PDA

Επιστροφή στο Forum : canon EOS 500D


akoulis
02-05-11, 16:34
μου'καναν δωρο την συγκεκριμενη μηχανη:):):):)με 2 φακουσ μεσα ενα EF-S 18-55 και εναν EF-S 55-250.ειναι απαρετιτος καποιος ακομα.ευχαριστω εκ τον προτερων.

vaspiou
02-05-11, 20:11
Mε γεια!! πολυ καλη μηχανη!! + εκπληκτικο hd video. την ερωτηση σου δεν την καταλαβα...αν ΠΡΕΠΕΙ να παρεις καποιον αλλον φακο?

akoulis
02-05-11, 23:07
Mε γεια!! πολυ καλη μηχανη!! + εκπληκτικο hd video. την ερωτηση σου δεν την καταλαβα...αν ΠΡΕΠΕΙ να παρεις καποιον αλλον φακο?
ναι .αυτο ρωτησα.προτηνεται καποιο εξαρτιμα ακομα για καλητερες ληψης;τι θα χρειαστω ακομα.τριποδο και τηλεχηριστιριο ειναι στο προγραμα.

beat89
02-05-11, 23:20
Αυτο ειναι δωρο...:)
Αναλογως τι θες να τραβηξεις αγοραζεις κ τον αναλογο εξοπλισμο..

akoulis
03-05-11, 01:53
Αυτο ειναι δωρο...:)
Αναλογως τι θες να τραβηξεις αγοραζεις κ τον αναλογο εξοπλισμο..
ευχαριστω.με περημενε κι'αλλη εκπληξη.μολης ειδα στην αμμο κατι μαυρακια σαν την μυτη της καρφιτσας να κινουνται:p:p:p.γενησαντα μπρεβις:grin::grin::grin:. τελικα χρειαζομαι μακρο.δεν μπωρω να τα εστειασω.πιο φακο να βαλω απ'αυτους που εχω και τι ριθμησης να κανω;

platy
03-05-11, 10:15
διαβασε το εγχειριδιο οδηγιων και πειραματισου..για αρχη μπορεις να τραβας στο auto αλλα και να πειραματιζεισαι με τις ρυθμισεις του μανουαλ

dim orestiada
03-05-11, 11:52
για ακομα καλυτερες φωτο χρειαζεσαι πολυ διαβασμα κ να πειραματιζεσαι συνεχεια με τη μηχανη σου κ αν καποιοα στιγμη δεν σε καλυπτουν οι φακοι σιγουρα καποιος σταθερος θα σου εδεινε πολυ καλυτερη ποιοτητα..

beat89
03-05-11, 13:49
ευχαριστω.με περημενε κι'αλλη εκπληξη.μολης ειδα στην αμμο κατι μαυρακια σαν την μυτη της καρφιτσας να κινουνται:p:p:p.γενησαντα μπρεβις:grin::grin::grin:. τελικα χρειαζομαι μακρο.δεν μπωρω να τα εστειασω.πιο φακο να βαλω απ'αυτους που εχω και τι ριθμησης να κανω;
Δεν χρειαζεται να αγορασεις macro επειδη σου γεννησαν τα brevis.Πειραματησου με οτι εχεις,μιας κ ειναι υπεραρκετα κ αργοτερα βλεπεις αν χρειαζεσαι κατι αλλο.

akoulis
03-05-11, 14:43
ευχαριστω πολυ παιδια.αυτος ο φακος ο μεγαλος οταν τον βαζω κανει εναν πολυ μικρο θορηβο σαν φυσιμα.ειναι φυσιολογικο;

beat89
03-05-11, 14:46
Αφου κανει το κλικ κ κλειδωσει μετα κανει θορυβο?

akoulis
04-05-11, 12:56
Αφου κανει το κλικ κ κλειδωσει μετα κανει θορυβο?
ναι.