PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ


marios
10-07-07, 09:07
Ποια είναι η γνώμη σας για το ενυδρείο AQUA-MED περίπου 160 λίτρων με όλο τον σχετικό εξοπλισμό του.
:)

Isidoros
10-07-07, 10:06
εγω εχω δει το αμεσως μεγαλυτερο να δουλευει και ειχα ενθουσιαστει.Για καποιον που δεν θελει να μπει στην διαδικασια του ψαξιματος ειναι πολυ καλο.
Πρόσεχε εκφέρω γνώμη για κατι που εχω δει με τα ματια μου;)

marios
10-07-07, 20:00
ΙΣΙΔΩΡΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ
α. Γιατι το εν λόγω ενυδρείο έχει σχετικά υψηλή τιμή 850E με τον βασικό εξοπλισμό του χωρίς θερμοστάτη και σήμερα σ'ένα pet-shop στην Κηφησίας είδα ένα ωραιότατο ενυδρείο bonju 172 λίτρων σκέτο με τρείς λάμπες 200Ε και 110Ε το τραπεζάκι.
β.Άν έχεις την καλοσύνη απάντησέ μου απόψε το βράδυ γιατί αύριο ετοιμάζομαι να φορτώσω το aqua-med
Eυχαριστώ:)

ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου
10-07-07, 22:27
Για τους ίδιους ακριβώς λόγους που τα Γερμανικά αυτοκίνητα είναι πιο ακριβά από τα κινέζικα...

Isidoros
11-07-07, 06:11
Για τους ίδιους ακριβώς λόγους που τα Γερμανικά αυτοκίνητα είναι πιο ακριβά από τα κινέζικα...
Ακριβως.;)
Κοίτα ήδη οι φίλοι μας οι κινεζοι έχουν αρκετούς υπέρμαχους στην χώρα μας αλλά επειδή όπως σου εξήγησα και πιο πάνω πιστεύω μόνο τα ματάκια μου. Αυτό που έχω μάθει μέσα από την 10ετη πορεία μου στα ενυδρεία είναι ότι πληρώνεις κάτι δοκιμασμένο ,παρ οτι πιο ακριβό ,από την αρχή γιατί αργότερα θα το πληρώσεις πάλι.
Θα ακούσεις συμβουλές του στυλ και αυτό στην Κίνα φτιάχνεται κτλ.Εχουν μεγάλη διαφορά τα περισσότερα προϊόντα που φτιαχνοντε στην Κίνα με γερμανικές προδιαγραφές πχ ,από αυτά που είναι καθεαυτού κινέζικα.
Εχετε την τύχη με ένα απλό search να γλυτώσετε από πολλές λάθος επιλογές που έχουμε κάνει πολλοί από εμάς και έχουμε αποθήκες γεμάτες με πράγματα.;)