PDA

Επιστροφή στο Forum : Έκκληση για συνάντηση!!!


tasos
30-05-03, 21:09
Τί θα γίνει βρε παιδιά,θα συναντηθουμε να τα πούμε από κοντά καμια φορά;Έτσι, και χωρίς νομικά βιβλία,παράνομο είναι; :D

Entreri1221
30-05-03, 23:56
Καλη ιδεα :D

stefanos.f
31-05-03, 20:28
Και εγω μεσα! :wink:

tasos
31-05-03, 22:14
Σαν να πέταξα σπίθα που έβαλε φωτιά!!!!!! :roll: :o .Τα οργανωτικά μέλη:συνταχθείτε :!: :D

γαυρος
31-05-03, 23:32
Σιγα μη σκισετε κανα καλσον παιδια !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μην το παιρνουμε τοσο πατριωτικα το θεμα ! :wink: :wink:
Και ποιος σας ειπε οτι ο συλλογας ειναι αιτια συναντησης??
Μπορει να γινει ανετα και χαλαρα εκτός!!Αλλωστε χωρος <γιοκ> !!
Οποτε μη κανετε ορεξη περι συλλογικης συναντησης,χλωμο το βλεπω...
αλλα πολυ ανετα να γινει μια για να βρεθουν μεταξυ τους και τα νεα μελη...
αντε καλη επιτυχια !! :P :P :P :P

tasos
03-06-03, 23:49
Γαύρε πάντα πρόθυμος να μας προσγειώσεις,και ίσως χρειάζεται μερικές φορές!!!Τους έκοψες τη φόρα από ότι είδες όμως :cry: Για να βρούμε χώρο πρέπει να ξέρουμε πόσοι ενδιαφέρονται,αρχικά!Οπότε παιδιά,δηλώστε το για να δούμε:θα μας χωράει σπίτι,ή θα χρειαστούμε γήπεδο;Φαντάζομαι οτί ο γαύρος θα έχει τα κονέ για το Καρα'ι'σκάκη :wink:

γαυρος
04-06-03, 20:37
Σας προσγειωσα αλλα ομαλα και στη πραγματικοτητα,αμα μαζευτουμε 30 και βαλε ατομα το λιγοτερο πιστευω,σπιτι ξεχαστε το,θελει γηπεδο τουλαχιστον αυτα για 5 χ 5 !! δε ξερω αν ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ (προεδρος)φτιαξει τετοιο διπλα στον ναο !!
για να επανελθουμε ομως ,πρεπει πρωτα να ανακοινωθει απο τους Δ.Σ οτι τελειωσαν οι διαδικασιες,πιστευω πριν τους ολυμπιακους του....ΠΕΚΙΝΟΥ- 2008 δηλαδη.αφου ολα ειναι ετοιμα εδω και 4-5 μηνες και απλα περιμενουμε το....τραινο,ιδωμεν για τα υπολοιπα,....
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ομως οτι,αν,θελουμε να γινει κατι πρεπει να γινει προς το παρoν γαργαρα...εκτος,και αναλαβει καποιος να βρει χωρο,χρονο,και εθελοντες!!!!!!!!!!!!!!

kroud
04-06-03, 22:40
Δεν νομιζω να διαφωνει κανεις για την συναντηση αλλα θα πρεπει να περιμενετε λιγο ακομα και συντομα πιστευω οτι θα εχουμε ανακοινωσεις απο την πλευρα του συλλογου.
Ειναι καλυτερα να συναντηθουμε σαν συλλογος ωστε να συζητησουμε καποια πραγματα λιγο πιο επισημα και θα εχουμε την δυνατοτητα να γινουν εγγραφες στο συλλογο.

apollon
16-06-03, 21:42
Παιδια αν μιλαμε για 30-50 ατομα μπορω να το συζητησω με το αφεντικο ( συζυγος ) αν ειναι για παραπανω τοτε να δω τι μπορω να κανω.Αλλα χωρος υπαρχει παντα στο κατω κατω... υπαρχει και η ταρατσα και ειναι και καλοκαιρακι....

tasos
16-06-03, 21:48
Χαίρομαι που βρίσκω συμπαράσταση,Zak!Αντε γιατί μας έβαλαν τα γυαλιά οι Θεσσαλονικείς :oops: Ελπίζω να μην μας έκοψε τη φόρα η ζέστη γιατί δεν βλέπω συμμετοχή!!!

apollon
16-06-03, 21:55
Ωραια απλα να κοιταξουμε εγω απο 23-29 καθομαι ... οποτε μου λετε ποιος ειναι μεσα να κανονισουμε τις λεπτομεριες.

balog
17-06-03, 15:23
οκ

mikenuke
18-06-03, 10:40
Να τα! Ζηλεψε η Αθηνα!
Αντε να αρχισουν οι εγγραφες αθηνας για να συνεχισουνε στη Θεσσαλονικη.

ASCCO1
20-06-03, 21:09
και εγω μεσα ειμαι.

chris
20-06-03, 21:52
ok

kroud
20-06-03, 23:23
Οι περισσοτεροι θελω να πιστευω,οτι θελουν να κανουμε μια συναντηση.
Ξερω οτι το εχω ξαναπει αλλα καντε λιγο υπομονη ακομα να μπει ο ιουλιος και θα κανουμε την πρωτη μας συναντηση σαν συλλογος,ωστε να μπορεσουμε να την εκμεταλλευτουμε την συναντηση.

halvas69
20-06-03, 23:54
TZAMIIIIII !!!!!!!! :D

Discos
23-12-03, 17:30
Αμαν βρε παιδια, ποτε θα βρεθουμε εδω και εμεις οι καψεροι?
Οι εκ βορειων μας εχουν βαλει τα γυαλια 8) .

Απο τον Ιουνιο ακομα δεν εχουμε κατι στο τραπεζι ,βεβαια των ημερων ειναι η ποκιτσα, εικοσιμια κτλ. Αλλα ετσι που παμε μαλλον λαμπρη μας βλεπω ενω χαζευουμε το αρνακι να γυριζει, και εμεις να λεμε για τα ψαρακια μας.... :roll:

Εαν δεν υπαρξει καποια αλλη προταση, προτεινω να μαζευτομαι σε ενα cafe-bar-εστιατοριο στην πλατεια της Δαφνης ( Ακριβως στην εξοδο απο το μετρο) που εχει και καποια καμποσα ενυδρεια απο Καρχες (καρχαριες...) μεχρι πιρανχας και νομιζω δισκους κτλ λτκ τκλ. για κουβεντουλα, κους κους και αλλα:wink: :lol:

Μπορει να μην ειναι και η καλυτερη προταση, αλλα....ως τωρα ειναι η μονη. Ακουω την γνωμη σας. :twisted:

AFRIKANOFILOS
24-12-03, 11:18
Eγω φιλε δισκε δεν εχω προβλημα ειμαι μεσα σε οπια συναντηση και αν γεινετε 8) (εκτος βεβαια των βορειων :lol: ).Ελπιζω και τα αλλα παιδια να μπορεσουν :!:

tasos
24-12-03, 20:08
Μέσα!!!!!!!Και μάλιστα τώρα τις γιορτές,που λόγω καιρού δεν θα έχει φύγει και πολύ ο κόσμος :) .Το μέρος μου φαίνεται εύκολα προσβάσιμο!Όσο για αναγνώριση.....θα κρατάμε ο καθένας από ένα ψάρι;!!!!!! :lol: :lol: :lol: .

AFRIKANOFILOS
24-12-03, 21:36
Τι λετε για το Σαββατο πρωι προλαβενουμε :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

chris
24-12-03, 22:42
εγώ παιδιά είμαι μέσα και θα έρθω και με τα πόδια :D

pani
24-12-03, 23:45
Σας ζηλευω παιδιά, αλλά ελπίζω οταν θα καμετε τις συναντήσεις σας να θυμιθείτε και καποιους άλλους που ίσως να ητανε κοντα σας αλλα λογω αποστάσεως ειναι αδύνατο.....
Ελπίζω να πείτε και σε μας κάτι απο όσα θα πείτε μεταξύ σας.....
Ξέρετε δυστυχώς ναυάγησε το ταξιδι μου στη Αθήνα για αυτές τις μέρες διαφορετικά θα ήμουνα και εγώ μαζί σας.... θα τόθελα ηλικρινά να σας γνώριζα.....

tasos
26-12-03, 14:14
Από ότι φαίνεται,δεν προλαβαίνουμε για Σαββάτο πρωί 'δεν το έχει δεί κανείς ακόμα-όλοι χωνεύουν τη γαλοπούλα :lol: :lol: .Ας πούμε καλύτερα για το άλλο Σαββάτο :!: :roll: .

AFRIKANOFILOS
26-12-03, 16:09
Δικιο εχεις φιλε ακομα χωνευουν :lol: .Οι βοριοι μας εχουν βαλει τα γιαλια κατι πρεπει να κανουμε :!:

mpampis
26-12-03, 18:06
Εγω μπορώ αυριο το πρωι

ASCCO1
03-01-04, 01:28
τι σας εποιασε ετσι αποτομα........
καθηστε να το δουν και οι αλλοι, να πεσουν και σχετικα τηλεφωνα.......... :lol: :lol:

Discos
22-01-04, 19:24
τι σας εποιασε ετσι αποτομα........
καθηστε να το δουν και οι αλλοι, να πεσουν και σχετικα τηλεφωνα.......... :lol: :lol:

Τα τηλεφωνα μαλλον επεσαν χαμηλα και χτυπησαν....λες να φταιει ο παγος απο τον χιονια? :D :D

tasos
22-01-04, 22:03
Χιόνια να δουν τα μάτια σου στα β.προάστεια :roll:

Anonymous
26-01-04, 00:50
KALA PAIDIA BLEPW OTI TO LETE TWRA KAI KANA DYXRONO OPOTE OUTE TO PEKINO DE PROLABETE , PAME GIA AGLLIA 2012 (THA EXOUME PAEI STON ARH MEXRI TOTE )

γαυρος
26-01-04, 23:08
Οπου ανηκει ο καθεις !!! zw