PDA

Επιστροφή στο Forum : Μα τι καλή που είναι..! :)


Carebean pirate
01-06-07, 13:49
Σημερα, πριν από λίγο, διάβαζα ιστορία (zw ) και ήταν 2:30 όταν ήρθε η μητέρα μου από την δουλειά.......................


Πριν 10 λεπτα περίπου.......
"τα αίτια της γαλλικής επανάστασης ήταν κυρίως διανοητικά, οικονομίκα...μπλα μπλα μπλα....."

"Χριστόφορε έλα γλήορα να δεις κάτι" φωνάζει η μα μου όταν ήρθε..

Πάω και εγω και τι να δώ.. ένα σκυλάκι άσπρο με καφέ κεφαλή να με κοιτάζει ζαβλακομένο...

"Ντα μπου ντουτο..;;" της λέω..

"Είναι ο σκύλος που μένει έξω από το γραφείο μου και το έφερα σπίτι γιατί κάποιος τον εψάτζεψιεν..."

Anw για να μην πολυλογώ, είναι το σκυλί που μένει στο γραφειο της και σήμερα, παρατήρησε ότι δεν ήταν καλά..και με τουτο και με κεινο καταλάβε ότι είχε φάει δηλητ'ηριο που κάποιος έβαλε εκει...

Η μητέρα μου μόλις το κατάλβε τον πήρε στον κτηνίατρο, του έβαλε ορους και χαλάλι οι 40 λίρες...

Τώρα είναι έξω στην αυλή και διαβάζουμε μαζί...

Σημειοτέον ότι ο άλλος σκύλλος που έχω και είναι αρσενικός (αυτή είναι θυληκιά) και θέλει να την ********** :D

:smt020

a-sakis
01-06-07, 13:53
μην τον αφήσεις
άσε να πάρει τα πάνω της πρώτα και μετά.

alexinio
01-06-07, 15:09
Σημειοτέον ότι ο άλλος σκύλλος που έχω και είναι αρσενικός (αυτή είναι θυληκιά) και θέλει να την ********** :D

:smt020
πο πο πο πο πο:smt119:smt119
σα δεν ντρεπεται!!!
μπορει να ειναι η ωρα της για ζευγαρωμα!
αν ειναι...κρατα την μακρια γιατι την μυριζουν τα αρσενικα και μπορει να εχεις τιποτα ανελπιστα !!!!!!!!

soza
01-06-07, 15:25
Που ειναι η μπαλα... ΟΕΟ?

Carebean pirate
01-06-07, 16:04
Ποιά μπάλα...??:roll:

lucy
01-06-07, 17:35
Η αλήθεια είναι πως τα κυπριακά κι εγώ δεν τα κατάλαβα!

Ρε ελεμέ πειρατή, ψέματα μου λεγες πως θα 'ρθεις κι εγώ χάρηκα;