PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ 4ο ΕΝΙΔΡΥΟ


ippomas
18-06-11, 08:50
Οταν εχεις κολλημα με τα ψαρια αυτα παθαινης. Ενα φιλικο ζευγαρι μου χαρισε ενα ενιδρυο 120λ με βαση και ολη την ψαροσυνθεση η οποια αποτελειται απο 3 σκαλαρια 1 χρυσοψαρο και 1 πλεκο. Για να μεταφερθουν απο Ξανθη σε Καβαλα ολος ο εξοπλισμος του βαση και παρελκομενα αποσυναρμολογηθηκαν και ξαναστηθηκαν απο την αρχη. Προσωρινα γρηγορα γιατι ηδη τα ειχε τα ψαρια 2 μερες χωρις κυκλοφορητη και σε μια παλαμη νερο (εγκλημα) οποτε οι κινησεις μου ηταν περισσοτερο απο γρηγορες με αποτελεσμα να στηθη παλι οπως ηταν αφου καθαριστηκαν τα παντα γιατι εχω σκοπο να αλλαξω την διακοσμηση του οποτε σε ενα γραφειο 20τμ αναγκαστηκα μπηκαν τρια ενιδρυα. Παντως εγω προσωπικα νιωθω ωραια οταν οποιοδηποτε κι αν ειναι το προβλημα που με απασχολη πανω στην δουλεια μου, το ματι μου πεφτη στα ενιδρυα απο συνηθεια και μονο και ξεκουραζεται.
Φωτο θα μπει συντομα με φοντο ενα τοιχο με τρια ενιδρυα:p

ΜΙΜΗΣ
18-06-11, 10:16
Αντε να τα εκατοστησεις!!

ippomas
18-06-11, 10:23
Αντε να τα εκατοστησεις!!
Eυχη ειναι η καταρα? στα ποσα καιγεσαι?:D

delta66
18-06-11, 12:07
Παντως εγω προσωπικα νιωθω ωραια οταν οποιοδηποτε κι αν ειναι το προβλημα που με απασχολη πανω στην δουλεια μου, το ματι μου πεφτη στα ενιδρυα απο συνηθεια και μονο και ξεκουραζεται.
Αυτο εχει σημασια. ;)
Το χομπι ειναι ψυχοθεραπεια.
Καλυτερα τα λεφτα στα ενυδρεια παρα αλλου.

Eυχη ειναι η καταρα? στα ποσα καιγεσαι?:grin:Εχεις καει ηδη :grin:
Να προσεχεις τα overdose.
Μεχρι 2-3 (1 μεγαλο, και 1-2 μικρα) εισαι ΟΚ.

dimitrios
18-06-11, 14:40
οσο περισοτερα τοσο πιο πολυ φροντιδα, καλο κουραγιο!

Alex_Salonica
18-06-11, 16:30
ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ 4ο ΕΝΙΔΡΥΟ

4 ενυδρεία και ακόμα να το γράφεις σωστά δεν έμαθες! :D:D:D

να τα χαίρεσαι!

HLIASKR
19-06-11, 14:25
Να τα χαιρεσαι και καλη δυναμη!

konstantinaevros
19-06-11, 18:06
ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ 4ο ΕΝΙΔΡΥΟ

4 ενυδρεία και ακόμα να το γράφεις σωστά δεν έμαθες! :D:D:D

να τα χαίρεσαι!

μεχρι τα δεκα εχεις αερα να κανεις λαθος......!!!!! αντε καλο ριζικο!!!!! εμεις μονο 2 εχουμε ακομη.....