PDA

Επιστροφή στο Forum : γεια σας!!


nhreas
25-09-03, 15:22
μπορει να μου πει καποιος πως μπορω και εαν γινεται να γραφτω στον συλλογο :?:

Tolis
25-09-03, 15:37
Μεσα στο Σαβατοκυριακο θα ανεβει η ιστοσελιδα του Συλλογου και θα αρχισουν οι ανακοινωσεις και εδω μεσα. Λιγη υπομονη ακομα...

nhreas
30-09-03, 17:12
:shock: :shock: .εχω προβλημα με το email μου και δεν μπορω να γραφτω στον συλλογο :twisted: :twisted: .δεν με αρεσει να αλλαζω email γι'αυτο θα περιμενω λιγες μερες ακομα +-8 -+9 :oops: :( .φυσικα δεν ρωτησα εαν με δεχτειτε :?: :?: υα το δοκιμασω παντως..λιγες μερες υπομονη ακομα!!!

polleni
01-10-03, 01:50
Ο σύλλογος είναι ανοιχτός σε όλους. Δεν υπάρχει κανείς λόγος να μην γίνει δεκτός κάποιος εκτός αν έχει κάνει πράγματα και θάματα.. και δεν έχουμε την πολυτέλεια να αφήνουμε απέξω ανθρώπους που αγαπάνε αυτό το χόμπυ. Μόλις έχεις το e-mail σου στείλτο με την φόρμα στο site..

Tolis
01-10-03, 03:31
Τι προβλημα εχεις με το email ?

nhreas
01-10-03, 03:49
μπαινω στην lycos.com διαλεγω επιλογη email και δεν ανοιγει την σελιδα καθολου.δεν ξερω τελευταια εκανα μια εκκαθαριση τα cookies,history κλπ.και λεω μηπως φταιει αυτο.τι να κανω :?: :?:

libra
02-10-03, 18:18
Χμ… με τους μη κάτοικους Ελλάδας και τους μη έχοντες ελληνική υπηκοότητα τι γίνεται; Δεν έχω δει κάτι σχετικό στο καταστατικό.

nhreas
03-10-03, 13:23
οκ το ελυσα το προβλημα και εκανα την αιτηση!!

kroud
03-10-03, 13:32
Δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα,ιδιαιτερα για την κυπρο(προς libra).

koulio
03-10-03, 14:12
τωρα νικο πως Η libra απο την κυπρο εγινε O lasal απο την θεσσαλονικη ..... :shock: :lol: δεν ξερω :( :( :lol: :lol: :lol:

μαλλον ηπιες προσφατα τον καφε του κυριου polleni :lol: :lol:

θελουμε και εμεις καφε... +-8 +-8 +-8

kroud
03-10-03, 14:40
ΟΠΣ! :roll: Διορθωθηκε..... :lol:
Διαβαζα αλλο post πριν και μπερδεψα τα ονοματα.Μην ξεχνας οτι ξυπνησαι πρωι και αυτο ειναι εις βαρος μου.

BILAS
03-10-03, 14:54
Αληθεια , θα ηθελα να ρωτησω ποιες Τραπεζες Ελληνικες εχουν υποκαταστηματα στην Κυπρο :?:

Να ξερουμε για το μελλον -+9 zw

libra
03-10-03, 15:20
Merci για τις διευκρινήσεις, ρώτησα απλά γιατί κάποιοι, κάπου αλλού κολλάνε στις καταστατικές διασαφηνίσεις.

BILAS, δεν ξέρω αν έχουν έρθει όλες, αλλά κατά εκεί το βλέπω. (Οι Ελλαδίτες στην Κύπρο αυξάνονται, οι φοιτητές και οι Κύπριοι στην Ελλάδα επίσης, πρόσφορη αγορά κτλ κτλ). Πάντως ξέρω σίγουρα πως λειτουργούν οι: Εθνική, Alpha, Εμπορική.

Entreri1221
03-10-03, 15:38
(Οι Ελλαδίτες στην Κύπρο αυξάνονται.
ΕΛΛΗΝΕΣ!!!Sorry libra αλλα δε αντεξα :lol: Το ξερω οτι ετσι το λετε αλλα δεν ειναι σωστο.

thediscusman
03-10-03, 15:51
Οι Ελλαδίτες στην Κύπρο αυξάνονται και οι Κύπριοι στην Ελλάδα επίσης
Και στο board μπορώ να πω αυξάνονται οι Κύπριοι. :lol: Ελπίζω και στο σύλλογο.Εγώ έκανα εγγραφή πάντως. Τώρα είμαστε 2... Μη σας μπερδεύει το Θεσσαλονίκη στο Profile μου και εγώ Κύπριος είμαι απλά μένω Θεσσαλονίκη :wink: [/quote]

George-A
03-10-03, 18:36
Μια άλλη απορία:
Σε πόσο καιρό λογικά έρχεται η απάντηση; :roll:
:?:

lasal
05-10-03, 03:08
Μια άλλη απορία:
Σε πόσο καιρό λογικά έρχεται η απάντηση; :roll:
:?:

Την επομενη μέρα

nhreas
05-10-03, 04:37
εμενα παντως δεν με ηρθε ακομα απαντηση :!: :!: :!: μαλλον δεν με δεχονται στον συλλογο -+5 -+5

thediscusman
05-10-03, 14:14
Ούτε σε μένα ήρθε απάντηση. :( Έχει 5 μέρες περίπου που έκανα αίτηση. :?:

George-A
05-10-03, 19:28
Απο ότι έμαθα κάποια βασικά στελέχη βρίσκονται εξωτερικό για κάτι καλό :P
Υπομονή!! :!:

BILAS
06-10-03, 02:31
Υπομονη λιγο ακομα παιδες (υπαρχουν κατι πολυ μικρες λεπτομεριες να τελιωσουν) .
Συντομα θα εχετε ολοι απαντηση και γενικοτερα ολοι θα εχετε νεα απο τον Συλλογα.

+-8 +-8 +-8 +-8

libra
06-10-03, 09:29
ΕΛΛΗΝΕΣ!!!Sorry libra αλλα δε αντεξα Το ξερω οτι ετσι το λετε αλλα δεν ειναι σωστο.

Enteri1221, επέτρεψέ μου να διαφωνώ. :) Αν θες το συζητάμε, αν και δεν ξέρω κατά πόσο προσφέρεται ο χώρος αυτού του θέματος.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

lasal
06-10-03, 09:37
μαλλον ηπιες προσφατα τον καφε του κυριου polleni :lol: :lol:

θελουμε και εμεις καφε... +-8 +-8 +-8

Και γω θέλω απο αυτόν τον καφέ αν και νομίζω πως ήταν Flourish :roll: :lol:

George-A
06-10-03, 15:50
Enteri1221, επέτρεψέ μου να διαφωνώ. :) Αν θες το συζητάμε, αν και δεν ξέρω κατά πόσο προσφέρεται ο χώρος αυτού του θέματος. Γιατί όχι στο 'Επί παντός επιστητού' :roll:
Νομίζω θα ενδιαφέρει αρκετούς +-4

libra
08-10-03, 13:53
Έγινε :arrow:

Tolis
08-10-03, 14:50
Εχουμε λαβει ηδη καμμια εικοσαρια αιτησεις.
Τυπικα, πρεπει να εγκριθουν απο το Δ.Σ. - ουσιαστικα δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα για κανεναν. Σε λιγες μερες θα ανοιχτει κι ενας λογαριασμος σε τραπεζα για οποιους θελουν, και οποιοι θελουν μπορουν να πληρωσουν κατευθειαν σε μελη του ΔΣ.

pani
16-11-03, 22:43
δοκίμασα να γίνω μέλος αλλα δεν ξέρω αν τελικά κατάφερα να συμπληρώσω ότι έπρεπε μέχχρι στιγμής δεν έχω κανένα νέο για την εγγραφή μου.Μπορεί κάποιος να κοιτάξει και να με ενημερώσει;

fighterfish
17-11-03, 13:20
Αν χρησιμοποιησες τη φόρμα στο site δεν λάβαμε τίποτα.
Απο την άλλη δεν ξέρω ποιος είσαι, το profile σου δεν λέει και πολλά.
Στειλε μου ενα pm με τα στοιχεία σου ή συμπλήρωσε τη φόρμα και θα τα λάβουμε.

Γενικά, για τη διαδικασία περιμένουμε να δημιουργηθεί και λογαριασμός τραπέζης του Συλλόγου, έτσι ώστε και οι εκτός Αθηνών να μπορούν να καταθέσουν τη συνδρομή τους.
Τότε θα στείλω ενα ομαδικό μήνυμα με οδηγίες για αυτούς που είναι Αθήνα αλλα και αυτούς που είναι επαρχία ή εξωτερικό για το τι πρέπει να κάνουν.

Μεχρι τότε όμως λίγο υπομονή.

Takis
17-11-03, 16:01
Πιστεύω πάντως ότι επιβάλλεται να παίρνουν όλοι όσοι συμπληρώνουν την αίτηση στο site, ένα προσωπικό μήνυμα, που να τους ενημερώνει για το τι πρόκειται να γίνει.
Η απόλυτη σιωπή δεν είναι ότι καλύτερο για τους νεώτερους που επιθυμούν να γραφτούν στο σύλλογο!!! :)

mikenuke
17-11-03, 16:09
Την παρασκευη συμπληρσα κι εγω την φορμα στο site, μηπως δεν λαβατε τιποτα κι απο εμενα?Για να μην περιμενω αδικα απαντηση.

Οντως θα επρεπε να υπαρχει μια απαντηση με e-mail μετα την συμπληρωση για την επιβεβαιωση της εγγραφης.

Tolis
17-11-03, 16:17
Μεσα στην τρεχουσα εβδομαδα θα απαντηθουν ολες οι αιτησεις.
Ευχαριστουμε για την υπομονη.

pani
17-11-03, 18:26
xm ..... τελικά φαίνεται δεν τα κατάφερα να την συμπληρώσω κανονικά ειχα παει στον σύλλογο και απο εκεί στην φόρμα για μέλος. Θα περιμένω ακόμα λίγες μέρες και αν δεν έχω κάτι συγκεκριμένο τοτε θα ξαναδοκιμάσω. Συγχώραμαι fighterfish που πολύ λίγα πραγματα κατέχω για σελίδες και τα pm .θα προσπαθήσω να σε ενημερώσω ίσος τα καταφέρω... Ευχαρηστώ για την απάντηση σου και τα λέμεν .....

George-A
17-11-03, 20:05
Μήπως θα έπρεπαι να στέλνεται αμέσως μια επιβεβαίωση μεσω email;
Ετσι δεν θα υπήρχαν τέτοιες αμφιβολίες.

polleni
18-11-03, 03:31
pani, είσαι ΟΚ. Το πήραμε.

thediscusman
18-11-03, 11:25
Και εγώ έκανα αίτηση εδώ και αρκετές μέρες. Μήπως δεν πήρατε ούτε τη δική μου; :?:

pani
18-11-03, 11:57
Χαιρομαι ιδιαιτέρως και σας ευχαρηστώ πολύ παιδιά.Σας στέλλω την αγάπη μου απο την ηλιόλουστη Κύπρο μας. Θα περιμένω τα νέα σας, και ότι άλλο για συμπλήρωμα αν θέλετε.....

nhreas
03-12-03, 14:28
παιδια τελικα τι γινεται με τον συλλογο και τις εγγραφες :?: :?: :?:

mikenuke
03-12-03, 15:11
Σορρυ παιδια αλλα με μενα ακομη δεν ειχατε καμμια επικοινωνια για την εγγραφη μου και εχουνε περασει 2 βδομαδες.Για δειτε λιγακι τι γινεται.

BILAS
03-12-03, 16:25
Τις εχουμε παρει ολες μην αγχωνεστε και εχουν γινει ολες δεκτες.
Συντομα θα ενημερωθειτε ολοι σας.
+-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8

ASCCO1
13-12-03, 00:09
Τις εχουμε παρει ολες μην αγχωνεστε και εχουν γινει ολες δεκτες.
Συντομα θα ενημερωθειτε ολοι σας.
+-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8

Εμ με το δικιο τους φωναζουν , αφου καθυστερητε ΚΥΡΙΟΙ του Δ.Σ , ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ<<<< χι χι ιχ χι χι χι χι>>