PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα ειμαι Αθηνα το Σαββατο....


Nik25
28-11-07, 18:06
Κατεβαινω για δουλεια το ΣΚ στην Αθηνα και λεω να περασω να γνωριστω και με τα παιδια απο Αθηνα που δεν σας ξερω.Επειδη δεν πολυ ξερω απο Αθηνα (σχεδον τπτ) πως θα ερθω στον συλλογο?Τι ωρα ειναι η συναντηση?
Για να σας κατατοπισω το ξενοδοχειο μου θα ναι στην Μεσογειων(στο υψος της Κατεχακη) ή Κηφισιας στο president.Σας ακουω...

orck
28-11-07, 19:36
το πιο ευκολο ειναι ταξι
αν σου γραψει κανεις για λεωφορειο σιγουρα θα ταλαιπωρηθεις πολυ καθως θες τουλαχιστον 2

γαυρος
28-11-07, 20:44
μετα τις 5 , πλατεια Μεμου στον Κορυδαλλο.

giagligian
28-11-07, 20:58
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά είσαι υπερβολικά μακρυά -+10 Και δεν πιστεύω να είναι τόσο εύκολο να ξέρει ο ταρίφας να σε φέρει. Εν τω μεταξύ στον συγκεκριμένο δρόμο κάνουνε και έργα και είναι πολύ περίεργα οι δρόμοι... Αυτό που σου συνιστώ είναι να βρεθείς με κάποιον από τον σύλλογο από πριν και να έρθετε μαζί;). Πιστεύω είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις.

Tolis
28-11-07, 21:03
O καθε ταριφας ξερει την πλατεια Μεμου.
Περισσοτερες λεπτομερειες εδω: http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=12401

Nik25
28-11-07, 21:54
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά είσαι υπερβολικά μακρυά -+10 Και δεν πιστεύω να είναι τόσο εύκολο να ξέρει ο ταρίφας να σε φέρει. Εν τω μεταξύ στον συγκεκριμένο δρόμο κάνουνε και έργα και είναι πολύ περίεργα οι δρόμοι... Αυτό που σου συνιστώ είναι να βρεθείς με κάποιον από τον σύλλογο από πριν και να έρθετε μαζί;). Πιστεύω είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις.


Λογικα κατα 90% θα κατεβω με το αυτοκινητο μου.Οποτε οποιο καλο παιδακι μενει εκει κοντα που θα μεινω πηγαινουμε και μαζι.Αλλιως ταξακι!Παντως στο GoogleEarth φενεται αρκετα μεγαλη αποσταση!!!

Υ.Γ.Οποιος Θεσσαλονικιος ψηνεται να κατεβει Αθηνα το ΣΚ ας μου στειλει κανενα πμ...:rolleyes:

klaz
29-11-07, 10:18
Υ.Γ.Οποιος Θεσσαλονικιος ψηνεται να κατεβει Αθηνα το ΣΚ ας μου στειλει κανενα πμ...:rolleyes: νικολακη,λαθος σαβ/κυριακο κατεβαινεις...στο επομενο ειναι το ζουμι...:rolleyes::p

Giorgos
29-11-07, 16:17
νικολακη,λαθος σαβ/κυριακο κατεβαινεις...στο επομενο ειναι το ζουμι...:rolleyes::p
Κάθε Σαββατοκύριακο είναι λόγος να έρθει κανείς στο σύλλογο. Τα σεμινάρια δεν είναι οι μόνοι λόγοι.

Το λέω με όλη την καλή και φιλική μου διάθεση.

Nik25
29-11-07, 23:42
νικολακη,λαθος σαβ/κυριακο κατεβαινεις...στο επομενο ειναι το ζουμι...:rolleyes::p


To αστειο ειναι οτι μαλλον θα μαι και το επομενο ΣΚ για δουλεια.Θα με φανε οι δρομοι!!!

giagligian
30-11-07, 01:02
Να σου πω, μιας και θα έρθεις με το αμάξι, δεν φέρνεις και το ενυδρείο σου μια βόλτα να το θαυμάσουμε και από κοντά εμείς οι υπόλοιποι??? :D:D:D

LOUKAS2007
30-11-07, 11:55
Κάθε Σαββατοκύριακο είναι λόγος να έρθει κανείς στο σύλλογο. Τα σεμινάρια δεν είναι οι μόνοι λόγοι.

Το λέω με όλη την καλή και φιλική μου διάθεση.


Καθε ποτε δηλ. εχει σεμιναριο, τι ωρα και τι πρεπει να κανουμε για να τα παρακολουθησουμε; Εχει χωρο για ολους; Με ενδιαφερει πολυ το να βρισκομαι με καποιους που γνωριζουν το θεμα και να ακουω συμβουλες...

accnt
30-11-07, 12:48
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?p=217846#post217846

Εννοεί το παραπάνω σεμινάριο...

dimitris21
30-11-07, 13:05
Καθε ποτε δηλ. εχει σεμιναριο, τι ωρα και τι πρεπει να κανουμε για να τα παρακολουθησουμε; Εχει χωρο για ολους; Με ενδιαφερει πολυ το να βρισκομαι με καποιους που γνωριζουν το θεμα και να ακουω συμβουλες...

Και για σένα θα έχουμε σε λίγο καιρό :D
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=20172