PDA

Επιστροφή στο Forum : pet shop για αγορα μεσω internet


faniskriti
21-09-10, 08:40
δεν θελω να φανει διαφημιση αλλα θα ηθελα αν καποιος μπορει να προτεινει μαγαζια τα οποια ειναι αξιοπιστα για αγορες μεσω ιντερνετ,με καλες τιμες σωστη παραδοση και γνωστα προιοντα.Συμφωνα παντα με την δικη σας προσωπικη εμπειρια...:p ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Roussaks
21-09-10, 08:43
Συντοπιτη καλημερα, δεν υπαρχει λογως διαφημησης μπορουν να αναφερθουν ελευθερα
Εγω εχω χρησιμοποιησει petcumulus (http://www.petcumulus.gr/index.asp)και waterinn (http://www.waterinn.eu/) , το πρωτο για εξοπλισμο (πολυ καλες τιμες) και το δευτερο για ψαρια . Οτιδηποτε απορροια εχεις ρωταμε !!!

faniskriti
21-09-10, 09:24
σε ευχαριστω συντοπιτη εριξα μια ματια πολυ ενδιαφερον το πρωτο, απο το waterinn εχω ηδη αγορασει αλλα οχι μεσω ιντερνετ.. καλο ειναι να ακουγονται και αλλες αποψεις νομιζω μας αφορα ολους το θεμα για το καλο της τσεπης μας και της ψυχικης μας υγειας...

Roussaks
21-09-10, 09:35
Xαχαχα
Απογοητευμενο σε ακουω? σου καναν κατι τα εδω πετ σοπ ;;;
Γιατι;;; επειδη εχουν φιξ τιμες ;;; και καθολου γνωσεις ;;

posidwnas
21-09-10, 10:08
Για φυτα εγώ πήρα από ebay, από το Aquamagic. Αν και έχει δικιά του σελίδα βγάζει προσφορές στο ebay

Roussaks
21-09-10, 10:15
Να πω επισης επειδη το πρωτο εχει εξοπλισμο τα στελνει με το κουριερ και τα περνεις ή στα φερνουν σπιτι και πληρωνεις αντικαταβολη , στο δευτερο επειδη ειναι ζωντανα ,εκ των πλειστων, τα στελνει με καραβι και τα περνεις απο λιμανι . Αν σκεφτεσαι για ζωντανα πες το μου να βαλουμε μαζι παραγγελια ..

faniskriti
21-09-10, 10:59
για ζωντανα συντοπιτη για την ωρα οχι γιατι εχω πολλες γεννες απο κιχλιδες και προσπαθω να ριξω τον αριθμο τους,κανα φιλτρο σκεφτομαι να αγορασω και υλικα για φιλτρα οπως επισης τροφες, αλατια...τωρα για το ebay δεν εχω ασχοληθει φιλε ποσειδωνα πιστευω θα εχει καλες τιμες..

posidwnas
21-09-10, 12:30
Κανένα πρόβλημα με ebay, ας είναι καλά το paypal...
Και όχι μόνο για ενυδρειακά

almost
21-09-10, 13:12
www.aquaristic.net
www.petcumulus.gr