PDA

Επιστροφή στο Forum : Εξοπλισμός χοντρικής


apollon
16-06-03, 15:11
Σκεφτομαι σοβαρα να φτιαξω ενα εργαστηριο μονο για μενα... αλλα θελω να μαθω που μπορω να βρω εξοπλισμο και ολα τα λοιπα χοντρικης.Περιπου 10 60αρια ενυδρεια σε καποιο rack.μην φανταστειτε τιποτα εξαλλο ή τεραστιο... απλα μερικα παραπανω ενυδρειακια πισω απο την πορτα μου.Μπορει καποιος να μου πει αναλυτικα τι χρειαζομαι;

Tolis
16-06-03, 15:41
Το βασικο ειναι να κρατησεις τα πραγματα οσο πιο απλα και προσβασιμα γινεται... Δες κατι αναλογο εδω http://www.malawicichlidhomepage.com/aquainfo/fishroom.html

ΥΓ. Πουλαω μια βαση σαν την παραπανω, 180εκ μηκος, 60εκ πλατος, 3 οροφοι - φωτο> http://users.otenet.gr/~tolibra/dblstand.jpg

apollon
16-06-03, 15:51
Ωραια , το θεμα ειναι να μην εισαι π.χ. Αλεξανδρουπολη... εξαλλου για το rack εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου. Και μοιαζει πολυ με αυτο το κατι... πες μου αμα θες και τιμη και πως το αποκτουμε.
Παντος Tolis εχουμε κανει τον τελειοτερο συνδιασμο computer και aquarium. Μονο μην μου πεις οτι εισαι και υδροχοος και παντρεμενος γιατι θα ειναι σαν να κοιταω τον καθρευτη.

γαυρος
16-06-03, 19:43
ξεχασες το κυριοτερο querido :!:
δεν εισαι προεδρος, :wink: :wink: :wink: :wink:
και ευτυχως δεν ειναι και υδροχοος ο προεδρος, :lol: :lol: ,μας φτανει ενας ΤΟΛΗΣ!!
Μη κραξετε μοντερατορες-αλλα κιαλλον ΤΟΛΗ?? :lol: :lol: απαπαπα !!
λεμε και κανα *** να περναει η ωρα ντε!!! :wink:

apollon
16-06-03, 20:16
querido? πως σου ηρθε αυτο τωρα "αγαπητε" να σου το πω και στην γλωσσα σου! :P
τι εννοεις προεδρος;
και ποιος σου ειπε οτι δεν ειμαι προεδρος;
εξαλλου οι μισοι Ελληνες ειναι προεδροι καπου και οι αλλοι μισοι ειναι ταμειες. αστα αστα.
lol

stefanos.f
16-06-03, 21:47
Φιλε apollon ισως να σε ενδιαφερει οτι αυτην την στιγμη μας εχουνε μεινει 6 ενυδρεια των 72 λιτρων το καθενα ( 50 Χ 40 Χ 40 Μ - Π - Υ ) τα οποια δινουμε με κομπλε φιλτρο και θερμοστατη (Rena) για μολις 60 € εκαστο! Εχουμε και ενα των 50 λιτρων με 45 € και δυο των 110 λιτρων με 75 € το καθενα ολα κομπλε με φιλτρα και θερμοστατες! Υπαρχουν και βασεις αν σε ενδιαφερει, αλλα οχι τοσο ωραιες οσο αυτη του Τολη! :wink: Αν σε ενδιαφερει κατι απο αυτα μου στελνεις ενα Ρ.Μ!