PDA

Επιστροφή στο Forum : Συγκέντρωση ΠΣΦΕ 14 Φεβρουαριου


Tolis
09-02-04, 05:02
Ο Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου σας καλεί το Σάββατο 14 Φεβρουαριου, απο τις 5 το απογευμα ως τις 10 το βραδι, για καφέ γνωριμίας , στο καφέ Bowling, πισω απο τον Προφήτη Ηλία στην Καστέλλα.

Η συγκέντρωση θα επαναληφθεί και τό επόμενο Σαββατοκύριακο, stay tuned για μέρα και ώρα.

tasos
10-02-04, 22:47
Τέλεια,θα φέρω και φυτά για όποιον ενδιαφέρεται :roll: .Θα μπορούμε να απομονωθούμε ή θα έχουμε και τους μαμελούκους τριγύρω να μας κοιτάνε περίεργα; :lol: :lol: :lol: .Πώς θα αναγνωριστούμε;

Maria
10-02-04, 23:36
Πώς θα αναγνωριστούμε;


Με τον παραδοσιακό τρόπο! :lol:
Όποιοι αρσενικοί φτάσουν πρώτοι, θα "φορέσουν" όλα τους τα χρώματα και θα κουνάνε τα πτερύγια τους πάνω κάτω ασταμάτητα... για να κεντρίσουν το ενδιαφέρον! :lol: :lol: :lol:

Tolis
11-02-04, 00:09
Μολις μπουμε στο καφε, αριστερα, προς τη σκαλα που παει για το υπογειο του bowling, διπλα στο ενυδρειο με τον πολυ μεγαλο Pangassius.

stefanos.f
11-02-04, 01:52
Εεεεμ... :roll: αν μου επιτρεπεται δηλαδη... ο τροπος που προτεινε η Μαρια θα εχει σιγουρα ενδιαφερον στην πραξη :lol: :lol: :lol:

mikenuke
11-02-04, 12:05
Με τον παραδοσιακό τρόπο! :lol:
Όποιοι αρσενικοί φτάσουν πρώτοι, θα "φορέσουν" όλα τους τα χρώματα και θα κουνάνε τα πτερύγια τους πάνω κάτω ασταμάτητα... για να κεντρίσουν το ενδιαφέρον! :lol: :lol: :lol:

Teleio! :lol: :lol: :P :P :lol: poli kalo!

Discos
11-02-04, 12:44
2 λογακια περι τις απιστευτης προτασης της Μαριας :lol: :lol: :shock:

1.....Μια και εχουμε αποκριες,θα ειμαστε και trendy!! :wink:

2.....Θα ηθελα να δω ποιος τελικα θα ειναι το dominant male (χιχιχι-χοχοχο) :roll: :lol:

Ο καλυτερος να νικησει... :twisted:

Με την ευκαιρια παιζει κανεις bowling? (δεν εχω παει στο συγκεκριμενο μαγαζι αλλα υποθετω πως εχει). Θα ηθελα να...ξεσκονησω λιγο τις κορινες. :idea: :idea: :arrow:

koulio
11-02-04, 13:16
Με την ευκαιρια παιζει κανεις bowling?

μαριε ο halvas εχω μαθει παιζει φοβερο bowling .....

εχει ενα "σπασιμο της μεσης" απο αλλη εποχη .......

δεν αφηνει κορινα για κορινα ορθια :D :D :D

AFRIKANOFILOS
11-02-04, 14:47
Mαριε και εγω κατι λιγα ξερω απο bowling θα τις ξεσκονισουμε καλα τις κορινες :D :!: Ωσο για την αναγνωρειση(για αλλη φορα) πως βρησκετε την ιδεα να βγαζαμε μπλουζες με το GAB :?: :?:

tasos
13-02-04, 02:28
Mετά τα σημερινά γεγονοτα,μας βλέπω χλωμούς να παρεβρισκόμαστε εμάς των β.προαστίων :shock: :shock: :cry:

ahar
13-02-04, 11:07
Μεχρι το σαβάαααατοοοοοοοοο

σιγουρα κατι θα έχει λιώσει
:D :D :D :D :D :D :D :D

γαυρος
13-02-04, 12:08
αλλαξε πλευρο αλεξανδρε, απο χλωμο εως χλωμοτατον :cry: :cry: !! παντως εγω ειμαι εδω λογω καιρου , αν ο <παπαρος > τσουλαει και οι δρομοι δεν ειναι παγωμενοι θα δηλωσω παρων !!
παρασκευη πρωι 10 περιπου , και ενω εξω εχουμε 10 εκ . χιονι , ριχνει ακομη τα <αντερα του > !! :shock: :shock: :shock:
βρηκα και τι θα φορεσετε οσοι δεν γνωριζεστε μεταξυ σας ,
gucci φορεμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

και μην ξανακουσω οτι δεν βλεπουμε ασπρη μερα ε??? :D :D :D :D :D

ahar
13-02-04, 12:58
χεχεχε να δώ ο πρόεδρας πως θα κατεβει σημερα απο εκει πανω με τον παγο!!!
Για αυριο.... χμμμμ ισα που τον βλεπω να ριχνει αλατια.. :D :D :D :D :D
Εγω παντως παγου επιτρεποντως θα είμαι εκει...

Αλέξανδρος

(γμτου! οι ιδιοκτητες της εταιρειας εχουν και οι τρεις τζιπακια και ανοίξαν το μαγαζι... :( :( :( ειμαι μετα απο 1.5 ωρα στο παγοδρομιο στην δουλεια.! Το χιόνι στο θησειο είνια απιστευτο.. )

Takis
13-02-04, 16:57
Πάντως η μετακίνηση των εκ Πατρών ματαιώνεται επ΄ αόριστον.... :?
Τώρα αυτό, καλό είναι, κακό ειναι.......... :roll:

George-A
13-02-04, 20:24
χχμμμμμ...... χιονάκι ε;
Εμεις εδώ που το χιόνι είναι απο το γόνατο μέχρι την μέση, θερμοκρασίες -5 έως -15C, δεν οδηγάμε 4x4, τα σχολεία δεν κλείνουν, τα λεωφορία δεν σταματάναι, για την δουλιά να κλείσει ούτε στο όνειρό μας! :)

http://www.george-a.com/albums/home/107_0762s.thumb.jpg

Εντάξει, μην βαράτε, εδώ είναι συνηθυσμένοι απο αυτά!!! :lol:

stefanos.f
14-02-04, 01:44
Χιονι... ξε-χιονι εγω παντως θα ειμαι εκει αυριο απο της 17 00 και για περιπου 2 ωρες! :wink: Τολη ισχυει κανονικα ετσι δεν ειναι :?:

Tolis
14-02-04, 02:30
Επειδη εχουν ειδοποιηθει και μελη του συλλογου εκτος board, και ειναι αργα πλεον για ακυρωση, ερθουν δεν ερθουν, εγω και καποιοι αλλοι θα ειμαστε εκει ετσι κι αλλιως.

soza
14-02-04, 12:44
Εγω δεν θα μπορεσω να ερθω.... :( :(
τα πλοιο ξεκινησε σημερα το πρωι δρομολογια, αλλα ο δρομος των Μεσογείων ειναι γεματος παγο απ'οτι εμαθα και φοβαμαι να ξεκινησω :(

Tolis
14-02-04, 23:43
Λαμβανοντας υπ'οψιν το "απαγορευτικο" της κυκλοφοριας λογω χιονιου και παγων, 13 ατομα ηταν ενας καλος αριθμος!
Φωτος συντομα και παμε για την επομενη!

γαυρος
15-02-04, 00:13
Χιονι... ξε-χιονι εγω παντως θα ειμαι εκει αυριο απο της 17 00 και για περιπου 2 ωρες! :wink: Τολη ισχυει κανονικα ετσι δεν ειναι :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P zw

ρε βαζελε , το αλλο με τον τοτό το ξερεις ?? :D :D :D :D :D

ASCCO1
15-02-04, 01:56
Χιονι... ξε-χιονι εγω παντως θα ειμαι εκει αυριο απο της 17 00 και για περιπου 2 ωρες! :wink: Τολη ισχυει κανονικα ετσι δεν ειναι :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P zw

ρε βαζελε , το αλλο με τον τοτό το ξερεις ?? :D :D :D :D :D


ΑΣΕ ρε τις κακιες μπορει να του ετυχε κατι του ανθρωπου και να μην μπορεσε να ερθει....................... :?

Tolis
15-02-04, 16:09
http://studio.aaquaria.com/images/meeting/meeting1.htm

Ahar, θες μαθηματα!!

Ερχονται κι αλλες φωτος αποψε.

pani
15-02-04, 16:56
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα έστω και απο φωτογραφίες τώρα αρχισε να ολοκληρώνεται το παζλ με τις γνωριμίες φυσικά τις δικές μας τις φατσούλες θα αργησετε να τις δείτε αλλά σε κάποια φάση θα γίνει και αυτό σήγουρα στο μέλλο.

stefanos.f
15-02-04, 18:59
Δυστυχως.... :cry: :cry: :cry: οσο και αν προσπαθησα.... λογο ανωτερας βιας (διακοπη ζεστου νερου απο την Πεμπτη, παντελης διακοπη νερου απο το Σαββατο το πρωι μεχρι και αυτην τη στιγμη που γραφω) με εμποδισαν να παραβρεθω οσο και αν το ηθελα. Σαββατο βραδυ ειχα και επισκεψεις και ετρεχα απο το μεσημερι και μετα για μπουκαλια νερο (για να καταφερει να μαγειρεψει η γυναικα μου και να πλυνει οτι χρειαζοταν) και αφου τελειωσα με εκεινην ετρεχα στο γυμναστηριο μου, στου Ρεντη, για ξυρισμα, χ---μο :D και ντους ωστε να ειμαι πισω πριν τους καλεσμενους... ολα με την ψυχη στο στομα! :cry: Τελικα εγω που δηλωνα οτι θα ειμαι εκει οτι και να γινει... δεν ημουν :( Ειναι αυτο που λενε ''Μεγαλη κουβεντα μην πεις....''. Τελος παντων... την επομενη εβδομαδα ελπιζω να τα καταφερω...

Υ.Γ Αμεσως να με φας ρε Θοδωρακο, τουλαχιστον με καλυψε ο Μανθος :wink:

ahar
15-02-04, 21:37
θα έλεγα κατι για τις photo αλλα έχε χάρη. :D :D

sot-zoe
15-02-04, 23:41
Για πολλους ηταν αδυνατο να ερθουν απο οτι ξερω λογω παγου και αποκλεισμου γενικοτερα .
Για αλλους παλι ξερω οτι ετσι και αλλιως δεν θα ερχονταν Σάββατο λογω εργασιας μεχρι αργα .
Τελικα η επομενη συναντηση θα γιανει ; και εαν ναι , ποια μερα και ωρα θα γινει .

Obelix(Reifen)
16-02-04, 01:32
Δεν πειράζει Ahar το λέω εγώ.
Καλά δεν σκεφτήκατε να έχετε έναν επαγγελματία φωτογράφο μαζί σας ώστε να τραβήξει καμία φωτογραφία της προκοπής :?:
:D :D :D :D

γαυρος
16-02-04, 01:42
εχω την εντυπωση οτι επονται οι καλες :shock: +-4 +-8 ,τις κραταει για να μενει η καλη γευση.ποιος??? αα..δε :wink: :wink: μαρτυραω.. +-3 .αναμεινατε ολιγον αγαπητοι !! :arrow: :arrow: :arrow:
παντως οντως το πρωτο σετακι φιλε ahar ειναι ΜΑΠΑ !!! :D :D :D (και απο θεματικης και απο τεχνικης αποψης !! )
παλι την ειπα την γλυκεια μου κουβεντα εεε ?? :oops: :oops: :oops:
εμ τι να κανω ??αφου ειναι ολες , εκτος 1-2 με το ζορι +-6 , ταρακουνημενες !!! παντως δεν φταιει ο φωτογραφος αλλα εμεις ,τρεμαμε απο το κρυο και το ...τρακ !! :P :P :P

salcon
16-02-04, 02:43
και τις μπυρες :twisted:

Tolis
16-02-04, 05:34
Mερικες ακομα φωτος http://studio.aaquaria.com/images/meeting/meeting1.htm

Η επομενη συναντηση το ΣΚ που ερχεται, λεπτομερειες συντομα.

γαυρος
16-02-04, 22:41
μην πειτε οτι δεν σας το ειπα :) ? οι καλες επονται .... :wink: :wink: :wink:
κυριε +-3 προεδρε ,εσωσες το παιχνιδι της ενημερωσης , ο αλεξανδρος μαλλον θελει προπονηση ,με αποτελεσμα μερικοι -μερικοι zw απο τα βορεια +-6 , να μας λενε οτι ταχουμε κοπανησει :shock: :shock: και γιαυτο βγηκαν ετσι !! -+9

Giorgos
17-02-04, 01:10
Είδες φωτογραφίες ο Τόλης! Ούτε Ιαπωνέζος τουρίστας νά'τανε!

annivas2000
17-02-04, 02:09
ρε ahar........παλι τα γυαλια της πρεςσβυωπιας ειχες φορεσει????
που νεταριζες?????.......στους καφεδες????? :D :D :D

AFRIKANOFILOS
17-02-04, 02:22
Mια χαρα ηταν οι φωτογραφιες :!: Αρκετοι μαζευτηκαμε με το χιονια :D .Στην επομενη θα γεμησει το cafe :D :D :D