PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση Θεσσαλονικεων


paparatsi
08-06-03, 17:12
Σημερα ειχα μια συναντηση με τον προεδρο (tolis) και μου ειπε οτι το θεμα του συλλογου βρισκεται σε τελικο σταδιο.

Θα ελεγα λοιπον να κανονισουμε μια συναντηση τα μελη του Βoard απο την θεσσαλονικη καθως τον τελευταιο καιρο η παρεα μας μεγαλωσε.

Παλια ημασταν μονο τρεις και ηταν ευκολο να βρεθουμε , τωρα τα μελη απο την συμπρωτευουσα εχουν αυξηθει και οι περισσοτεροι δεν γνωριζομαστε μεταξυ μας.

Οποιοι λοιπον θελουν μπορουν να συνεχισουν αυτο το post για να δουμε τελικα ποσοι ενδιαφερονται να συναντηθουμε αλλα και το που και το ποτε.

salcon
08-06-03, 20:21
Για να δουμε αυτη τη φορα τι θα γινει!!!!!
Για πειτε, για πειτε.
I'm in οφκορσε :D 8)

mikenuke
08-06-03, 21:12
Γιατι οχι αν βολευει μεσα ειμαι.
Αν και εντελως αρχαριος και φοβαμαι μη νιωθω μειονεκτικα! :oops:

thediscusman
08-06-03, 21:15
Και εγώ μέσα είμαι. Κανονίστε μέρα και ώρα και ενημερώστε.

paparatsi
08-06-03, 22:05
Το θεμα ειναι να μας βολεψει ολους και φυσικα δεν τιπεται θεμα ποιος ξερει κατι παραπανω απο τους αλλους.

Αρχικα να δουμε ποιοι ενδιαφερονται και σιγα σιγα θα πεσουν και οι προτασεις για τα υπολοιπα.

george
09-06-03, 12:00
Kαι εγω μεσα ειμαι αρκει να βολευει η μερα και η ωρα !

lasal
10-06-03, 08:57
paparatsi
salcon
thediscusman
mikenuke
george
Lasal
basilis
Hypostomus
Τι λέτε λοιπόν
Κάνουμε μια αρχή το επόμενο σάββατο στις 14/6 ???
6 το απόγευμα ειναι καλά?
Ακούω προτάσεις.
Μέσα σε μια βδομάδα μπορούμε να το κανονίσουμε πιστεύω!
Πρίν αρχίσουν οι διακοπές για πολλούς!
Οσοι πιστοί προσέλθετε
Βιαστείτε για να συμφωνίσουμε σύντομα.
Μας συμφέρει όλους μια συνάντηση και ενας ενιαίος σύλλογος.

thediscusman
10-06-03, 09:46
Εγώ είμαι σύμφωνος. Με βολεύει μέρα και ώρα. Ελπίζω το Σάββατο να τα πούμε από κοντά.

mikenuke
10-06-03, 11:59
Ελπιζω να τα καταφερω που θα γινει το meeting?

paparatsi
10-06-03, 12:01
Σαββατο νομιζω οτι θα βολεψει αρκετους.Εγω ειμαι μεσα και για την μερα και για την ωρα. Αντε να βρουμε και το μερος.

Ελπιζω παντως να εκδηλωσουν ενδιαφερον και οι υπολοιποι θεσσαλονικεις.

basilis
10-06-03, 13:05
γεια χαρα σε ολους

συμφωνω με την μερα και ωρα.
ελπιζω να τα καταφερω γιατι εβαλα ζαρζαβατια στην καλικρατεια και θελουν ποτισμα. περιμενω το που θα γινει.

βασιλης

george
10-06-03, 14:36
και εγω μεσα ειμαι....εκτος απροοπτου βεβαια !

red rubin
10-06-03, 19:41
Πρωτα απ` ολα συγχαρητηρια για την προσπαθεια.συμφωνω να συναντηθουμε οποτε θελετε.το συγκεκριμενο Σαββατο ομως κατα 90% θα ειμαι Βουλγαρια για να φερω Δισκους.μου ειπαν καποιοι που πηγαν οτι το ζευγαρι το εχουν 7 ευρω σε μεγεθος μισης παλαμης. αν μπορεσω θα ενημερωθω και θα ερθω.Μπραβο και παλι!!

Hypostomus
10-06-03, 21:14
παιδια και εγω μεσα ειμαι , Σαββατο βολευει.
Ελπιζω να βρεθουμε επιτελους!!

lasal
13-06-03, 00:25
Επειδή δεν έχει προτείνει κανείς μέχρι αυτή τη στιγμή σημείο συνάντησης
προτείνω έξω απο την καφετερία DESIGN που βρίσκετε παραλία αρετσούς στην καλαμαριά.
Η ωρα παραμένει σταθερή 6 το απόγευμα του σαββάτου.
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάπου αλλού ας το πει γιατι έχει μείνει μόνον μια μέρα πρίν την συνάντηση.
Περιμένω όπως όλοι φυσικά σύντομες απαντήσεις.

salcon
13-06-03, 11:24
Εμενα και τον paparatsi μας βολευει.Ειμαστε ok.

thediscusman
13-06-03, 14:16
Και εμένα με βολεύει. Τα λέμε αύριο τότε. :D

mikenuke
13-06-03, 20:55
ok pisteuo na eimai ekei

Hypostomus
13-06-03, 23:32
και εγω νομιζω πως θα ειμαι. τα λεμε εκει λοιπον

tasos
13-06-03, 23:43
Ρε παιδιά, με τη συζήτηση που θα ανοίξετε θα σας κοιτούν όλοι περίεργα στην καφετέρια! :lol: :lol: :lol: Πλάκα κάνω!Καλά να περάσετε :wink: :)

mikenuke
15-06-03, 10:53
Λοιπον!
Η συναντηση εγινε και ηταν πολυ ωραια!
Απο πτι βλεπω κανεις δεν προλαβε να ανακοινωσει τα συμβαντα, οποτε 8α το κανω εγω...η αληθεια ειναι οτι μπορουσα να το κανω και εχθες αμεσως μετα το meeting αλλα επειδη τα παιδια με πειραξαν για το ρεκορ των 110 μηνυματων σε ενα μηνα περιπου, ειπα να κρατησω χαρακτηρα και να μην αρχισω τα ποστς αμεσως!

Ειμασταν 5, οι:
ΜikeNuke (εγω :wink: )
lasal
Paparatsi
Salcon &
thediscusman

Με σειρα εμφανισης! Πρωτος εφτασα εγω γιατι ειχα το αγχος του πρωταρη :lol:

Την πεσαμε στο Design...η περιοχη εκεινη την ωρα ηταν νεκρα και στο καφε ειμασταν μονο εμεις οποτε Tassos "no problem" για τους παρακειμενους θαμωνες, και τα περιεργα βλεμματα!

Γνωριστηκαμε, ειπαμε τα νεα μας και τα σχεδια μας, την πρωτη μας φορα (οχι στο κρεββατι!, αλλα στο ενυδρειαδικο!) :lol:, για τον συλλογο ο οποιος αναμενεται να ανοιξει μια νεα εποχη για τους ενυδρειοφιλους της Ελλαδος! Και αλλα.

3 ωρες κατσαμε στο καφε!

Περιττο να σας πω πως εγω μιλουσα λιγοτερο απο ολους (και ας γραφω πολλα μηνυματα στο board) και περισσοτερο μιλουσε ο Lasal! Και οτι συμπαθησα ολα τα παιδια!

Αυτα για αρχη ας μας πουν και οι υπολοιποι τις εντυπωσεις τους.

Μεχρι την επομενη φορα... εις το επανειδην!

thediscusman
15-06-03, 21:28
O Mikenuke ήταν απόλυτα κατατοπιστικός. Γνωριστήκαμε με τα παιδιά και περάσαμε πολύ ωραία. :D :D
Ελπίζω να συναντιόμαστε συχνά για να τα λέμε και από κοντά (όχι μόνο στο board).
Εις το επανιδείν... :D

basilis
17-06-03, 11:44
γεια χαρα σε ολους

σας ζηλευω παιδια
τελικα πηγα καλικρατεια για ποτισμα

περιμενω την επομενη συναντηση

βασιλης

Hypostomus
17-06-03, 15:02
και εγω ρε γμτ επρεπε να φυγω για μουδανια εκτακτως. ελπιζω στην επομενη να βρεθουμε

gbekiar
19-06-03, 08:34
Κριμα δεν το πηρα ειδηση.
Τελος παντων την επομενη φορα πιστευω να το μαθω εγκαιρως.
Ετσι Βαγγελη; :D :D :D

salcon
20-07-03, 00:04
Λοιποοοον, λιγο ξαφνικο το ξερω αλλα δε πειραζει (
ισως να μη το δουν πολλοι απο εσας λογο ΣΚ) .
Επειδη εγω με τον paparatsi θα βρεθουμε με τον αγαπητο halva (κατα κοσμο Γιωργο) ο οποιος ερχεται θεσν/ικη και θα ηθελε να γνωρισει καποια μελη και ειναι ευκαιρια να τα ξαναπουμε για να μη χανομαστε οσοι πιστοι προσελθετε.Δευτερα απογευμα.Τοποθεσια και ωρα θα γραψω Δευτερα πρωι καποια στιγμη.Μαλλον για καφε γιατι ο χαλβας δεν ειναι πολυ του φαγητου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Γυρναει την πλατη σ'αυτο το ωραιο χομπυ. :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen:

mikenuke
20-07-03, 12:41
ΑΝ η συναντηση γινει μετα τις 6:30, να παισει και λιγο η ζεστη εγω θα ερθω! για να προλαβω να σχολασω και απο τη δουλεια.

paparatsi
20-07-03, 20:06
Ελα λιγο συντομα να μαζευτουμε :wink: :wink: :wink:


ΠΡΕΠΕΙ να κανουμε καλη εντυπωση στον Πατρινο φιλο μας (halvas).

λογικα η συναντηση θα γινει μετα τις 18:30 γιατι εχουμε και δουλειες.

Takis
21-07-03, 00:02
Παιδια!!!
Τον Χαλβα και τα ματια σας!!!!
Ελπιζω να μου τον προσεξετε, γιατι εχει τις ευαισθησιες του!!!
...και να τον ταΐσετε καλα!!! :lol:
Η Θεσσαλονικη φημιζεται για την φιλοξενια της!!!!

Καλη συναντηση!

lasal
21-07-03, 00:31
Θα είμαι και γω στην συνάντηση.
Κανονίστε το όσο ποιο αργά γίνεται please, μετά τις 18.30
Θα δω το ποστ το πρωί απο την δουλειά.

salcon
21-07-03, 14:33
19:30 στο desing στην κρηνη.

lasal
21-07-03, 14:37
19:30 στο desing στην κρηνη.

Design αρετσού καλαμαριάς.
:)

mikenuke
22-07-03, 16:02
Αντε ρε παπαρατσι!
Σε βλεπω μεσα και περιμενω να γραψεις τα νεα της συναντησης αλλα τιποτα! πως να μην αυξανει ο αριθμος των ποστ μου μετα! :lol:

Η συναντηση εγινε και ειμασταν οι εξης:

paparatsi
mikenuke
lasal
salcon
halvas69

Τα πραματα εκτυλιχθηκαν χαλλλαρα... με τη συζητηση να μην μονοπωλειται απο ενυδρειακα θεματα μιας και καθε λιγο περνουσαν απο μπροστα μας ενα σωρο ξαναμενα θυληκα ψαρακια με τα μινακια τους, και προτιμουσαμε να χαζεψουμε το ερωτικο παιχνιδι!!!
( Ωχ...εχουμε ξεφυγει!!! )

Ας μας πει και ο Halvas τις εντυπωσεις του απο την παρεα και την Θεσσαλονικη με τα "ωραια" τις :wink:

paparatsi
22-07-03, 16:22
Τα πραματα εκτυλιχθηκαν χαλλλαρα... με τη συζητηση να μην μονοπωλειται απο ενυδρειακα θεματα μιας και καθε λιγο περνουσαν απο μπροστα μας ενα σωρο ξαναμενα θυληκα ψαρακια με τα μινακια τους, και προτιμουσαμε να χαζεψουμε το ερωτικο παιχνιδι!!!

Μην τα λεμε αυτα γιατι θα τους εχουμε καθε τρεις και λιγο μεσα στα ποδια μας ολους τους νοτιο ελλαδιτες για κοκο
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

George-A
22-07-03, 22:23
..... ξαναμενα θυληκα ψαρακια με τα μινακια τους ....
Βρε αθεόφοβε, ξεχνάς ότι κάποιοι είναι παντρεμένοι;
Ξέρεις τι θα γίνει αν αυτά πέσουν σε κάποια μάτια που δεν πρέπει;;;

Που θα πάει .... θα μάθεις!!!

http://burns.thefinaldimension.org/contrib/edoom/goldfish.gif

Entreri1221
22-07-03, 22:26
Μην τα λεμε αυτα γιατι θα τους εχουμε καθε τρεις και λιγο μεσα στα ποδια μας ολους τους νοτιο ελλαδιτες για κοκο
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Nαι λες και δεν το
ξεραμε. Εσας περιμεναμε να μας το αποκαλυψετε :lol: :lol: :lol: :lol:

lasal
23-07-03, 11:06
Το τερπνόν μετά του οφελίμου.
Οποιος έχει την δυνατότητα ας έρθει θεσσαλονίκη σε κάποια συνάντηση για Ενυδρειακά θέματα και........οτι προκύψει.
Στην επόμενη συνάντηση θα φροντίσω να έχω και κολλύριο μαζί μου για παν..........οφθαλμόλουτρον.

Φίλε paparatsi
Δες το αλλιώς το θέμα, δες το σαν........ κίνητρο.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε Halva
Την επόμενη φορά θα καθήσω απο την άλλη πλευρά
Μην στραβολεμιάσουμε κιόλας.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε mikenuke
Γιατί έχω την εντύπωση ότι μας τράβηξες φωτογραφία? Ξέρεις εσυ!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε salcon
Νομίζω πως κάποια στιγμή αναφέρθηκες σε κιχλίδες που φορούσανε μίνι.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε εαυτέ μου
σε τσάκωσα να βάζεις κολλύριο φθάνοντας σπίτι
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καινούργιο είδος ψαριου=Μίνι Κιχλίδες θεσσαλονίκης
να κάνω καινούργιο post??????
Φίλε γαύρε μόνον εσυ έλειπες απο την παρέα μας :D

γαυρος
24-07-03, 01:16
ελειπα εγω για να δεσει το σιροπι???σοβαρη κουβεντα θα καναμε.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αν καταλαβα καλα ηταν ο χαλβας εκει??? :cry: :cry: :cry: :cry:
Γιαννη τον πηρατε ενα βαρελι ουζο?? :wink: :wink: :wink:
Παντως για να ειμαι ειλικρινης επειδη εδω στη λευκαδα περναω χαλια-υποφερω,αλλα ειμαι μαζοχας και μαρεσει,δυσκολα θα αλλαζα ενα μπανακι εδω με το να φαω στη μαπα χαλβα και σαλκον !!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρεπει να ερθουμε με τον προεδρο στα πλαισια της -βιντεοσκοπησης ενυδρειων για τον συλλογα-να δουμε απο κοντα αυτα τα :wink: :wink: :wink: :wink: μινι ψαρια!!!
ατιμουλικα!! :P :P :P :P :P

halvas69
31-07-03, 04:26
Άντε τελικά επέστρεψα από την Σϊφνο. (Τέλος οι διακοπές)

Όσον αφορά την Θεσαλλονίκη......ΩΡΑΙΑ πόλη ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ !!!

ΥΓ και ο πληθυσμός της ακόμα ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ - ΥΠΕΡΟΧΟΣ - ΘΕΣΠΕΣΙΟΣ - ΟΝΕΙΡΙΚΟΣ - ΚΑΜΠΥΛΩΤΟΣ κλπ αξεσουάρ :wink:

(γκε-γκε) ?

paparatsi
13-10-03, 14:48
Λοιπον επειδη ειδα οτι καποια απο τα μελη του Board ψηνονται για μια ακομα συναντηση (Μαλλον ζηλεψαν απο την χθεσινη συναντηση της Αθηνας :twisted: ) ας δουμε που και ποτε και αυτη την φορα ελπιζω να μην ημαστε 4-5 αλλα οσοι περισσοτεροι γινεται.

Για το τελος της βδομαδας καλυτερα ωστε να να προλαβουμε να μαζευτουμε.

lasal
13-10-03, 15:18
Ξεκινάμε?
Τι λέτε για το σάββατο απόγευμα?
:)

george
13-10-03, 15:33
Γιατι να μην οργανωσουμε απο τωρα μια συναντηση οταν θα ανεβει και ο Τολης στην Θεσσαλονικη.
Δεν λεω να μην βρεθουμε και νωριτερα...αλλα αν οργανωσουμε καλα την συναντηση για το τελος του μηνα θα υπαρχει καιρος να ερθουν και αλλα ατομα και οχι μονο 3-4 .

paparatsi
13-10-03, 15:37
Ο Τολης θα ειναι εδω κατα πασα πιθανοτητα το Σαββατο 25 του μηνα. Αν θελετε τοτε κανενα προβλημα.
Υπαρχει χρονος για να κανονισουν ολοι μεχρι τοτε.

mikenuke
13-10-03, 15:52
Να τος ο papratsi δυναμικα, για την συνατηση!

Χρονος μεχρι τις 25 υπαρχει για να οργανωθουμε αλλα... τοτε ειναι και η 28η και πολλοι θα εχουν να κανονισουνε και να πανε καποια εκδρομη καθοτι πολλοι δημοσιοι υπαλληλοι και φοιτητες θα το κανουνε 4ημερο. αρα θα πρεπει να αρχισουνε απο τωρα οι δηλωσεις και να μας πουνε οσοι μπορουνε, και να δουμε τι απαρτεια θα εχουμε.

Εγω παντως συμφωνω να συνδιαστει η συναντηση με την επισκεψη του Τολη για να τον γνωρισουμε κι ολας.

Αν γινει το σαββατο στις 25 τοτε ισως να βολευει κατι πιο πρωινο πχ στις 12:00 το μεσημερι για καφεδακι ωστε οσοι ειναι να φυγουν καπου να φυγουνε μετα αν τους βολευει.

thediscusman
14-10-03, 09:59
Εγώ είμαι μέσα. Πέστε και οι υπόλοιποι πότε μπορείτε. Μπορώ και αυτό το Σαββατοκυριάκο και στις 25 όταν θα έρθει και ο Τόλης. Ευκαιρία να τον γνωρίσουμε και από κοντά.
:lol: :lol: -+9

lasal
14-10-03, 12:06
Μέχρι στιγμής οι συναντήσεις μας γινόντουσαν στο πόδι με περιθώριο απο 4 μέρες μέχρι ενα 24ωρο
Εως τις 25 του μηνός πιστεύω θα μαζευτούν κιάλλοι
Είμαστε 7 για την ώρα?
φυσικά μαζί με τον salcon.

george
14-10-03, 12:13
Και εγω ειμαι μεσα για τις 25.
Αυτο το Σαββατο δεν μπορω. :cry:

mikenuke
15-10-03, 17:44
Εχει παρει κανεις την πρωτοβουλια να στειλει ΠΜ σε οσα μελη δηλωνουν τοπο Θεσσαλονικη για την συναντηση?
Να στειλουμε και σε οσους μενουν στα περιχωρα γιαννιτσα κλπ.

paparatsi
16-10-03, 16:40
Εγινε και αυτο.

tasos
22-10-03, 23:43
Δώστε ώρα και μέρος το σαββάτο για να ενημερώσω τον red rubin :)

paparatsi
23-10-03, 13:12
Υπηρξε ενα κολλημα με το ταξιδι του Τολη στην θεσσαλονικη και τελικα δεν θα καταφερει να ειναι εδω το Σαββατο.

Ελπιζω να θελετε ακομα να συναντηθουμε για καφε και κουβεντα(θα εχει και φυτα)

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10 ΩΡΑ 12:00 ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΡΕΜΕΖΖΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Απεναντι απο το desing για οσους ειχαν ερθει τις προηγουμενες φορες)

lasal
23-10-03, 13:42
Κρίμα να μην είναι κα ο Τόλης στην συνάντηση :?
Του το συγχωρούμε για πρώτη φορά zw :)
Ελπίζω να βρει κάποια στιγμή την ευκαιρία να μας επισκεφτεί και να μην είναι κάτι σοβαρό. :?
Μέσα και γω στην συνάντηση.

mikenuke
24-10-03, 17:25
Κριμα για τον Τολη , ωραια για την συναντηση.
Τα λεμε εκει λοιπον.

:lol: 12 το μεσημερι ε?Μην παει κανεις τα μεσανυχτα!!! :lol:

tasos
25-10-03, 02:08
Θ.α έρθουν και οι δύο Γιώργηδες :lol:

thediscusman
25-10-03, 09:02
Κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι και εγώ.Μπορεί να αργήσω λίγο όμως. Τα λέμε

mikenuke
23-12-03, 14:57
Λοιπον με οσους μιλησα τηλεφωνικα θελουν να οργανωσουμε μια συναντηση ακομη.
Ειναι λοιπον επιταγη του λαου ενα meeting!

Εχω βρει και την τελεια καφετερια "Seaworld" στην ανθεων εχει κατι ενυδρεια για να νιωθουμε ανετα στο περιβαλλον.

Το θεμα ειναι ποτε...μιας και ειναι Χριστουγεννα.
Εγω προτεινω την Παρασκευη 26/12/03 που ειναι η δευτερη μερα των Χριστουγεννων. Ολοι θα ειναι με αδειες και ελπιζω να εχουμε πληρη απαρτια!

Για να δω συμμετοχες.

lasal
24-12-03, 02:50
Σίγουρα οι περισσότεροι θα επικοινωνήσουν μέσου τηλεφώνου.
Αν γίνει απόγευμα είμαι και γω μέσα.
Προσδιόρισε μόνον σε ποιο ύψος είναι το seaworld.

salcon
24-12-03, 17:17
Για να μου φυγει η περιεργεια δηλαδη και να δω την δυναμη αυτου του λαου ,οταν λες μιλησες τηλεφωνικα με καποιους ?Ποιοι ειναι αυτοι για να ξερουμε ποιοι θελουν την συναντηση και ποιοι θα ερθουν.Ας το γραψουν.
Ελπιζω να μην μου αναφερεις μονο τους 3 γνωστους.Ναι αυτοι/εμεις βρισκομαστε τηλεφωνικα.

mikenuke
24-12-03, 22:14
αμα ρε Γιαννη!ολα θες να τα βγαζεις στη φορα...εχω μιλησει με τον thediscusman και τον Aqua, τηλεφωνικος και μεσω msn με τον lasal. οχι πολλους αλλα σιγουρα δεν ειναι και ενας.Ειπα ετσι για να προκαλεσω εντυπωση και να τσιμπησουν αυτοι που δεν εχουν ερθει ακομη αλλα τσιμπησες εσυ! :lol: :wink:

Την Παρασκευη θα γινει η συναντηση και μαλλον 19:00 η ωρα το κοβω γιατι ζητησανε και αλλοι απογευματακι.

Φυσικα θα ερθεις και εσυ και ο βαγγελης.

Και τωρα θα στειλω ΠΜ σε ολους οσους ειναι Εν Θεσσαλονικη και εκτος στα περιχωρα.

paparatsi
25-12-03, 20:54
Λυπαμαι αλλα ο βαγγελης δεν θα μπορεσει να βρεθει στην παρεα σας αν και θα το ηθελε πολυ καθοτι εργαζεται.

Καλα να περασετε παντως.

mikenuke
25-12-03, 23:10
H συναντηση θα γινει την:

Παρασκευη 26/12/2003 και ωρα 19:00 το απογευμα
στην καφετερια Seaworld στην Ανθεων,
βρισκεται πριν τον Αμαζονιο και απεναντι απο το Petsmart και το βενζιναδικο.

Κριμα που δεν θα εισαι Βαγγελη γιατι σκεφτομουνα να λεγαμε τιποτα σχετικα με τον συλλογο.

sv2fpi
26-12-03, 13:19
Καταρχην σε ολους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ελπιζω ο καινουργιος χρονος να ανανεωσει με με οτι καλυτερο τα ενυδρεια μας.

Θελω να ερθω στην συναντηση αλλα επειδη ειναι η πρωτη φορα δεν γνωριζω κανεναν και μην γινω ρεζιλι μεσα στο μαγαζι. Πως θα σας αναγνωρισω?

mikenuke
26-12-03, 17:17
Θα μπεις μεσα και θα δεις μια παρεα που με μια ματια θα μοιαζει να ειναι αταιριαστη! :lol: :lol: :lol:

Σου στελνω και με πμ το τηλεφωνο μου. Οποιος αλλος θελει ας μου στειλει με πμ το κινητο του και εγω θα ελεγξω πριν φυγω τα μυνηματα μου για να δω το νουμερο του και να του στειλω μυνημα για να ξερει και αυτος το δικο μου νουμερο.

michalis
21-01-04, 17:13
Την καλησπέρα μου σε όλους τους θεσσαλονικείς χομπυστες. Αν και καινουργιος (και άπειρος από ενυδρεία), μέχρι στιγμής δεν μπόρεσα να έρθω σε κάποια συνάντηση, να σας γνωρίσω και να πάρω χρήσιμες συμβουλές. Δυστυχώς τα Σαββατοκύριακα δουλεύω πολύ (έχω 3 δουλειές) και είναι δύσκολο να έρθω. Στο επόμενο σας ραντεβού θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ.

mikenuke
26-01-04, 20:10
Λοιπον εχει αρχισει να ψηνεται νεα συναντηση, μιας και εκφρασανε την επιθυμια παλαια και νεα μελη.
Λεμε να το κανουμε ή αυριο Τριτη ή μεθαυριο Τεταρτη.

Παρακαλουνται οι ενδιαφερομενοι να δηλωσουνε συμμετοχη γρηγορα! Και να προτεινουνε μερη για τον καφε μας.

lasal
27-01-04, 01:11
Γιατί δεν το κάνεις σάββατο όπως συνήθως?
Τότε βολεύει τους περισσότερους.
Ασε που πρέπει να το δούνε και τα μέλη που αργούν να μπούν εδώ
Ασε που υπάρχει και ειδικός λόγος.....
Εχω ενα μικρό surprise για mikenuke kai discusman
Μέρος για συνάντηση θα προτείνω αύριο.

mikenuke
27-01-04, 01:40
Γι'αυτο ξεκινησε παλι η συζητηση για να βρουμε την χρυση τομη!

Εχω ομως την εντυπωση οτι ο thediscusman δεν μπορει ΣΚ εκτος αν αυτο ισχυε για το περασμενο ΣΚ.

Εκπληξη?Αν σου πω οτι εχουμε και εμεις για σενα μια 2πλη εκπληξη?!!! Θα τα πουμε στο MSN ομως αυτα.

Για πειτε και οι υπολοιποι ποτε σας βολευει?

salcon
27-01-04, 02:13
Κουτσομποληδεεεεεες :D :D :D :D :twisted:

mikenuke
27-01-04, 02:23
Κουτσομποληδεεεεεες :D :D :D :D :twisted:

Τι θα κανουμε μ'αυτον ρε λασαλ?

Σαλκον δεν αφηνεις τα σχολιακια να μας πεις ποτε βολευεσαι? :lol:
αντι γιατι εσυ μας ξεσηκωσες αυτη τη φορα.

sv2fpi
27-01-04, 02:25
Για οποιο σαββατο απογευμα ειμαι μεσα και εχω και εγω κατι που θα χρειαστει σε αρκετους απο εμας.
mikenuke επειδη μπορει να μην μπω καποια στιγμη η να ξεχασω να κοιταξω σε παρακαλω ενημερωσε με μεσω κινητου ξερεις εσυ.

salcon
28-01-04, 02:53
Λοιπον για το ερχομενο Σαββατο το απογευμα γυρω στις 6 30-7 00
ελπιζω να βολευει αρκετους.Ελπιζω να γραψουν και αλλα μελη αν μπορεσουν να ερθουν να τους γνωρισουμε.Για να δουμε.

nhreas
28-01-04, 04:42
ποτε δεν μπορω σαβατοκυριακο!!κριμα .καμια καθημερινη απογευμα οποτε θελετε!! :cry: :cry:

george
28-01-04, 11:29
Δυστηχως το Σ/Κ θα ειμαι στην Αθηνα για δουλειες !
Τα λεμε απο κοντα καποια αλλη φορα.

lasal
28-01-04, 14:32
Δηλαδή αν το κάνουμε παρασκευή απόγευμα θα σας βολέψει και τους δύο? nhreas & george.
Αυτήν την φορά το συζητάμε μια βδομάδα πριν για να έχουμε μεγαλύτερη προσέλευση.
Θα βγάλω......απουσιολόγιο. zw

salcon
28-01-04, 15:17
Εγω μεσα και για παρασκευη εκτος απροοπτου.
Απο μενα τελος.Αποφασηστε.

mikenuke
28-01-04, 16:16
Εστειλα ΠΜ σε ολους εκτος απο 5 τελευταιους γιατι συμπληρωθηκε το οριο μου για σημερα,οποτε μαλλον αυριο θα ολοκληρωθει και αυτη η διαδικασια.

Οσο για το που και ποτε μπορουμε να το συζητησουμε μεχρι και αυριο βραδυ χωρις προβλημα, μιας και μετα θα πρεπει να αποφασισουμε ωστε να μην ειναι τελυταια στιγμη.

sv2fpi
28-01-04, 23:03
Ρε παιδια ελεος εγω σχολαω καθε μερα απο την δουλεια στις 5 που να κατεβω στην πολη στις 6.30
Τουλαχιστον λιγο πιο αργα εαν μπορει να γινει η συναντηση θα ηταν καλυτερα.
Ελπιζω να μπορουμε ολοι για λιγο πιο αργα 7.30-8.00 Παρασκευη 30/1/04 ή 7/2/04 .

michalis
29-01-04, 06:49
Δυστυχώς και εγώ Παρασκευή δουλεύω από 4 μέχρι 2 (το βράδυ) και Σαββάτο επίσης από το πρωί μέχρι αρκετά αργά :( . Είναι αρκετά δύσκολο να βρούμε μια μέρα/ώρα που να βολεύει όλους. Next time!

thediscusman
29-01-04, 11:35
Εγώ είμαι ελεύθερος και Παρασκευή και Σάββατο.
Θα είμαι σίγουρα στη συνάντηση αυτή τη φορά.
Α και η έκπληξη Ισχύει Γιάννη...

nhreas
29-01-04, 14:24
μπα δυσκολα ειμαι το τριημερο .μονο καθημερινη.κριμα .τουλαχιστον καποια φορα καντε και μια συναντηση δευτερα ,τεταρτη.

fidel
29-01-04, 15:14
Ενημερώθηκα και εγώ για τη συνάντηση. Να ξέρετε ότι θα μπορώ να έρθω ότι ώρα θέλετε και μπορείτε οπότε να με θεωρείται σίγουρο στην παρέα σας. Επιτέλους να γνωρίσω και άλλους ανθρώπους εκτός του γνωστού κιχλιδα που με έμπλεξε.

ΙΧΘΥΣ
29-01-04, 17:09
Ευχαριστώ για την πρόσκληση δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω πάντως θα προσπαθήσω γιατί θέλω κι εγώ πολλή να σας γνωρίσω

lasal
30-01-04, 02:50
Λοιπόν
Η συνάντηση θα γίνει αύριο παρασκευή στην καφετερία Manray δίπλα απο το lido και απέναντι απο την express service στις 7 η ώρα.
Στο πατάρι.
Αν έχει κανείς αντίρηση προλαβαίνουμε να κάνουμε αλλαγή μέχρι αύριο το μεσημέρι.
Αν υπάρχουν λόγοι ανωτέρας βίας πχ.(πεθερά με πλάστη) :wink:
Το πολύ πολύ να γίνει το σάββατο.
ΥΓ.
Η καφετερία βρίσκεται με κατεύθυνση τον παραλιακό δρόμο του ποσειδωνίου.
(Αν έχεται πρόβλημα προσανατολισμού ρωτείστε και κανένα ταξιτζή) zw

michalis
30-01-04, 03:34
Στην προηγούμενη καφετέρια πριν το manray, δουλεύω εγώ 7:30 !!! Αν προλάβω, θα έρθω να σας πω έστω ένα γεια.

salcon
30-01-04, 12:29
Γιατι να μην ερθουμε εκει?Αν ειναι ανετα :D
Πολυ in σας βλεπω.Νεολαιααααααα.

fidel
30-01-04, 14:03
Για να δούμε πως διασκεδάζουν οι νεολαίοι. Μέσα.

sv2fpi
30-01-04, 15:45
Εγω ειμαι μεσα αλλα μαλλον λιγο πιο αργα κατα τις 8 περιπου.
Τελικα που ομως manray η διπλα?

Efi
30-01-04, 15:49
Παιδιά κι εγώ ενημερώθηκα με PM και ευχαριστώ πολύ που με σκεφτήκατε lasal και salcon! Θα προσπαθήσω να έρθω (εκτός απροόπτου) θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά! Σήμερα στις 19.00, στο Manray έτσι; http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/curtsey.gif

thediscusman
30-01-04, 15:52
Και εγώ θα έρθω σίγουρα.
Τα λέμε :wink:

salcon
30-01-04, 16:40
Manray, τελος.

george
30-01-04, 17:12
Manray, τελος.

Mεσα στην χλιδη σας βρισκω :D

Εγω εχω baby sitting σημερα το απογευμα ! Δεν μπορω !

mikenuke
30-01-04, 18:08
Μanray 19:00 τα λεμε εκει.

Ελπιζω να δω πολλες νεες φατσες!

basilhs
31-01-04, 01:26
σημερα στις 19¨00 ??????
πριν απο 4 ωρες δηλ.
φτου γαμωτ .....

lasal
31-01-04, 03:04
σημερα στις 19¨00 ??????
πριν απο 4 ωρες δηλ.
φτου γαμωτ .....
Το λέγαμε εδώ και μια βδομάδα zw

mikenuke
31-01-04, 15:51
σημερα στις 19¨00 ??????
πριν απο 4 ωρες δηλ.
φτου γαμωτ .....
Ρε συ Βασιλακη μας δουλευεις?Μια βδομαδα τωρα συζητησεις επι συζητησεων!
Κριμα εχασες.Ειχαμε και πολλα φυτα για δωσιμο 8) τα μισα τα φαγε το χιονι.
Νext time

Tolis
31-01-04, 16:22
Παιδια επειδη παραμεγαλωσε το topic, για την επομενη συναντηση ανοιξτε φρεσκο.