PDA

Επιστροφή στο Forum : Μηνυματα επισκεπτων στο προφιλ


netblues
24-09-08, 08:06
Η καινουργια version του φορουμ επιτρεπει να αφηνονται μηνυματα κατω απο το profile καθε μελους. Να θυμαστε οτι τα μηνυματα αυτα ειναι δημοσια και μπορει να τα δει οποιοσδηποτε.. και σιγουρα η γενικοτερη αμφισβητουμενη χρησιμοτητα αυτου του feature ΔΕΝ ειναι για να υποκαταστησει το msn..
:D Γιαυτο να προσεχετε τι γραφετε.

halvas69
24-09-08, 13:57
Πες ποιος έγραψε και τι ?
Πες πες πες πες πες.........ΜΙΛΑΑΑΑΑ !!!

PascM
24-09-08, 13:58
ααα είσαι και κουτσομπόλης ςςςςς εεεε??? :)

ΧρήστοςΠ
24-09-08, 14:09
εγω έκραζα τον κουρκούλη :D

accnt
24-09-08, 14:18
Tα δικά σου Πολλάτε μπαίνω και τα διορθώνω....:rolleyes:

orck
24-09-08, 14:28
Χαλβα θα φτιαξουμε ομαδες εργασιας
εσυ θα απαναλαβεις τα 50 πρωτα μελη τα 50 επομενα εγω και ετσι θα παμε μοιραζοντας τα μελη, οποιος το βρει κερδιζει μια δωρεαν ετησια συνδρομη στο gab :D

Πες ποιος έγραψε και τι ?
Πες πες πες πες πες.........ΜΙΛΑΑΑΑΑ !!!

ΧρήστοςΠ
24-09-08, 15:23
Κύριε Admin απαιτώ να πάρεται την αρμοδιότητα του Accnt ως Mod γιατί δεν με αφήνει να το βρίσω :cool:

Tolis
24-09-08, 19:55
Χαλβα θα φτιαξουμε ομαδες εργασιας
εσυ θα απαναλαβεις τα 50 πρωτα μελη τα 50 επομενα εγω και ετσι θα παμε μοιραζοντας τα μελη, οποιος το βρει κερδιζει μια δωρεαν ετησια συνδρομη στο gab :DΔεν δινω δωρεαν συνδρομες :smt030

caverman
24-09-08, 21:01
Δεν δινω δωρεαν συνδρομες

Αυτό είναι κατάχρηση εξουσίας κύριε :smt018:smt018:smt018.

Κανονικά θα έπρεπε να πληρώνουν με το ... κομμάτι.:smt031

kwnstantina
27-09-08, 02:10
καλησπερα.αυτο το μην.για μενα ειναι.εγω το εχω πει.ειπα τον θαναση να μπει στο μσν.:smt102

ΑΝΤΩΝΗΣ1980
27-09-08, 02:22
ΜΗΝ ΤΣΙΜΠΑΣΣΣΣΣΣ:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

kwnstantina
27-09-08, 02:29
δεν τσιμπαω απλα το εκανα και εγω για αυτο το ειπα.δεν νομιζω οτι εκανα κακο που παραδεχομαι αυτο που κανω.:p:p:p:p:p:p:p:p

netblues
27-09-08, 07:41
Ειπα απλως γενικά, οτι μια κουβεντα που καποιος θα εκανε στο msn δεν υπαρχει λογος να την βλεπουν αλλοι, ποσο μαλλον οταν δεν εχει κανενα ενδιαφερον για τριτους, ενω ταυτοχρονα μπορει να γινει αντικειμενο κοινωνικου σχολιασμου. Το Gab ειναι σημειο συναντησης ανθρωπων με κοινα ενδιαφεροντα. Το κατα ποσον τα μελη θελουν να επεκτεινουν τα μεταξυ τους ενδιαφεροντα και σε αλλους τομεις επαφυεται στα ιδια, και κατι τετοιο σε καμμια περιπτωση δεν θεωρειται κατακριτεο (δεν ειμαστε και του κατηχητικου...). Εξαλλου υπαρχουν τα pm καθως και ενας σκασμος αλλοι τροποι προσωπικης on-line επικοινωνιας.


ΥΓ. Οσο και να παρακαλατε, software γνωριμιων δεν βαζω... :D
ΥΥΓ Αφου και ετσι μια χαρα τα καταφερνουτε.

chrisx
27-09-08, 08:45
ΥΓ. Οσο και να παρακαλατε, software γνωριμιων δεν βαζω... :grin:Μα, γιατί; Κλαψ :smt010

Πάνος
27-09-08, 10:11
ΥΓ. Οσο και να παρακαλατε, software γνωριμιων δεν βαζω... :D


εισαι κακος τελικα....:D:D:D

imichal
27-09-08, 10:55
Οσο και να παρακαλατε, software γνωριμιων δεν βαζω...


Δεν υπαρχει οραμα σε αυτο το φορουμ..... :grin::grin:
Ολο ψαρια, ψαρια, ψαρια......αμαν πια !:grin::grin: :grin::grin:

kwnstantina
27-09-08, 13:05
Ειπα απλως γενικά, οτι μια κουβεντα που καποιος θα εκανε στο msn δεν υπαρχει λογος να την βλεπουν αλλοι, ποσο μαλλον οταν δεν εχει κανενα ενδιαφερον για τριτους, ενω ταυτοχρονα μπορει να γινει αντικειμενο κοινωνικου σχολιασμου. Το Gab ειναι σημειο συναντησης ανθρωπων με κοινα ενδιαφεροντα. Το κατα ποσον τα μελη θελουν να επεκτεινουν τα μεταξυ τους ενδιαφεροντα και σε αλλους τομεις επαφυεται στα ιδια, και κατι τετοιο σε καμμια περιπτωση δεν θεωρειται κατακριτεο (δεν ειμαστε και του κατηχητικου...). Εξαλλου υπαρχουν τα pm καθως και ενας σκασμος αλλοι τροποι προσωπικης on-line επικοινωνιας.


ΥΓ. Οσο και να παρακαλατε, software γνωριμιων δεν βαζω... :D
ΥΥΓ Αφου και ετσι μια χαρα τα καταφερνουτε.

καλησουμερα.δεν ειπα κανεναν να μπει στο προφιλ μου και να δει τι λεω,οσο με το GAD ξερω τι ειναι.δεν μιλαω ποτε ειρωνικα ουτε επιθετικα.

φιλικα παντα κωνσταντινα

netblues
27-09-08, 13:08
Δεν μιλησα ειδικα αλλα γενικα, ουτε ειπα οτι ειδα κατι ειρωνικο ή επιθετικό..
Απλα να θυμασαι οτι το προφιλ σου ειναι σε κοινη θεα του οποιουδηποτε, αρα μπορει να διαβασει και οτι σου γραφει οποιοσδηποτε....

kwnstantina
27-09-08, 13:39
Δεν μιλησα ειδικα αλλα γενικα, ουτε ειπα οτι ειδα κατι ειρωνικο ή επιθετικό..
Απλα να θυμασαι οτι το προφιλ σου ειναι σε κοινη θεα του οποιουδηποτε, αρα μπορει να διαβασει και οτι σου γραφει οποιοσδηποτε....


το ειρωνικο κ το επιθετικο το ειπα για αυτο που εγραψα.εγω πριν.δεν μου αρεσει να το βλεπουν η αλλοι ετσι.και το ξερω για το προφιλ μου.δεν θελω εγω να συνεχισω την κουβεντα γιατι δεν θελω να ερχομαι σε συγκρουση με αλλους ανθρωπους,σας σεβομαι παρα πολυ ολους και τα λαθη μου εγω τα παραδεχομαι.

φιλικα κωνσταντινα

thanasis76
27-09-08, 14:31
ρε παιδια τι εγινε και δεν πειρα χαμπαρι... :smt030:smt030
τοσο κακο ειναι που μου ζητησε η κωνσταντινα να μιλησουμε στο μσν???
παει να πει οτι κατι εχουμε η οτι ειπαμε κατι κακο ???
και αλλα παιδια απο εδω μεσα ( αντρες ) εχουμε αλλαξει και εχουμε μιλησει στο μσν... τι παει να πει οτι κατι παιζεται και με αυτους??
ρε παιδια μη κανουμε το τοοοοοοσο, τοοοοοοοοοοοοοοσοοο.
ημαρτον...

netblues
27-09-08, 15:15
Για ξαναδιαβασε τι ειπα απο την αρχή....

thanasis76
27-09-08, 17:59
Για ξαναδιαβασε τι ειπα απο την αρχή....


καλησπερα!!! διαβασα τι ειπες πολυ καλα!!! και θελησα να απαντησω γιατι αρχησαν τα υπονοουμενα χωρις να υπαρχει λογος....
απλα εγραψες κατι που το ξερει ο καθενας ( πως οτι γραφουμε φενεται ) και απο το τιποτα αρχησε θεμα....
εδω ειμαστε μια παρεα και αν αρχισουν οι παρεξηγησεις θα το κανουμε κοτετσι... και ο καθενας θα λεει οτι θελει...
πιστευω οτι ειναι καλο να μενουμε σε οτι εχει θεμα με τα ενυδρεια και γενικα τα ζωα και να μη μπαινουμε σε προσωπικα...
περναμε μια χαρα εδω μη το σκισουμε το σιτε....
δεν μιλαω σε σενα προσωπικα αλλα γενικα σε ολους!!!!
σε πολλα ποστ γινετε της τρελης και λεγοντε διαφορα που καλο ειναι να σταματησουν γιατι σιγα σιγα θα χανουμε μελη... και ατομα που αγαπανε το ενυδρειο...ελπιζω να τελειωσει εδω και να μη συνεχισουμε να χαλαμε το σιτε καθε μερα και με κατι....

orck
27-09-08, 21:49
Θαναση κανεις δεν ειπε οτι εγινε κατι κακο
ο Netblues απλα ενημερωσε οτι το προφιλ ειναι δημοσιο και το βλεπουν ολοι, αυτο καλα εκανε και το ειπε γιατι μπορει καποιοι να μην το ξερουν
τωρα μερικοι (και εγω μεσα) το πηγαμε λιγο στο χιουμοριστικο, ε τι να κανουμε;
παρεα ειμαστε, γνωριζομαστε αρκετοι μεταξυ μας και ειμαστε ανθρωποι πανω απο ολα δεν ειμαστε ρομποτ που μιλανε μονο για ψαρια και ενυδρεια και ξεφευγουμε συχνα

η Κωνσταντινα ΔΕΝ εκανε κανενα απολυτος λαθος και κανεις δεν κανει θεμα κατι που δεν υπαρχει
(συγνωμη ξεχασα ενα πολυ σημαντικο ΔΕΝ)

(υγ σκεφτομαι οτι ηθελα να γραψω αστιευομενος στην Κωνσταντινα οτι θα στειλουμε κλιμακιο για το μαστιγωμα σαν τιμωρια για το "λαθος" της, τελικα καλα εκανα και δεν το εγραψα...)

thanasis76
27-09-08, 21:57
Θαναση κανεις δεν ειπε οτι εγινε κατι κακο
ο Netblues απλα ενημερωσε οτι το προφιλ ειναι δημοσιο και το βλεπουν ολοι, αυτο καλα εκανε και το ειπε γιατι μπορει καποιοι να μην το ξερουν
τωρα μερικοι (και εγω μεσα) το πηγαμε λιγο στο χιουμοριστικο, ε τι να κανουμε;
παρεα ειμαστε, γνωριζομαστε αρκετοι μεταξυ μας και ειμαστε ανθρωποι πανω απο ολα δεν ειμαστε ρομποτ που μιλανε μονο για ψαρια και ενυδρεια και ξεφευγουμε συχνα

η Κωνσταντινα εκανε κανενα απολυτος λαθος και κανεις δεν κανει θεμα κατι που δεν υπαρχει

(υγ σκεφτομαι οτι ηθελα να γραψω αστιευομενος στην Κωνσταντινα οτι θα στειλουμε κλιμακιο για το μαστιγωμα σαν τιμωρια για το "λαθος" της, τελικα καλα εκανα και δεν το εγραψα...)


κοιτα επιδη διαβασα τι εγινε και ξερω να περνω απο αστεια δεν εχω προβλημα αλλα δεν θελω απο το τιποτα να κανουμε θεμα...
οπως ειπες κι εσυ ειμαστε μια παρεα και δεν θελω να χαλασει αυτο με τιποτα...
εγω σας νοιοθω ολους φιλους αλλα καποιες φορες βλεπω οτι γινετε και λιγο καταχρηση...
θελω να σταματησει εδω το ποστ και ολα καλα...

kwnstantina
27-09-08, 22:16
καλησπερα σε ολους.επειδη το ξεκινησα εγω ειπα να μιλησω.εγραψα και το παραδεχτηκα οτι το ειπα εγω.και τι να κανω τωρα?ειχα ολοι την καλη διαθεση να το πω για να σταματηση εκει το θεμα.δεν νομιζω οτι ειναι κακο να λες εγω το εκανα.εγω παντος ετσι εχω μαθει τα λαθη μου να τα λεω.δεν θελω να το σηνεχεισουμε το θεμα αλλο γιατι δεν εχει νοημα να κουραζουμε και τους αλλους.γιατι πιστευω οτι ολοι εδω ημαστε μια οικογενεια:p:p


φιλικα παντα
κωνσταντινα:p:p:p:p

τωρα αν θελετε να το συνεχεισετε για πλακα και εγω μεσα ειμαι δεν εχω προβλημα ισα ισα χαιρομαι.

Tolis
27-09-08, 22:23
Κακως το πηραν προσωπικα αν το πηραν καποιοι παντως. Ειναι παρα πολλα μελη που δεν ειχαν καταλαβει οτι τα συγκεκριμενα μηνυματα του δημοσιου προφιλ ειναι φανερα σε ολους, και γιαυτο τονιστηκε, κι οχι επειδη διαβασαμε τα μηνυματα του Τολη ή του Χαλβα.

Πάνος
27-09-08, 22:36
εγω θα στειλω δημοσιο μηνυμα στο λουλουδακι μου και θα τα πω ολα!!!
να διαβαζονται απο ολους...γιατι με εχει παραμελησει τελευταια....:smt009

:D:D:D

thanasis76
27-09-08, 22:38
Κακως το πηραν προσωπικα αν το πηραν καποιοι παντως. Ειναι παρα πολλα μελη που δεν ειχαν καταλαβει οτι τα συγκεκριμενα μηνυματα του δημοσιου προφιλ ειναι φανερα σε ολους, και γιαυτο τονιστηκε, κι οχι επειδη διαβασαμε τα μηνυματα του Τολη ή του Χαλβα.


τολη εχεις δικιο!!! καποιοι ισως να μην το ηξεραν...
θελω να πιστευω οτι οποια παρεξηγηση τελειωσε...
απο εμενα παντος ναι!!!

kwnstantina
28-09-08, 00:18
τολη εχεις δικιο!!! καποιοι ισως να μην το ηξεραν...
θελω να πιστευω οτι οποια παρεξηγηση τελειωσε...
απο εμενα παντος ναι!!!



και απο μενα