PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι πες!!!! Μαζί με τα φυτά ήρθε και γαριδομωρό.


ispyii
23-11-09, 01:59
Πριν 21 μέρες πήρα δώρο (από.....ποιόν άλλον) ένα mopani με διάφορα καλούδια πάνω του.
Τώρα 21 μέρες μετά βλέπω αυτό!!!Ενημερώθηκα βέβαια πως μπορεί να είχε μέσα και κανά μωράκι!Αλλά δεν ήλπιζα να επιζήσει κάποιο γαριδομωρό λόγω του ότι το ενυδρείο μου δεν τρέχει ούτε 1μιση μηνα και όταν είχα βάλει το mopani μέσα δεν είχε κλείσει ούτε μήνα!
Οι φώτο δεν είναι καθόλου καλές,μηχανή και αγχος να μην φύγει από εκεί που μου ...............ποζάρει!:D:D:D


Το θέμα όμως είναι πως εγώ πρέπει να κάνω τραγικές αλλαγές στο ενυδρείο λόγω τραγικών λαθών (χωρίς σωστό υπόστρωμα)που θα τις έκανα αύριο που κάθομαι, τώρα τι κάνω?Αντε βρες τη τώρα, μια ωρα την ψάχνω!
Βασικά θέλω να την επιστρέψω στα αδέρφια της, πως θα τη μεταφέρω?Οπως τα ψάρια φαντάζομαι ε?Σακούλα-νερό?
Αν δεν μεταφερθεί αλλαγές δεν έχει.....:confused:


Αλέξανδρε ευχαριστώ πολύ!:D

Raven
23-11-09, 02:25
Την ψαχνει η μανα της !:D:D
Αντε να σου ζησει ! Ημουν σιγουρος οτι ολοκληρο Μοπανι με τοση pelia και φτερη πανω του, θα ειχε και κανα μωρο red cherry μεσα.

Μην κανεις τιποτα ακομα ομως! Αστο το ενυδρειο τωρα που παει καλα και μολις ερθει η ωρα για κλαδεμα και φτασουν τα φυτα να γινουν ζουγκλα, τοτε μονο θα γινουν οι οποιες αλλαγες. Δες το σαν ευκαιρια για rescape.
Οσο το πειραζεις τοσο χειροτερα τωρα που ειναι ακομα νεο.

ispyii
03-12-09, 02:36
Τελικά είναι....4!
Η μια πιο μικρή από την άλλη!

:D:D:D

Γιώργος Κ
04-12-09, 18:52
Τελικά είναι....4!
Η μια πιο μικρή από την άλλη!

:D:D:D
Ειναι και αλλες τοσες που δεν εχεις δει ... φαντασου! :p
Σε λιγακι (αν πανε ολα καλα) δε θα μπορεις να της μετρας αφου θα γινουν παρα πολλες!! :D