PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζευγαρωμα δισκων σε PetShop της θεσσαλονικης.


mikenuke
17-09-03, 02:35
Δεν ξερω αν οι θεσσαλονικεις δισκοφιλοι το γνωριζουν αλλα στο PetShop στο αεροδρομιο ο φιλος μας ο Χαρης, καταφερε,ο τυχερος, να ζευγαρωσει Δισκους. Και ειναι μες στη χαρα!

Μου ειπε οτι ζευγαρωσανε 8 φορες σε εναμιση μηνα περιπου αλλα δεν καταφεραν να τα κρατησουνε, μιας και μαθαινουν ενα βημα τη φορα. πιθανοτατα αυτη ειναι πολυ κοντα στο επιθημυτο. αν καταφερουν να ανεβουν στη μαμα, απο κει και μετα τα αλλα ειναι ευκολα σωστα?

Προς το παρων ειναι κολλημενα στο τοιχωμα και ο Χαρης τα μετραει καθε λιγο! Καμια 60αρια μικρα ειναι.

Οσοι θελετε θα μπορουσατε να πατε απο εκει να τα δειτε!

kroud
17-09-03, 20:38
Απο εκει και περα ξεκινουν τα δυσκολα. :wink:

BILAS
17-09-03, 21:03
Απο εκει και περα ξεκινουν τα δυσκολα. :wink:

Ωπως τα λεει ο kroud δυστηχως ειναι τα πραγματα.
Εμενα 5φορες εκαναν αυγα (σε 6 μηνες) και μονο μια βγηκαν μωρα και νομιζα οτι τα πραγματα θα ειναι ποιο ευκολα αλλα :cry: :cry: :cry: Οποτε τωρα με βαζει σε αλλα αγγουρια εξοδων(αλλα το θελω σαν τρελλος και θα το καταφερω :wink: :wink: )

Takis
17-09-03, 23:40
Δυστυχώς έτσι είναι. Είναι πολλοί αυτοί που έχουν γέννες δίσκων.... Επιβιώσεις μέχρι τέλος δεν έχουν...
Για να δούμε Βασίλη τι θα κάνεις!!! :wink:

balog
18-09-03, 16:49
(αλλα το θελω σαν τρελλος και θα το καταφερω

Βασίλη , καλή τύχη και εγώ ΝΟΝΟΣ.....

nhreas
20-09-03, 04:37
αλλα για τον χαρη το βλεπω πολυ δυσκολο.με εβαλε δυο θαλασσινα μαζι στην ιδια σακουλα και μεχρι να μου τα φερουν το ενα σκοτωσε το αλλο.!!

BILAS
02-10-03, 16:19
Τελικα τι εγινε με τον -+10

Εκανε τιποτα +-8

Ή -+9 zw

salcon
02-10-03, 16:58
Πριν τρεις μερες που περασα απο το μαγαζι τα μωρακια υπηρχαν και ηταν κολημενα επανω στο σωμα της μαμας.Ρε παιδια σαν βδελες ηταν.Στην αρχη παραξενευτικα (δεν ξαναειδα φυσικα μωρα δισκων) που τα ειδα ετσι κολημενα πανω της.

BILAS
02-10-03, 17:39
Αρκετα καλο αυτο , μπραβο του +-8 +-8 +-8

mikenuke
02-10-03, 20:03
Ωστε τα καταφερε, ε?
Μια απο αυτες τις μερες θα παω να τα δω. Θελω να ψωνισω κατι πραματακια.

lasal
03-10-03, 01:45
Πήγα χθες.
Όποιος τύχει και πάει τώρα δεν θα βρεί τίποτε.
Εξαυλώθηκαν. :cry:
Μου είπαν πως φαγώθηκαν :( :( :(