PDA

Επιστροφή στο Forum : ΖΗΤΗΣΗ LINER


Samian
25-03-10, 09:29
Προσπαθώ να φτιάξω εδώ και 1 μήνα μία μικρή λιμνούλα στο μπαλκόνι μου. Έλα όμως που εδώ στην επαρχία στερούμαστε μερικά πράγματα :smt084.
Προσπαθώ λοιπόν να βρω λίγο Liner (2,5μ Χ 2,5μ) αλλά ματαίως. Κατάφερα να βρω άκρη (???????) από μαγαζί με αγροτικά είδη αλλά, πάνε τώρα 3 εβδομάδες και είμαι ακόμη στο περίμενε :smt120:smt120.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ προκαταβολικά :smt041.

japetus
25-03-10, 13:17
Πήγαινε σε καποιο μαγαζι που πουλάει είδη κήπου και ζήτησε να σε εξυπηρετήσουν.. Μια μάρκα που μου περναει απο το μυαλο για λάινερ είναι της Hozelock, εταιρεία που ειδικεύεται σε είδη ποτίσματος (λάστιχα, ακροφύσια, μπεκ) και συνηθως πουλάνε τετοια μαγαζια.. Και η Gardena που ειναι πιο γνωστη σε αυτα τα είδη (αν και πιο ακριβή) βγάζει λάινερς.
Αν εχει παρεδωσε καποιο μαγαζι με τις συγκεκριμενες εταιρειες (αλλα φανταζομαι κάθε άλλη ανάλογη που κάνει είδη ποτίσματος) θα μπορει να φερει και λάινερ, απλα αν δεν ξερουν για τι πραγμα τους μιλας, ζητα τους να επικοινωνησουν με τους προμηθευτες τους....

Samian
25-03-10, 19:14
Κάτι καλύτερο και λιγότερο "ΕΞΩΓΗΪΝΟ"?????

Σε ε-shop για παράδειγμα,,,,, και εννοείται με πολύ καλές τιμές. Λιμνούλα είπαμε!!!!!!