PDA

Επιστροφή στο Forum : Κάρτα Μέλους


Τσιόνογλου Σταύρος
12-03-08, 00:41
Στην κοπή της πίτας με την πληρωμή της νέας συνδρομής μου δόθηκε και η κάρτα μέλους, επειδή έχω δει και κάρτες μελών απο άλλους συλλόγους πιστεύω ότι χρειάζεται και ένας αριθμός μητρώου μέλους και μία σφραγίδα του συλλόγου ,εσείς τι λέτε?

ΑΝΤΩΝΗΣ1980
12-03-08, 00:45
Συμφωνω.Πολυ ψευτικη ειναι αυτη που εχουμε.

Τσιόνογλου Σταύρος
12-03-08, 01:28
Συμφωνω.Πολυ ψευτικη ειναι αυτη που εχουμε.
Αντώνη το θέμα δεν είναι το ψευτική η οτιδήποτε άλλο (έτσι και αλλιώς ανάληψη χρημάτων με αυτή ή πιστωση δεν μπορεις να έχεις:D ),αλλά σε όσους την έδειξα μου είπαν που έιναι ο Αρ. μέλους και η σφραγίδα του συλλόγου και συγκεκριμένα ένας γνωστός μου που έχει μαγαζί και κάνει εκπτωση στα μέλη 15% αυτός μου έθιξε το θέμα και όταν τον ρώτησα άλλοι σύλλογοι τις έχουν έτσι τις κάρτες των μέλών, μου παρουσίασε καμμιά 10 αριά κάρτες απο διάφορους συλλόγους που έιναι μέλος και υπάρχει αρ. μέλους και σφραγίδα.Αφού γίνεται μια προσπάθεια με τις κάρτες μελών πιστεύω ας γίνει σωστά.

aaaooll
12-03-08, 01:43
καλημέρα κ. Στάυρο μήπως μπορείτε να ανεβάσετε μια φωτο της κάρτας να την δούμε κ εμείς? (με καλυμμένα εννοείτε τα προσωπικά στοιχεία...)

Τσιόνογλου Σταύρος
12-03-08, 01:45
Μη μου βάζεις δύσκολα τώρα ,καλύτερα να με σκοτώσεις χα χα ,τα έχω πει και πιο παλιά απο Η/Υ άστα να πάνε:D :D .

PascM
12-03-08, 01:46
Τα προσωπικά στοιχεία της κάρτας (αν δεν έχει αλάξει μια και εγώ έχω νομίζω την παλιά) είναι στο πίσω μέρος της κάρτας.
Σύμφωνα με αυτά που γνωρίζω όμως η κάρτα μέλους θα αντικατασταθεί σύντομα οπότε αναμείνατε και όλα θα γίνουν.
Μην ξεχνάμε οτι όσοι δουλεύουν στον σύλλογο δουλεύουν αφιλοκερδώς και έχουν και τις προσωπικές τους δουλειές και ζωές.

Τσιόνογλου Σταύρος
12-03-08, 01:53
Τα προσωπικά στοιχεία της κάρτας (αν δεν έχει αλάξει μια και εγώ έχω νομίζω την παλιά) είναι στο πίσω μέρος της κάρτας.
Σύμφωνα με αυτά που γνωρίζω όμως η κάρτα μέλους θα αντικατασταθεί σύντομα οπότε αναμείνατε και όλα θα γίνουν.
Μην ξεχνάμε οτι όσοι δουλεύουν στον σύλλογο δουλεύουν αφιλοκερδώς και έχουν και τις προσωπικές τους δουλειές και ζωές.
Εννοείται οτι στηρίζω το σύλλογο και αυτούς που εργάζονται και δεν το έκανα για να τους βάλω τρικλοποδιά ,πιστεύω πως μπορούν να σας το βεβαιώσουν και τα παιδιά της Θεσ/νίκης ,απλός νομίζω ότι είναι εύκολο να δοθεί ο Αρ. μέλους και να μπεί η σφραγίδα απο την αρχή όταν πληρώνεται η συνδρομή του έτους και την πλαστικοποίηση την κάνουμε και μόνοι μας και να μη βγαίνουν προσωρινές κάρτες που θα αντικατασταθούν μετά και να επιβαρυνεταί ο σύλλογος με ένα επιπλέον έξοδο.

ΑΝΤΩΝΗΣ1980
12-03-08, 02:03
Αντώνη το θέμα δεν είναι το ψευτική η οτιδήποτε άλλο (έτσι και αλλιώς ανάληψη χρημάτων με αυτή ή πιστωση δεν μπορεις να έχεις:D ),αλλά σε όσους την έδειξα μου είπαν που έιναι ο Αρ. μέλους και η σφραγίδα του συλλόγου και συγκεκριμένα ένας γνωστός μου που έχει μαγαζί και κάνει εκπτωση στα μέλη 15% αυτός μου έθιξε το θέμα και όταν τον ρώτησα άλλοι σύλλογοι τις έχουν έτσι τις κάρτες των μέλών, μου παρουσίασε καμμιά 10 αριά κάρτες απο διάφορους συλλόγους που έιναι μέλος και υπάρχει αρ. μέλους και σφραγίδα.Αφού γίνεται μια προσπάθεια με τις κάρτες μελών πιστεύω ας γίνει σωστά.


ψευτικη εννοουσα οτι το μονο που γραφει ειναι ονοματεπωνυμο και ημ ληξης τιποτα αλλο ουτε σφραγιδες ουτε αριθμο ουτε τιποτα.Δεν εχει καποιο κωδικο ασφαλειας(τροπος του λεγειν).

lucy
12-03-08, 09:45
Νομίζω η κάρτα είναι πιο πολύ ενημερωτική για να ξέρουμε πότε λήγει η συνδρομή μας.

orck
12-03-08, 10:39
και ποια η χρηση της καρτας;

Χαρης Χ.
12-03-08, 10:46
Απλα για να μην την κανουμε τατουαζ στο μπρατσο την εχουμε σε χαρτι.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΡΩΜΕΝΟΙ.

PascM
12-03-08, 12:10
και ποια η χρηση της καρτας;
Αναμένετε και γι' αυτό απάντηση!!!

Celda
12-03-08, 12:31
και ποια η χρηση της καρτας;

Η έπτωση σε κάποια μαγαζιά γίνεται με την επιδειξη της κάρτας...;)
είτε καινούργιας είτε παλιάς...

Blanch
12-03-08, 13:11
Λόγω σοβαρού οικογενειακού προβλήματος του μέλους του Δ.Σ. που χειρίζεται τις λίστες μελών, υπάρχει καθυστέρηση στην καταγραφή των αριθμών μητρώου του κάθε μέλους. Έχει πραγματοποιηθεί η έκδοση νέων ταυτοτήτων και θα αποσταλλεί όταν ολοκληρωθεί η καταγραφή. Προσωρινά έχουν δοθεί ταυτότητες με μη συμπληρωμένο αριθμό μητρώου, οι οποίες θα αντικατασταθούν.

Τσιόνογλου Σταύρος
12-03-08, 13:16
Λόγω σοβαρού οικογενειακού προβλήματος του μέλους του Δ.Σ. που χειρίζεται τις λίστες μελών, υπάρχει καθυστέρηση στην καταγραφή των αριθμών μητρώου του κάθε μέλους. Έχει πραγματοποιηθεί η έκδοση νέων ταυτοτήτων και θα αποσταλλεί όταν ολοκληρωθεί η καταγραφή. Προσωρινά έχουν δοθεί ταυτότητες με μη συμπληρωμένο αριθμό μητρώου, οι οποίες θα αντικατασταθούν.
Πρώτα η οικογένεια και η δουλειά και μετά όλα τα άλλα,(για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας) ,μακάρι να πάνε όλα καλά.