-04, 00:34
Κι εγω μαζι σας. :lol: :lol:

basilhs
28-02-04, 00:44
Για τρίτη λέτε ε?
Ίσως να μπορέσω κ γω αν κ δουλεύω μέχρι αργά κ μετά είμαι πτώμα.
Αρκεί να είναι κάπου κεντρικά η συνάντηση.
:wink:

ΙΧΘΥΣ
28-02-04, 11:51
Ωραία έχει και μια συναυλία εκείνη την μέρα με τους DI PERPUL
Φέρτε και κανένα κλάδεμα τα λέμε. :twisted: :evil:

thediscusman
28-02-04, 17:58
Και εγώ είμαι μέσα. Θα προτιμούσα Πέμπτη αλλά αν δε βολεύει τους υπόλοιπους όχι πολύ αργά την Τρίτη. Γύρω στις 7 καλά είναι.
Το κόλλημα πότε θα γίνει Βαγγέλη. Αν είναι για Κυριακή μπορώ να έρθω και εγώ να βοηθήσω

nhreas
28-02-04, 19:08
υπαρχει περιπτωση να μου φερει κανενας σας μερικα SAE?ΜΕ το αζημιωτο φυσικα.πιστευω ταιριαζουν με δισκους.αποφασισαμε τελικα για την μερα ωρα κλπ???

lasal
29-02-04, 02:27
υπαρχει περιπτωση να μου φερει κανενας σας μερικα SAE?ΜΕ το αζημιωτο φυσικα.πιστευω ταιριαζουν με δισκους.αποφασισαμε τελικα για την μερα ωρα κλπ???
Αργησες λίγο να πείς για τα SAE.
Τη δευτέρα είναι κλειστά τα απόγευμα τα περισσότερα καταστήματα.
Πάντως αν βρεθούν.... γιατί όχι.
Η βολικότερη ώρα για όλους απότι δείχνει θα είναι στις 7 το απόγευμα.
Μένει μόνον το μέρος που κατα πάσα πιθανότητα θα είναι το Manray κατόπιν συννενοήσεως με τον mikenuke.
Εχει αρκετό χώρο, όμορφο περιβάλλον, είναι βολικό και το κυριότερο..... είναι γνωστό μαγαζί.

nhreas
29-02-04, 09:07
τελικα τριτη (lasal ειναι ανοικτα τριτη :wink: )που κοντα ειναι το μαγαζι?στειλτε μου και κανενα κινητο νουμ. pm για καλο και για κακο.απο λαρισα θα ερθουν δυο φιλοι!ωραια.

Δημητριαδης δημητρης
29-02-04, 21:38
μεσα και εγω παιδια. :) αλλα το μαγαζι σε ποια περιοχη ειναι? :roll: περιμενω απαντηση. απο οτι φαινετε θα ειμαστε πολλοι.

lasal
01-03-04, 01:25
Τηλέφωνα απο μαγαζιά θα βρείτε εδώ.
http://studio.aaquaria.com/board/viewtopic.php?t=976
Τώρα αν βρείτε SAE ή οχι αυτο είναι άλλο θέμα.
Εχει τηλέφωνα απο
Quiko
Piranha
ΜΠΙΖΙΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΑΜΑΖΟΝΙΟ

asteris
01-03-04, 01:50
Lasal, μάλλον για το μαγαζί που θα συναντηθούμε μιλάει ο Δημήτρης που είναι το

Man ray
(Bar-Restaurant)
Μεγαλου Αλεξάνδρου & Καθηγητή Ρωσσίδη 1 - T.K. 54655
τηλ. 0310 403683 - 403682

Ακριβώς απέναντι από την Express Service στο Ποσειδώνειο.

Fonamstel
01-03-04, 01:55
Που είναι ρε παιδιά αυτό το manray???
Εγώ τελειώνω από τη δουλειά την Τρίτη στις 7 το απόγευμα και λέω να έρθω αν προλαβαίνω (και αν υπάρχει και κανά κλάδεμα ακόμα καλύτερα :D :D :D )

lasal
01-03-04, 02:53
Kαφετερία Manray δίπλα απο το Lido και απέναντι απο την express service.
Η καφετερία βρίσκεται με κατεύθυνση τον παραλιακό δρόμο του ποσειδωνίου.
"Ρωτώντας πας και στον παραδεισο" :wink:

mikenuke
02-03-04, 01:13
E ρε κοσμος!
Αντε να δουμε ποσοι θα ερθουνε αυτη τη φορα.Ελπιζω ολοι!
Τα λεμε αυριο λοιπον στο μερος και ωρα που εχει ηδη συμφωνηθει.

asteris
02-03-04, 01:58
Επειδή μάλλον θα έρθουν και άλλοι σαν και μένα που δεν γνωρίζουν κανέναν σας, φροντίστε να πείτε στα γκαρσόνια ποιοί είστε, να μας στείλουν εκεί που κάθεστε...

lasal
02-03-04, 02:08
Επειδή μάλλον θα έρθουν και άλλοι σαν και μένα που δεν γνωρίζουν κανέναν σας, φροντίστε να πείτε στα γκαρσόνια ποιοί είστε, να μας στείλουν εκεί που κάθεστε...
Απλό είναι
Εκεί που θα δεις στο πατάρι ενα πηγαδάκι :D

halvas69
02-03-04, 02:53
Πω πω οργάνωση οι Θεσσαλονικείς !!! :)
Μπράβο κοπρίτες.
Άντε μας βάλατε τα γυαλιά........(πάλι ?)
Λοιπόν καλά να περάσετε και να μου ρίξετε ένα σβουριχτό φιλί στον ΠΟΝΤΙΚΑΡΑ !!! :lol:

mikenuke
02-03-04, 13:03
Πω πω οργάνωση οι Θεσσαλονικείς !!! :)
Μπράβο κοπρίτες.
Άντε μας βάλατε τα γυαλιά........(πάλι ?)
Λοιπόν καλά να περάσετε και να μου ρίξετε ένα σβουριχτό φιλί στον ΠΟΝΤΙΚΑΡΑ !!! :lol:
Τωρα που θα κατεβω κατω θα σε επισκεφτω ρε παλιοχαλβα!θα σου δειξω εγω...θα δειτε τι θα παθετε!!! (Χλαπατσας)

mikenuke
03-03-04, 02:28
Ρεκορ συμμετοχης ...με 11 ατομα απο τα οποια πανω απο τα μισα, νεα προσωπα.
Το μονο σχολειο που θα προσθεσω ειναι οτι ηθελα κι αλλο χρονο για να συζητησω με ολους.

Τελικα χρειαζεται και η καθημερινη!
Καντε κανα σχολιο ρε παιδια μη ντρεπεστε.

asteris
03-03-04, 02:35
Εγώ πολύ χάρηκα που τα είπαμε και από κοντά. Άντε και από βδομάδα περισσότεροι...

nhreas
03-03-04, 04:22
χαρηκα πολυ σημερα που σας γνωρισα.πιστευω πως αυτες οι συναντησεις μπορουν μονο θετικα να επηρεασουν το αγαπημενο μας σπορ.το θεμα ειναι που ειχαμε νομιζω τοσα πολλα να πουμε που ο χρονος και η χαρα της συναντησης δεν μας το επετρεψε .να ειστε καλα ολοι. να τα ξαναπουμε συντομα!! :wink:

lasal
03-03-04, 04:33
και το..... φακέλωμα :)

Tolis
03-03-04, 04:44
Ειπαμε μην επιβαρυνουμε τον server, αλλά οχι κι ετσι! Ριχτην λιγο πιο μεγαλη.

nhreas
03-03-04, 04:47
ουπς!! ξυπνησε ο μαστερ.ναι ρε lasal την εκανες μικρη και φαινομαστε λιγοι.δωσε λιγο μεγεθος!!

PIRANHA
03-03-04, 11:38
Χάρηκα πάρα πολύ που βρεθήκαμε και τα είπαμε και από κοντά ,
προέκυψε δουλειά βέβαια και έφυγα λίγο γρήγορα ΑΛΛΑ ένα ειναι
σίγουρο ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ !!!!!!! Αντε και την επόμενη φορά
να έρθουν ΟΛΟΙ .

koulio
03-03-04, 12:48
καλα ρε lasal μας εχουν βγει τα ματια

βαλε και ονοματα και στους αλλους να γνωριζουμε ποιοι ειναι
να μην μαντευουμε ........

lasal
03-03-04, 14:40
Ειπαμε μην επιβαρυνουμε τον server, αλλά οχι κι ετσι! Ριχτην λιγο πιο μεγαλη.
Sorry
Δεν ήθελα να την βγάλω απότομα γιατί.....εναν γαύρο τον έχουμε μην μας μεινει και στο χέρι. :D :D :D :D
Αλήθεια που βρίσκεται σήμερα?
Ηηηηηη.....λές? απαπαπα.... ο γαύρος? :D :D :D :D
Λίγο ακόμη suspense μέχρι το απόγευμα ;)

γαυρος
03-03-04, 23:29
τωρα να πω οτι καταλαβα θαναι ψεμματα,κατι θελει να πει ο ποιητης αλλα δε μας βοηθας λιγο.ισως αν εβαζες τη φωτο κανονικη και οχι tumbnail οπως στα πορνο-sites :D :D :D :D να γινοταν πιο κατανοητο !!
για βοηθα λιγο την κατασταση,μας στραβωσες με τη φωτο,τουλαχιστον αφου δε μπορεις να μας τα δειξεις ,ριχτα στον γραπτο λογο !! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
περιμενουμε να δουμε φατσες !!! εμεις τις εχουμε κανει μοστρα εδω και πολυυυυυυυυ καιρο !!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
σχολια του τυπου ο σαλκον ειναι γερο ποτηρι απαγορευονται !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lasal
04-03-04, 01:22
σχολια του τυπου ο σαλκον ειναι γερο ποτηρι απαγορευονται !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τα σχόλια περιττεύουν.... :)

γαυρος
04-03-04, 01:40
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
δεν ετρωγα τιποτα ...και να μη μιλησω ??? καλα λενε οτι ο λυκος τομαρι αλλαζει,συνηθειες οχι !!
ωφειλω να δωσω τα ρεστα μου !!!!
ΑΞΙΟς lasal !!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Εσκασα στα γελια σημερα και μαλιστα δις !!
μια με το βαζελο,
μια με το φιλο μου τον...ορεστη μακρη !!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D