PDA

Επιστροφή στο Forum : help


GENITORAS
09-09-09, 14:51
παιδια ενα χρυσοψαρο μου συμπεριφερετε αλοκοτα ολη την ωρα καθετε διπλα απο κατι πετρεσ διακοσμιτικεσ που εχω σηκονετε μονο για να φαει αλλα μετα παλι γυρναει στισ πετρεσ τι εχει τελικα το χρυσοψαρακι μου??

Rigel
09-09-09, 14:58
έχεις στρωμένο φίλτρο?ίσως να φταίει η αμμωνία.συμπλήρωσε τη φόρμα για τις ασθένειες μπας κα βρουμε τπτ πιο συγκεκριμένο

panos1972
09-09-09, 14:59
Ψυχολογικά!
Μάλλον κάτι το τρόμαξε! Κάνε καλού κακού μιά σειρά τεστ και παρατήρησέ το για αλλαγή στην πλεύση του, τυχόν σημάδια ή οτιδήποτε άλλο μη φυσιολογικό και πάλι εδώ είμαστε!

GENITORAS
09-09-09, 15:04
Ψυχολογικά!
Μάλλον κάτι το τρόμαξε! Κάνε καλού κακού μιά σειρά τεστ και παρατήρησέ το για αλλαγή στην πλεύση του, τυχόν σημάδια ή οτιδήποτε άλλο μη φυσιολογικό και πάλι εδώ είμαστε!
οκ παιδια ευχαριστω πολυ!!!

SOCRATIS
10-09-09, 07:53
Παρατήρησε μήπως έχει κανένα πρήξιμο στην κοιλιακη χώρα ,για κανένα εξωτερικό παρασιτο,για έλκη(πληγές),για ανοικτά βράγχια κλπ.Αν δεν βλέπεις τίποτε ασυνήθιστο η καλυτερη λύση στην
παρούσα κατασταση για να προλάβεις τυχών δυσάρεστες εκπλήξεις ,είναι η καραντίνα και η χορήγηση ποιοτικής τροφής .

GENITORAS
13-09-09, 15:14
παιδια με χαρα σασ ανακοινονω πωσ το χρυσοψαρο μου ειναι πολυ καλα συμπεριφερετε κανονικα και δεν παρουσιαζει καπιο προβλημα μαλλον θα ηταν κατι περαστικο !!!!