PDA

Επιστροφή στο Forum : Παιδες εχω ξενερωσει..Σκευτομαι να κλεισω το ενυδρειο μου


Savou
24-11-10, 21:04
Παιδια μαλλον παμε για κλησημο το ενυδρειο εχει τωρα χρυσοψαρα και πηγενε για guppy kai garidew..Oi diastaseiw einai 100*40*30 120 αλλα δυστιχος στο μπαλκονη..!!Μεσα στο σπιτι δεν υπαρχει πουθενα χωρος να μπει το ενυδρειο..Σκευτομαι οτι οτι λεφτα δινω καποια στιγμη θα πανε στραφη οποτε το μονο που μου μενει ειναι να το κλεισω..Μηπος εχετε καμια ληση κατι να μου προτεινεται..??

imichal
24-11-10, 21:10
Στο μπαλκονι δεν κανεις δουλεια......
Δεν εχεις 1μ σε ολο το σπιτι για να το βαλεις ??? Απιθανο μου φαινεται....
Αν πραγματι δεν εχεις τοτε απενεργοποιησε το.....δεν ξερω τι αλλη απαντηση περιμενεις....

zipo
24-11-10, 21:12
...και κάνεις και ένα μικρότερο αν πραγματικά δεν υπάρχει χώρος...

pavlos2003
24-11-10, 21:17
...ακόμα και σε ένα κύβο επάνω στο κομοδίνο σου μπορείς να κάνεις θαύματα....δημιούργησε αυτό που πραγματικά μπορείς αυτή τη στιγμή και άσε το μεγαλύτερο για το μέλλον....

akiriazides
24-11-10, 21:17
μπορεις να το ανταλλαξεις με καποιον ο οποιος θα εχει καποιο το οποιο θα σε βολευει μεσα στο σπιτι και θα ειναι μικροτερο!
αν παλι σκεφτεσαι τα λεφτα αστο ασχολεισου με αλλο χομπυ!!!

georgis4
24-11-10, 21:17
Και εγω σαν εσενα ειχα προβλημα αλλα το ελυσα.Ενα 70λιτρο 60 εκατοστων ολο και καπου βολευεται και το γεμιζεις γκαπακια και το εχεις μεσα στο σπιτι και το χαιρεσαι ;)
Στο μπαλκονι δυστηχως δωρον αδωρο ειναι...

babis100nx
24-11-10, 21:28
Mπορεις να φτιαξεις ενα μικρο 20 λιτρα να το βαλεις πανω στο κομοδινο σου εχουν πολλες δυνατοτητες και αυτα δεν παιζουν μονο ρολο τ αλιτρα μπορεις να κανεις ενα ομορφο μονομαχοδοχειο με 2 aplle snail παρε ιδεες εχουν κατι παιδια κατι παρουσιασεις πραγματικα διαμαντια!!!(ισως αν σου αρεσουν οι γαριδες να φτιαξεις και ενα γαριδαδικο)

dizio
08-12-10, 13:12
ουφφφφφφ, απορρώ γιατί δεν λύνεις ακόμη το πρόβλημα που λέγεται κρεβάτι :)

miki
09-12-10, 00:02
εγω θα το κρατουσα εστω στο μπαλκονι. μια χαρα ειναι.
την τρελα μας να κανουμε.