PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα ψάρια <φτιάχνονται>?


annivas2000
08-12-03, 00:32
Λοιπον η παρακατω ερωτο-απαντηση γραφτηκε σε ξενο forum (και απο τα σοβαρα μαλιστα).......

Ερωτηση :
Ok, last question. If marijuana smoking occurs within tank proximity, what are the possible detriments?

Απαντηση :
I have found that there are no detrimental effects observed (pers. exp.). Of course, this is assuming that the room itself is relatively well-ventilated (no "Up in Smoke" recreations, please). Cigarette or cigar smoke may pose more of a problem, ESPECIALLY if foam fractionation using a venturi-type air inlet is being used, as the smoke from the air can conceivably be pulled into the reaction chamber. But with the wacky tobaccy, I think at worst your fishes will be feelin' a little groovy. They may get the munchies, so have some nori and other good-for-them snacks on hand, eh?

Δεν τα μετεφρασα για να μην αλλαξει το νοημα των γραφομενων...
Χωρις αλλα σχολια...... :D :D :D

tasos
08-12-03, 23:01
Που τα βρήκες τα μαστούρια! :lol: :lol: :lol: .Πάντως αυτό που παρατήρησα εγώ στα πρώιμα ενυδρειακά μου χρόνια με δύο χρυσόψαρα στη γυάλα,μια φορά που άφησα τον φραπέ-και δυνατό μάλιστα- δίπλα στη γυάλα,αυτά μετά απο λίγη ώρα άρχισαν να γυρίζουν σαν τρελά-Μαζωνάκηδες τα έκανα τα έρημα :lol: .Εντελώς υποκειμενική η παρατήρηση-μπορεί να τρόμαξαν από το ποτήρι(διαφανές ήταν όμως!)-αλλά δεν ξαναέκανα το πείραμα :? .Με ένα φακελάκι τσάι όμως έκανα μια φορά τα ραμιρέζι να ζευγαρώσουν!Αυτές οι παρατηρήσεις μου με τις ουσίες που επιδρούν στο νευρικό σύστημα.....παραπάνω δεν έχω προχωρήσει :lol: :lol: .

γαυρος
08-12-03, 23:39
Αυτο δεν ειχα ακουσει τακουσα τωρα..ψαρια φυσα-ρουφα -τραβατόνε !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
πολυ μου κανουν τα μαστουροψαρα,αντι για φαι κονσερβα,μαυρακι ψιλοκομμενο κατα προτιμηση ν.ηλειας !!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ετσι ετσι !! καμια καλη φυτεια εκει κοντα να ταισουμε κανάν...ψαρη?? (σπιρουλινα πρωτης ταξεως ε?)

-+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9 -+9

mikenuke
03-10-04, 00:07
Eχω ενα αρσενικο κακατοειδες το οποιο πηγαινε και την επεφτε πανω στις μπουρμπουληθρες του co2 σαν να τις ρουφαγε.Λετε να ειχε εξαρτηση?

x-nos
03-10-04, 04:20
Και εμενα το Ramirezi μου κολαει χαρτακια και στριβει την java moss!!! χα χα χα! :D :D :D :D :D

koulio
03-10-04, 20:09
Και εμενα το Ramirezi μου κολαει χαρτακια και στριβει την java moss!!! χα χα χα! :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D +-8 +-8 +-8

πολυ καλο χρηστο :wink: