PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενα μεγαλο Ευχαριστω !!!


gkampanis
08-05-09, 20:24
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σασ με βοηθησαν παρα πολυ!:p Ειμαι σε καλο δρομο αγορασα τις πετρες τα φυτα μου τα διακοσμιτικα μου στικακια που μετρανε ολα τα στοιχεια που χριεζομαι. Σημερα θα γεμισω το ενυδρειο μου με νερο θα παρω και τα (οφελιμα μικροβια του φιλου μου smart cdi) ελπιζοντας σε ενα ομαλο στροσιμο του ενυδρειου μου... Σε κανα 2 βδομαδες ελπιζω να μπορεσω να βαλω τα πρωτα μου ψαρακια μεσα... Ευχαριστω πολυ ολο το Φορουμ για τν πολυτιμη βοηθεια του.. μπορεσα να κατονωσω ως ενα βαθμο τν κυκλο αζωτου (πραγμα σωτηρειο) και τελος καταλαβα τν μαγεια του να εισαι κατοχος ενος ενυδρειου... Το ενυδρειο ηταν ενα ονειρο που ειχα απο μικρος και τωρα που γινετε σιγα σιγα πραγματικοτητα ειμα πολυ χαρουμενος:D:D:D:D

Το σιγουρο ειναι οτι χωρις τν υπερ πολυτιμη βοηθεια σας τιποτα απο αφτο το ονειρο θα γινοταν πραγματικοτητα.:rolleyes: :p:p:p
Σας Ευχαριστω:p:p:p

Πάνος
08-05-09, 22:37
χαιρομαστε με τη χαρα σου!!!:p
συνεχισε το διαβασμα και με υπομονη θα παρεις αμετρητες χαρες απο το ενυδρειο σου, να εισαι σιγουρος γιαυτο!
καλη συνεχεια!

Κλεόβουλος
09-05-09, 19:51
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=29318
έλα και μια βόλτα στις συναντήσεις του ΠΣΦΕ,θα χαρούμε όλοι να σε γνωρίσουμε κι απο κοντά:)