PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια ιδεα για το board


alfacom
13-12-03, 15:08
Γεια σας
Οπως εχω ξανα πει η ενασχοληση μου με το χομπυ του ενυδρειου ειναι αρκετα προσφατη και ειλικρινα δεν εχω ακομα κατασταλαξει εαν ειναι κατι παρωδικο η θα κρατησει για πολυ(η για παντα)
Παιρνω ομως αφορμη απο προσφατη προσωπικη εμπειρια μεσα απο το board για να προτεινω την δημιουργια ενως forum που θα ανακοινωνουν οι διαφοροι επισκεπτες χομπιστες(κυριως οι ερασιτεχνες) καποια πραγματα ,εξοπλισμο η ψαρια που θα ηθελαν να πουλησουν ,να ανταλαξουν η να αγορασουν.
Τα οφελη ειναι κατα την γνωμη μου αρκετα. Προφανως η ευρεση πραγματων που για καποιους ειναι αχρειαστα ενω καποιοι αλλοι τα ψαχνουν.Παραδειγμα καποια brevis που ο discus προχθες σε τυχαιο post προσφερε ενω θα μπορουσε να το ειχε ανακοινωσει σε συγκεκριμενο χωρο.Βεβαια δεν τα προλαβα αλα αυτο ειναι ασχετο.Παραληλα ειναι και ενας εμεσος τροπος να γνωριστουν καποια ατομα που μεχρι τωρα μιλουν μεταξυ τους αλλα δεν γνωριζοντε προσωπικα.Αυτο ισως συμβαλει και σε μια μελλοντικη συναντηση ολων οσων ασχολουνται με το χομπυ.
Οσο αφορα το σχεδιασμο μια ιδεα ειναι στο συγκεκριμενο χωρο να ανακοινωνονται μονο τα ειδη που θα προσφερονται και οι διαφορες συναλαγες στο χρηματικο να γινονται σε προσωπικο επιπεδο.
Αυτα ευχαριστω για το χωρο και το χρονο

ΙΧΘΥΣ
13-12-03, 23:41
εξοπλισμο η ψαρια που θα ηθελαν να πουλησουν ,να ανταλαξουν η να αγορασουν.
Τα οφελη ειναι κατα την γνωμη μου αρκετα.


Συμφωνω απολυτα μαζι σου :lol: :lol:

ΙΧΘΥΣ
13-12-03, 23:50
Εγώ για παράδειγμα θα ήθελα να αγοράσω ένα εξωτερικό φίλτρο για 100λ έως 130.
Μεταχειρισμένο κατά προτιμήσει λόγο έλλειψης χρημάτων :lol: :lol: :oops: :oops:

mikenuke
27-12-03, 01:24
Η ιδεα ειναι καλη...οι ιθυνοντες τι λενε για αυτην?

Tolis
27-12-03, 18:19
Εγινε! +-4

mikenuke
27-12-03, 21:25
Συγχαρητηρια και ευχαριστουμε.

Να δειτε που τωρα θα αυξηθουν οι αγγελιες τετοιου τυπου.

alfacom
29-12-03, 12:27
ευχαριστω
χαιρομαι που η ιδεα επιασε τοπο