PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκπομπη για ενυδρεια στο ιντερνετ!!!


doctor
02-01-10, 19:22
παιδια καλη χρονια σε ολους!!!θα ηθελα να ενημερωσω τους θαλασσινους του φορουμ για μια εκπομπη που ασχολειται αποκλειστικα με ενυδρεια.προκειται για ενα συντηρητη ενυδρειων στην αμερικη που βιντεοσκοπει καθε του επισκεψη σε σπιτια και δινει συμβουλες...μπορειται να δειτα ολα τα βιντεο στην ιστιοσελιδα τους. www.lafishguys.com

kwstas_original
02-01-10, 20:12
ειναι η γνωστη εταιρια εγκαταστασης και συντηρησης ενυδρειων του Los Angeles ''LA fishguys'' και ολα τα βιντεακια τους ειναι επισης ανεβασμενα στο ytube;)

pavlos2003
02-01-10, 21:04
πολυ ωραιο φιλε, ευχαριστω...

Αλέξης6
02-01-10, 22:52
Υπάρχει άραγε κάποια αντίστοιχη εκπομπή και για το γλυκό????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

doctor
02-01-10, 23:30
δυστυχως δν υπαρχει ακομα....ελπιζω καποια μερα να υπαρξει..

Raven
03-01-10, 01:58
Μμμμ....σιγα τα αυγα. Το ιδιο κανω κι εγω με τα φυτεμενα στην Αθηνα :D:D

tsilojohn
03-01-10, 02:24
ok οποτε αυριο 12+30 σπιτι μου .....θα σε περιμενωωωωω

paco
03-01-10, 11:58
Μμμμ....σιγα τα αυγα. Το ιδιο κανω κι εγω με τα φυτεμενα στην Αθηνα :D:D

Αλεξ αφου πανε τοσο καλα οι δουλειες Αθηνα πιστευω οτι ηρθε ο καιρος να κανεις ενα υποκαταστημα Θεσσαλονικη :D:D:D

Raven
03-01-10, 13:26
ok οποτε αυριο 12+30 σπιτι μου .....θα σε περιμενωωωωω
Να περιμενεις την σειρα σου ! Στειλε μια αιτηση συμμετοχης στον georgarask που ειναι ο γραμματεας μου και θα σε ειδοπιησουμε.. :D
Αλεξ αφου πανε τοσο καλα οι δουλειες Αθηνα πιστευω οτι ηρθε ο καιρος να κανεις ενα υποκαταστημα Θεσσαλονικη :D:D:D
Εχετε την Κατερινη διπλα. Εχει ανοιξει υποκαταστημα ο Στρατηγος στη Β.Ελλαδα... :p:D

panos1972
03-01-10, 15:07
Εχετε την Κατερινη διπλα. Εχει ανοιξει υποκαταστημα ο Στρατηγος στη Β.Ελλαδα... :p:D


Με τέτοιο φτύσιμο δε μας πιάνει μάτι ούτε για 3 ζωές....:smt009:smt009:smt009

Γιώργος Κ
03-01-10, 19:06
Να περιμενεις την σειρα σου ! Στειλε μια αιτηση συμμετοχης στον georgarask που ειναι ο γραμματεας μου και θα σε ειδοπιησουμε.. :D
Στειλτε μου π.μ. :smt020
Βρε λες Αλεξ?? :rolleyes::p
Με τέτοιο φτύσιμο δε μας πιάνει μάτι ούτε για 3 ζωές....:smt009:smt009:smt009
Φτου ... φτου να μη σε ματιασω!! :grin:

Dimitrisss123
27-03-10, 03:03
Καλα μην το λετε για πλακα εγω στην θεση σας θα το προτεινα στον αντ1 για τηλεοπτικη εκπομπη στην ελλαδα πως ειναι η νταντα πρωτων βοηθειων η το extreme make over.Δεν εχω δει κατι με ενυδρεια κ θα εχει ενδιαφερον.

θα βγαζετε κ φραγκα.Extreme make over aquarioum edition.

Αλέξης6
27-03-10, 15:58
Εδώ μια φορμουλα 1 απέτυχε να μπορέσει να κρατήσει ο Ant1, σιγά να μην ενδιαφερόταν ποτέ για κάτι τέτοιο...

Αφού μόνο κάτι παλιόριάλιτι, μεσημεριανάδικα και πρωινάδικα του ενδιαφέρει να παίζουν που κάνουν νούμερα..

Δυστυχώς η τηλεόραση στην Ελλάδα έχει πάρει τον δρόμο του thrash-tv...

Ευτυχώς που έχουμε και το ιντερνετ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gemen
20-12-10, 01:24
μολις σημερα ειδα το θεμα αυτο.θα ηθελα να ρωτησω λοιπον εχει καποιος την ορεξη,τρελα,δεν ξερω πως αλλιως να το πω
να γινουν εκπομπες στο ιντερνετ?
κανονικη σελιδα που θα εχει σχεση με το χομπι μας και θα βλεπουν τα παντα,οπως παρουσιασεις συνεντευξεις σχολια αγορες πωλησεις πολλα μπορουν να γινουν.
εαν ενδιαφερη καποιον απο εσας εγω ειμαι ενας απο αυτους.
εαν θελετε ανοιξτε και καινουργιο θεμα να το βλεπουν και καποιοι οπως δεν το ειχα δει μεχρι τωρα εγω.
πιστεβω θα εχουμε πολλα να πουμε ειδικα σε οποιον τον ενδιαφερη κατι τετοιο.