PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Κυπρίων ενυδρειόφιλων


thediscusman
03-01-04, 22:39
Τί λέτε για μια ενυδρειοσυνάντηση οι κύπριοι ενυδρειόφιλοι;
Θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωριστούμε και να τα πούμε απο κοντά.

pani
03-01-04, 23:00
καλή η ιδέα αλλά εσύ εισαι θεσσαλονίκη νομίζω και εμείς στη κύπρο, πως θα γίνει;

thediscusman
03-01-04, 23:31
Εγώ είμαι Κύπρο αυτές τις μέρες. Θα είμαι Κύπρο μέχρι Τετάρτη. Νομίζω είμαστε τρεις οι κύπριοι. Η Λένα (libra), η pani και εγώ. Αν υπάρχει και κάποιος άλλος ας το πει και αν μπορούμε να κανονίσουμε κάποια συνάντηση.

pani
04-01-04, 00:44
εγώ μπορώ φτάνει να μου πείς που και ποτε

thediscusman
04-01-04, 11:49
Εγώ θα πρότεινα να περιμένουμε μέχρι αύριο μήπως το δει και η Λένα και κανονίζουμε για Δευτέρα ή Τρίτη. 8)

pani
04-01-04, 12:59
Τρίτη θα ειναι δύσκολο γιατί θα ειμαι εκτός λευκωσίας.Εσύ είσαι Λευκωσία ;

mikenuke
04-01-04, 16:19
Να τος ο Πανος...πολυ ανεβασμενος!Πας να οργανωσεις την Κυπρο?
Καλη επιτυχια.στειλτε και κανα πμ στη λενα για να το μαθει σιγουρα.

Τα λεμε οταν γυρισεις Πανο.

libra
22-01-04, 18:17
Μωρέ της το έστειλε αλλά αυτή το είδε κατόπιν εορτής. :cry: :x :oops: Κρίμα, αλλά όπως είπα και στον Παναγιώτη, καλά να ’μαστε και ευκαιρίες θα δοθούν πολλές.

libra
26-01-04, 11:32
Νομίζω είμαστε τρεις οι κύπριοι.

Και από τις 17 του μήνα γίναμε 4! Καλωσόρισες HellRazer :P -+5

HellRazer
26-01-04, 17:58
Καλώς σας βρήκα! Άντε να γίνουν και άλλοι Κύπριοι μέλη και να κανονίσουμε συνάντηση το Πάσχα!

thediscusman
13-04-04, 09:37
Καλημέρα,
Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά.
Τι λέτε θα κανονίσουμε καμιά συνάντηση;

pani
13-04-04, 15:00
Αληθώς Ανέστη ο Κύριος

και Χρόνια Πολλά σε όλους

σήγουρα ειναι καλή ιδέα να συναντηθούμεν

περιμένω να μας πείς ποτε μπορείς και που.....για να συντονιστούμε

thediscusman
13-04-04, 22:19
Η συνάντηση θα γίνει την Πέμπτη 15 του μηνός και ώρα 19:00. Χώρος συνάντησης το ΜΙΛΑΝΟ το εξάγωνο.
Ελπίζω να μπορέσουμε να συναντηθούμε όλοι οι Κύπριοι ενυδρειόφιλοι. Άλλωστε όλοι κι όλοι είμαστε 4 :lol: :lol:

pani
13-04-04, 22:40
Εγώ θά είμαι εκεί , ειδοποίησα και την Λένα

thediscusman
18-04-04, 14:18
Η συνάντηση έγινε. Φωτογραφίες όμως δεν έχουμε γιατί ήμασταν πολλοί και δε χωρούσαμε σε μια φωτογραφία. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Αστειάκια... +-8
Ήμασταν τέσσερα άτομα. Η Πανίτσα (pani) μετα συζύγου και θυγατρός και εγώ.
Φυσικά τη συζήτηση μονοπώλησαν τα ενυδρειακά θέματα αλλά και το επίκαιρο θέμα του κυπριακού.
Την επόμενη φορά θα είμαστε πιο οργανωμένοι και θα έχουμε και φωτογραφίες.
Α και για να μη ξεχνόμαστε,
Λέμε
ΟΧΙ
στο σχέδιο Ανάν zw

pani
18-04-04, 18:32
Ναι ειναι αλήθεια είμαστε λίγοι, ας ελπίσουμε ότι την επόμενη φορά θα είμαστε πιο πολλοί . Περάσαμε όμορφα όμως , και αυτό εχει σημμασία, γνωριστήκαμε μεταξύ μας, και αυτό ειναι οτι πιο καλό. Το ερχόμενο Σάββατο θα δώσουμε μια ακόμα μάχη όλοι μας για μια Ανεξάρτητη Κυπριακή Δημοκρατία, να συνεχίσει τον δρόμο της ακάθεκτη προς την Ευρώπη κλείνοντας τα ματια και τα αυτιά σ αυτούς που θέλουν να μας δελεάσουν με προσφορες και ανταλλαγματα. Εμείς και μονο εμείς γνωρίζουμε τι ειναι το σωστό για μας οι τριτοι περιττεύουν.

Carebean pirate
07-04-07, 18:18
Θα ξαναγίνει κάτι τέτιο?:smt040 :smt040