PDA

Επιστροφή στο Forum : πρόταση για τις αγγελίες


kingrim
10-03-10, 21:17
Καλησπέρα σε όλους σας
Το τελευταίο διάστημα παρατηρώ ότι όλο και περισσότεροι γίνονται μελή σε αυτό το φόρουμ για να έχουν πρόσβαση στις αγγελίες και κυρίως για να πουλήσουν ή να ωφεληθούν από τα χαρίζονται.
Αυτό είναι κάτι που δεν μου αρέσει (γιατί δεν προλαβαίνω να πάρω κάτι κουτρά :Ρ) και θα προτείνω κάτι και ας παρεξηγηθώ από κάποιους . Κατά την άποψη μου θα ήταν ποιο σωστό να έχει κάποιος πρόσβαση στις αγγελίες μετά από κάποιον αριθμό ποστ που θα έχει κάνει αυτό έχει το κάλο ότι αναγκάστηκα θα πρέπει το νέο μέλος να περάσει κάποιον χρόνο στο φόρουμ με αποτέλεσμα να δει και τον τρόπο που λειτούργει αυτή η κοινότητα και να φερθεί ανάλογος. το αρνητικό είναι ότι ίσως υπάρξουν πολλά σπαμ .
Δεν ξέρω πως σας ακούγεται η πρόταση άλλα θα ήθελα να δω εάν υπάρχουν και άλλοι με τους ίδιους προβληματισμούς

platy
10-03-10, 21:19
εγω προσωπικα γνωριζω απο φιλους που παρεβρισκονται σε αλλα φορουμ οτι ΝΑΙ τα μελη πρεπει να συμπληρωσουν καποια ποστ πρωτα..και αυτο ειναι το σωστο..γιατι γεμιζουμε με μελη ..μελη τα οποια δεν μπαινουν ή μπαινουν σπανια..διορθωστε με αν κανω λαθος

water_turtle_lover
10-03-10, 21:21
+1 κι εγω συμφωνω.

gta__156
10-03-10, 21:27
αν βαλεις οριο στα ποστ οτι και καλα μετα απο 50 ποστ στο φορουμ θα μπορεις να βλεπεις και να γραφεις στις αγγελιες τοτε θα δεις οτι ολος ο κοσμος θα λεει καλημερα , καλησπερα και καληνυχτα για να μαζεψει ποστ ...

water_turtle_lover
10-03-10, 21:30
Βασικα να μην ειναι μηνυματα του παραπανω τυπου...Ισως ειναι λιγο βλακεια αυτο που λεω :( αλλα οταν καποιος ειναι active μελος αυτο φαινεται...

gta__156
10-03-10, 21:33
το ποιο απλο ειναι οτι μπορει οποιος θελει να μην δωσει σημασια στις αγγελιες των ''αλεξιπτωτιστων ''

kingrim
10-03-10, 21:34
τοτε θα ξερουμε και εμεις ποιος ειναι ο σκοπος τους :Ρ

Γιώργος Κ
10-03-10, 21:36
Συμφωνω και εγω ... αν και ειναι δυσκολο να εφαρμοστει κατι τετοιο (με τον αριθμο των ποστ) ειναι κατι που με προβληματιζει και εμενα!
Για μενα το φορουμ ειναι "εργαλειο" που θα πρεπει να το χρησιμοποιουμε για να ανταλλαζουμε αποψεις και να μαθαινουμε νεα πραγματα! Πολλοι δεν εχουν τη στοιχειωδη "ευγενεια" να συστηθουν και κατευθειαν ... βαζουν αγγελιες! Η απο την αλλη βλεπω ανθρωπους που παρακολουθουν μονο τις αγγελιες για να επωφεληθουν απο αυτα που χαριζονται ... χωρις να εχουν ενεργη συμμετοχη!
kingrim και για τις 2 περιπτωσεις ειναι εκνευριστικο και για μενα ... αλλα αφου δεν το καταλαβαινουν οι ιδιοι ... τοτε οτι και να πουμε ... οτι και να κανουμε ειναι ματαιο ... παλι θα βρουν τροπους να κανουν αυτο που θελουν!

Το καλυτερο ειναι να τα απομονωσουμε αυτα τα ατομα και να μη δινουμε σημασια ... απλα! ;)

kalaxan
10-03-10, 21:36
το ποιο απλο ειναι οτι μπορει οποιος θελει να μην δωσει σημασια στις αγγελιες των ''αλεξιπτωτιστων ''


Αυτο νομιζω οτι ειναι το πιο σωστό.
Ο καθένας μπορει με τα κριτηρια του να αξιολογει με ποιον θα ''νταραβεριστεί''

Εγω πχ σε καμια περιπτωση δε θα χαριζα ψαρι/α σε καποιον αγνωστο με 1-2 ποστ...

alkis13
10-03-10, 21:38
Αν ομως θελει καποιος να χαρισει τα ψαρια που κλασσικα αγορασε λαθος;

Αν καποιος θελει να αγορασει ενυδρειο;
Να παρει τα 1α guppακια του για να αρχισει να ασχολείτε;


Δεν χρειαζονται 50 post για να εχεις ενα ενυδρειο πχ με guppy, δεν ειναι δεικτης των γνωσεων του "hobbyστα" και επισης ουτε αντικειμενικό.


Αυτα απο εμενα, αν ενοχλεί παντως τους διαχειριστές το νεο μελος να εχει ενα post και αυτο να ειναι αγγελια, ας βαλουν ενα κατωτατο οριο post (πχ.5) για να δημιουργήσει καποιος αγγελια.

gta__156
10-03-10, 21:51
να σκεφτουμε ομως και την περιπτωση που μπαινει καποιος νεος , διαβαζει το φορουμ και βλεπει οτι ολοι ζητανε μπολι ....
Πως θα ανοιξει νεο θεμα που να λεει ΖΗΤΗΤΑΙ ΜΠΟΛΙ εαν δεν μπορει να ποσταρει στο τοπικ με τις αγγελιες ? Εδω ειμαστε ολοι για να βοηθαμε οποτε ειναι κριμα να τρωει καποιος πορτα στο νεο του ξεκινημα

platy
10-03-10, 21:57
ισα ισα ..θα επιτρεπονται καποιες βασικες αγγελιες (μπολι,για παραδειγμα)αυτα θα τα κανονισουν οι υπευθυνοι

Γιώργος Κ
10-03-10, 21:59
να σκεφτουμε ομως και την περιπτωση που μπαινει καποιος νεος , διαβαζει το φορουμ και βλεπει οτι ολοι ζητανε μπολι ....
Πως θα ανοιξει νεο θεμα που να λεει ΖΗΤΗΤΑΙ ΜΠΟΛΙ εαν δεν μπορει να ποσταρει στο τοπικ με τις αγγελιες ? Εδω ειμαστε ολοι για να βοηθαμε οποτε ειναι κριμα να τρωει καποιος πορτα στο νεο του ξεκινημα
Αφου το λεω κατευθειαν να ερθουν να παρουν!! :smt044:smt044
Αλλο ειναι ομως να επωφελεισαι της "δημοσιοτητας" του gab και το πρωτο σου ποστ να ειναι: πωλειται ενυδρειο! Η πωλουνται γαριδες! Και αυτα δεν γινονται απο αρχαριους ... ;)
Ακομα και πλασιε να εισαι ... οταν μπαινεις σε ενα ξενο σπιτι ... συστηνεσαι ... λες καλησπερα και μετα παρουσιαζεις αυτα που πουλας! Για φαντασου να σου χτυπησουν το κουδουνι και να ανοιξεις τη πορτα και να σου πει: Πωλουνται ενυδρεια η οτιδηποτε!! :smt081:smt081:smt081:smt081:smt081 Τι θα εκανες?? :confused:

platy
10-03-10, 22:01
χεχε..θα τους εκλεινα την πορτα στην μουρη...εκτος αν ελεγαν χαριζονται..+-7:smt077:twisted:

kingrim
10-03-10, 22:01
τι να πω ειναι λεπτο το θεμα παντως ενοχλει αρκετους απλα υπαρχει διαφορα στην αντιμετωπιση

theodor72
10-03-10, 23:48
Εγώ πάντως, όταν βάζω αγγελία, ακόμα και για ένα κλαδεματάκι, προσέχω που το δίνω. Κοιτάζω γενικά την εικόνα του στο φόρουμ και αν δεν μου αρέσει, απλά δεν του δίνω. Δεν τηρώ αναγκαστικά την σειρά προτεραιότητας, ούτε και νομίζω πως είμαι υποχρεωμένος ( ηθικά ) να το κάνω. Θα προτιμήσω να δώσω σε κάποιον που τον γνωρίζω ή το έχει ανάγκη.

Όταν χαρίζω κάτι, δεν σημαίνει αναγκαστικά ότι το ξεφορτώνομαι και το δίνω στον πρώτο που θα προλάβει ;)

panos1972
11-03-10, 00:01
Εγώ πάντως, όταν βάζω αγγελία, ακόμα και για ένα κλαδεματάκι, προσέχω που το δίνω. Κοιτάζω γενικά την εικόνα του στο φόρουμ και αν δεν μου αρέσει, απλά δεν του δίνω. Δεν τηρώ αναγκαστικά την σειρά προτεραιότητας, ούτε και νομίζω πως είμαι υποχρεωμένος ( ηθικά ) να το κάνω. Θα προτιμήσω να δώσω σε κάποιον που τον γνωρίζω ή το έχει ανάγκη.

Όταν χαρίζω κάτι, δεν σημαίνει αναγκαστικά ότι το ξεφορτώνομαι και το δίνω στον πρώτο που θα προλάβει ;)


+1000:smt041

Thrillos
11-03-10, 00:08
+1000 :smt041 και από εμένα!

kalaxan
11-03-10, 00:13
+1100 απο μένα :p:p

fear81
11-03-10, 00:26
αν βαλεις οριο στα ποστ οτι και καλα μετα απο 50 ποστ στο φορουμ θα μπορεις να βλεπεις και να γραφεις στις αγγελιες τοτε θα δεις οτι ολος ο κοσμος θα λεει καλημερα , καλησπερα και καληνυχτα για να μαζεψει ποστ ...
αυτο ακριβως θα γινει.Και εξαλλου που ειναι το κακο αν καποιος μπει στο φορουμ για να πουλησει η χαρισει κατι και ετσι επωφεληθει καποιος μελος;Εξαλου αυτο δεν κανουν και ολα τα ενυδρειακα μαγαζια που οι ιδιοκτητες τους γραφονται σαν μελη;

akis7
11-03-10, 00:27
παιδια μαλλον θα ειμαι ο μονος που διαφωνει με ολους σας!(καποιος πρεπει να παιξει και αυτο το ρολο)

πραγματικα δεν σας καταλαβαινω...που ειναι το κακο??αν δεν θες να αγορασεις απο καποιον(που πχ δεν ειναι ενεργο μελος) απλα δεν αγοραζεις..
καποιοι μπορει να θελουν να το αγορασουν εκεινο και ας ειναι και καποιος ασχετος..
ή αν καποιος χαριζει κατι και ειναι καποιος που τα χτυπαει συνεχεια (με κακο σκοπο)και οχι επειδη οντως το θελει ή εχει αναγκη και παλι απλα μην του το δωσεις..

ετσι οπως τα λετε επωφελουνται μονο τα "καλα" μελη και αφηνουν ολους τους αλλους εξω απο τη "κλικα"....

Ο ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ :/

halvas69
11-03-10, 00:29
Δεν πρόκειται να δουλέψει κανένα σύστημα με ελάχιστο αριθμό post κλπ είναι πολυδοκιμασμένα από αρκετά forae και πάντα υπερπηδούνται να διάφορα έντεχνα εμπόδια.

Ο μόνος τρόπος είναι να το χειρίζεστε μόνοι σας οι συναλλασσόμενοι.

Δημητρης89
11-03-10, 00:30
βρε παιδια αφου το εχουμε πει

οτι χαριζεται παει κατευθειαν στον bokosta...


γιατι κανουμε δυσκολη τη ζωη μας?:D:D:D

ippomas
11-03-10, 10:37
Καλημερα σε ολα τα μελη σωστο το θεμα που προεκυψε αλλα γενικα θα πρεπει να γνωριζουμε οτι σε ενα σιτε υπαρχουν τα υπερ και τα κατα και πιστευω μεχρι ενος σημειου μπορουν να αντιμετωπισθουν φαινομενα που αναφερθηκαν απο τους προηγουμενους συνχομπιστες. Οπως το εμποριο διαφορων ειδων ειτε ενυδριου η ασχετα με το ειδος. Ολοι θα πρεπει να δινουμε μια εικονα γνωριμιας εκτος απο τα μελη του συλογου που γνωριζονται προσωπικα απο τις συναντησεις και τα μελη που λειτουργουν κοινωνικα και ενεργα μεσα στο σιτε και διαβαζουν και εκφερουν την γνωμη τους θετικη η μη σε καποιο θεμα. Γενικα εχω την εντυπωση οτι θα πρεπει να υπαρχει ευαισθησια στον ολο χειρισμο του θεματος και με τον τροπο τον σωστο να αποθαρυνονται οι ευκαιριακοι θαμωνες θα ελεγα. Παντως να ξερεται οτι η ολη εικονα που βγαινει προς τα εξω ειναι θετικη και σας τιμα ολους και περισσοτερο τα ατομα που συντελουν σε αυτο γι αυτο και πρεπει να κρατηθη αυτο το επιπεδο κοινωνικοτητας και μορφωσης που υπαρχει σας ευχαριστω.

thanasisg
11-03-10, 10:41
Συμφωνό με τον akis7. Είναι απόφαση του καθενός αν θα αγοράσει και από πού!!

Ένα φόρουμ είναι κυρίως για ανταλλαγή απόψεων αλλά ο καθένας μας μπορεί να το αξιοποιήσει όπως νομίζει. Άλλος για να μάθει και άλλος για να πουλήσει.

Και στο κάτω κάτω, αν κάποιος πουλάει φτηνά ή χαρίζει γιατί να μπλοκαριστεί ή στην χειρότερη να αναγκαστεί να πεί 50 ή 100 "Καλως ήρθες" ή "Όμορφο το ενυδρείο σου" κάτι που μπορεί να το κάνει σε 10-15 λεπτά?

bokostas
11-03-10, 11:20
Κι εγώ συμφωνώ με τον Δημητρης89. :D

kingrim
11-03-10, 11:34
Κι εγώ συμφωνώ με τον Δημητρης89. :D

εσυ μη χασεις :ρ το επομενο θεμα θα εχει τιτλο ''ποιοι θελουν να αποκληστει ο βοκοστας απο τις αγγελιες''

panos1972
11-03-10, 11:39
εσυ μη χασεις :ρ το επομενο θεμα θα εχει τιτλο ''ποιοι θελουν να αποκληστει ο βοκοστας απο τις αγγελιες''

Όχι μόνο στις αγγελίες αλλά και στις αναγγελίες! Εάν περνούσε από το χέρι μου, ούτε στις στήλες των εφημερίδων με τα κοινωνικά δε θα είχε πρόσβαση ο Νοσφεράτους!

cpk2010
11-03-10, 12:02
Καλημέρα!Ενδιαφέρον το θέμα..να επισημάνω πως το ίδιο σπαστικό κατά τη γνώμη μου είναι αρχάριοι να ποστάρουν ένα πολυσυζητημένο θέμα εκπέμπτοντας sos να μαζεύουν πληροφόριες και να εξαφανίζονται μετά..Οπώς και να έχει όμως σε μια κοινωνία ανθρώπων όλες αυτές οι συμπεριφορές συμβαίνουν.Παντώς από την άλλη πολλά ενεργά μέλη ξεκίνησαν ποστάροντας μία αγγελία ή ζητώντας βοήθεια για κάτι.Κατά τη γνώμη μου να μείνει΄ως έχει το θέμα αγγελίας αλλά να παροτρίνονται τα νέα άτομα να συστηθούν!

Πάνος
11-03-10, 12:18
Οπώς και να έχει όμως σε μια κοινωνία ανθρώπων όλες αυτές οι συμπεριφορές συμβαίνουν!
εδω νομιζω ειναι το κλειδι....ειμαστε μια μικρη κοινωνια ελευθερης προσβασης..οποτε θα παρατηρηθουν τα φαινομενα που εμφανιζονται και στην ευρυτερη κοινωνια ως ενα βαθμο....
και οπως και στην ευρυτερη κοινωνια...επιλεγουμε ανθρωπους.... συμπεριφορες...πορειες...

Κλεόβουλος
11-03-10, 12:21
εδω νομιζω ειναι το κλειδι....ειμαστε μια μικρη κοινωνια ελευθερης προσβασης..οποτε θα παρατηρηθουν τα φαινομενα που εμφανιζονται και στην ευρυτερη κοινωνια ως ενα βαθμο....
και οπως και στην ευρυτερη κοινωνια...επιλεγουμε ανθρωπους.... συμπεριφορες...πορειες...

:smt041

Alex_Salonica
11-03-10, 14:45
Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το κακό να μπει κάποιος πρώτη φορά και να βάλει αγγελία. Γιατί σας πειράζει;
Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα, θα δω την αγγελία και αν είναι για χάρισμα θα το πάρει ο boκώστας ενώ αν είναι πώληση και με ενδιαφέρει θα το κοιτάξω ή θα το αγνοήσω.
Από την άλλη αν ο συγκεκριμένος συνεχίσει να ποστάρει έρχεται στις συναντήσεις και γνωριστούμε ακόμα καλύτερα, αν όχι καλή συνέχεια.

Ε όχι να χαλιόμαστε και στο χόμπι μας ρε παιδιά, εδώ είμαστε να χαλαρώνουμε κάνοντας κάτι που μας ευχαριστεί, είμαστε ανοιχτοί σε όλους χωρίς κανόνες πέρα από τους γενικούς και αυτονόητους ενός φόρουμ.

aaaooll
16-03-10, 04:03
ρε παιδια ειναι και το αλλο, που απορώ πως δεν το ποσταρε κανεις ακόμη....

πχ, μπαίνει ενα νεο μελος κ 1ο ποστ του ειναι μια αγγελία οτι πωλείτε σκιμερ πχ. 100 Ε. που ξέρω εγω ποιος εναι αυτός, κ αν δν με κοροϊδέψει, η αν είναι χαλασμένο, η αν έρθει ενα άδειο κουτί, ή, ή, ή...

Άλλο ειναι να κάνεις συναλλαγές με κάποιους που βλέπεις συνέχεια στο gab. Αν δω αγγελία του Πάνου πχ, θα την εμπιστευτώ με κλειστά μάτια...

alex
16-03-10, 11:56
μια χαρα ειναι το συστημα,
ο καθε ανθρωπος εχει τις δικες του προτεραιοτητες
αλλος γουσταρει να αφιερωνει πολλες ωρες στο gab και αλλος απλα το χρησιμοποιει για συναλλαγες, ολοι επωφελουνται δεν βρισκω κατι το μεμπτο
ουτε πιστευω θα πρεπει να χρειαζεται πατροναρισμα...
καλησπερα-παρουσιαση-μπραβο μπραβο ωραιο-τσεκαρε την αμμωνια σου-
πωλουνται κιχλιδες ελα να παρεις καλε κυρια..
ο καθεις οπως τη βρισκει...
εγω στα δεκα ποστ ζητουσα μπολια και κλαδεματα και ο λογος που κολλησα
με το gab ηταν οτι βρηκα ατομα με ηθος που αγαπανε το χομπι και θελουν να βοηθησουν...

theodor72
16-03-10, 12:04
μια χαρα ειναι το συστημα,
ο καθε ανθρωπος εχει τις δικες του προτεραιοτητες
αλλος γουσταρει να αφιερωνει πολλες ωρες στο gab και αλλος απλα το χρησιμοποιει για συναλλαγες, ολοι επωφελουνται δεν βρισκω κατι το μεμπτο
ουτε πιστευω θα πρεπει να χρειαζεται πατροναρισμα...


Μια χαρά τα λες! ;)

alex
16-03-10, 12:33
εγω ως διαχειριστης σε αλλα φορουμ τα μελη αυτα τα ονομαζα κομητες...
για το προφανες οτι περνανε και φευγουν και μπορει να τους ξαναδεις
μετα απο χρονια αν μεινεις ξαγρυπνος το βραδυ...:D

anyway

αφου λοιπον σας ενοχλουν οι κομητες
κατι θα πρεπει να κανετε και για τους κομητες που μπαινουν ζητανε μπολι
και δεν εμφανιζονται ξανα, η για αυτους που αρρωσταινει ενα ψαρι τους
μπαινουν ρωτανε και μετα τελος, το ιδιο και μαυτους που πουλανε απο καλτσες μεχρι ραμιρεζι... ολοι κατι επωφελουμαστε και δεν ειναι κακο...
οσοι γουσταρουν καθονται για την παρεα αλλα και για να μαθουν περισσοτερα..

αυτη ειναι η γνωμη μου και σορυ αν το πλατιασα λιγο...:rolleyes:

bokostas
16-03-10, 13:06
Kι εγώ συμφωνώ με τη θέση σου alex.
Κάθε φόρουμ είναι μια μικρή κοινωνία με όλων των ειδών τα "φρούτα".
Ανέχεσαι τα πάντα, επιλέγεις αυτά που σου αρέσουν και αδιαφορείς για τα υπόλοιπα.
Αν δεν τρως μπανάνα, μη μαλώνεις με τον μανάβη που την πουλάει, απλά προσπέρνα την.

Αλέξης6
16-03-10, 13:48
Kι εγώ συμφωνώ με τη θέση σου alex.
Κάθε φόρουμ είναι μια μικρή κοινωνία με όλων των ειδών τα "φρούτα".
Ανέχεσαι τα πάντα, επιλέγεις αυτά που σου αρέσουν και αδιαφορείς για τα υπόλοιπα.
Αν δεν τρως μπανάνα, μη μαλώνεις με τον μανάβη που την πουλάει, απλά προσπέρνα την.


+;););)

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λές..

Πάνος
17-03-10, 23:06
καλησπερα-παρουσιαση-μπραβο μπραβο ωραιο-τσεκαρε την αμμωνια σου-
πωλουνται κιχλιδες ελα να παρεις καλε κυρια...
ατακα!!! :D:D:D

μπαίνει ενα νεο μελος κ 1ο ποστ του ειναι μια αγγελία οτι πωλείτε σκιμερ πχ. 100 Ε. που ξέρω εγω ποιος εναι αυτός, κ αν δν με κοροϊδέψει, η αν είναι χαλασμένο, η αν έρθει ενα άδειο κουτί, ή, ή, ή... απλα εισια λιγο πιο εφυλακτικος στις συναλλαγες σου ή αδιαφορεις...σαφως υπαρχει μεγαλυτερη εμπιστοσυνη σε μελη που "γνωριζεις" καιρο.
Αν δω αγγελία του Πάνου πχ, θα την εμπιστευτώ με κλειστά μάτια...:D:D "ελα να παρεις καλε κυριε" :p

giannisqq
17-03-10, 23:12
Kι εγώ συμφωνώ με τη θέση σου alex.
Κάθε φόρουμ είναι μια μικρή κοινωνία με όλων των ειδών τα "φρούτα".
Ανέχεσαι τα πάντα, επιλέγεις αυτά που σου αρέσουν και αδιαφορείς για τα υπόλοιπα.
Αν δεν τρως μπανάνα, μη μαλώνεις με τον μανάβη που την πουλάει, απλά προσπέρνα την.να σαι καλα με εκανες και γελασα...

Foveras
19-03-10, 19:33
Σωστο να υπαρχει ελεγχος για το ποιος κανει ποστ και ποιος οχι, αλλα υπαρχουν μελη οπως εγω που ναι μεν μπαινω καθημερινα αλλα δεν ποσταρω συχνα. Σιγουρα εχω κατω απο 50 ποστ αλλα αυτο δεν σημαινει οτι μπηκα στο GAB μονο για τις αγγελιες. Ειναι γενικα δυσκολο να κανεις απλα με 1-2 περιορισμους ενα ξεσκαρταρσιμα για το ποιος αξιζει να βλεπει τις αγγελιες ή οποιοδηποτε αλλο θεμα, και ποιος οχι

potami
19-03-10, 20:13
εγω μπαινω μονο για τις αγγελιες και δεν θελω να αλλαξει αυτο zw:smt093

chemical mac
24-03-10, 10:31
μπανάνες καλαίς πολούντε!!!

tsilojohn
24-03-10, 11:18
φιλε μου προσεχε λιγο την ορθογραφια σου ......δεν γραφονται ετσι οι μπανανες.:rolleyes:

potami
24-03-10, 12:16
τω καλλαις μαι δοίο λαμδα

Πάνος
24-03-10, 15:57
τω καλλαις μαι δοίο λαμδα
ντροπη σου ποταμι....:D:D:D

akis7
24-03-10, 16:14
ντροπη σου ποταμι....:D:D:D


πωωωωωω!!!
αυτο θα πει πονηρο μυαλο!!:smt120:smt120:smt120
που το ειδες ρε pano????:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Πάνος
24-03-10, 16:31
που το ειδες ρε pano????:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
αν ασχολεισαι ολη μερα με αυτο....το βλεπεις παντου! :D:D

potami
24-03-10, 16:31
:smt005:smt005
απιστευτο

Γιώργος Κ
24-03-10, 16:32
αν ασχολεισαι ολη μερα με αυτο....το βλεπεις παντου! :D:D
Τυχερεεεεεε!! :rolleyes::grin:

akis7
24-03-10, 16:47
αν ασχολεισαι ολη μερα με αυτο....το βλεπεις παντου! :D:D

αυτα ειναι!!!!:p:p:p

Κλεόβουλος
24-03-10, 17:48
Ας το πάρει το ποτάμι:D

bokostas
24-03-10, 21:45
Ε δεν παίζεστε με τα λογοπαίγνια.:smt044

Xapns
05-04-10, 23:05
Και πέρα από όλα αυτά που είπατε, δεν είναι και λίγο δύσκολο για έναν αρχάριο όπως εγώ,να κάνει πολλά ποστ;
Έχω αρκετές απορίες,έχω ανοίξει κάποιο θέμα και άλλες τις έχω λύσει από πιο παλιά παρόμια ποστ.
Έχω λοιπόν λίγα ποστ,διαβάζω το φόρουμ όσο μπορώ περισσότερο (γιατί είναι λιγάκι δύσκολο να ξεκινήσεις σε ένα γεμάτο φόρουμ να συμμετέχεις αρκετά) και τι άλλο να κάνω;Ρίχνω και μια ματιά στις αγγελίες!
Δε νομίζω ότι είναι και τόσο κακό!:rolleyes: