PDA

Επιστροφή στο Forum : Παρέα για τα καταστήματα


Βασίλης Μαιόπουλος
27-04-07, 19:55
το καλοκαιρι ποιος θα με ξεναγισει στα petshop της αθηνας??????????:) :) (για σκιμμερ και κυκλοφορητες)
-------------------------
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;) :o :o δεν βλεπω κανεναν να θελει

sps4ever(niktso)
27-04-07, 20:39
Πρέπει να γίνεις λίγο πιο σαφής όταν μιλάς για καλοκαίρι.;)
Στο Βόλο ξέρω ότι είχαν ανοίξει μαγαζί δυο παιδιά (Βαγγέλης και Γιώργος) που ήταν (ελπίζω και είναι ακόμη) χομπύστες με αρκετή εμπειρία στο Reef. Τους ξέρεις;

madfdg
27-04-07, 20:42
Νικόλα πότε περίπου το άνοιξαν το μαγαζί?

sps4ever(niktso)
28-04-07, 08:24
Περίπου 2 χρόνια τώρα

KwstasV
28-04-07, 08:25
Πρέπει να γίνεις λίγο πιο σαφής όταν μιλάς για καλοκαίρι.;)
Στο Βόλο ξέρω ότι είχαν ανοίξει μαγαζί δυο παιδιά (Βαγγέλης και Γιώργος) που ήταν (ελπίζω και είναι ακόμη) χομπύστες με αρκετή εμπειρία στο Reef. Τους ξέρεις;

Τους ξέρω εγώ και έχω αγοράσει σχεδόν τα πάντα για το τωρινό μου ενυδρείο από αυτούς.
Ξεκίνησαν όντως από χομπίστες και συνεχίζουν να είναι πολύ καλά παιδιά και εξυπηρετικότατοι. Έχουν σίγουρα πολλές γνώσεις και μέχρι τώρα όσα μου είπαν τα διασταύρωσα εδώ και νομίζω ότι είναι οκ. Το μαγαζί τους δεν είανι ένα κοινό petshop αφού έχουν μόνο ενυδρεία, ψάρια και φυτά ενυδρείων. Δεν ασχολούνται με άλλα ... ζώα. Εχουν δηλαδή εξειδικευτεί σε αυτό που ήταν χόμπυ και έγινε επιχείρηση...
Αν θέλετε μπορώ να σας πω επωνυμία και διεύθυνση μαγαζιού για όσους ενδιαφέρονται. Είτε με pm είτε εδώ αν δεν υπάρχει πρόβλημα.

madfdg
28-04-07, 08:32
Πού ρε παιδιά και δεν το είχα πάρει χαμπάρι?????:(

accnt
28-04-07, 09:18
Ονομασέ τα ελεύθερα! ;)

sps4ever(niktso)
28-04-07, 10:28
Ξεκίνησαν όντως από χομπίστες και συνεχίζουν να είναι πολύ καλά παιδιά και εξυπηρετικότατοι.

Χαίρομαι που συνεχίζουν έτσι.
Πες στο Γιώργο χαιρετίσματα από το Νίκο και να πάρει κανένα τηλέφωνο γιατί καταστράφηκε η συσκευή-κάρτα που το είχα και έχω χάσει επαφή.

johnvidras
28-04-07, 11:57
Παιδιά το μαγαζί τους είναι όπως το είπατε απολειστικά για ενυδρεία και επίσης τα παιδιά είναι πολύ εξυπηρετικά και με πολλές γνώσεις.Επειδή τους ξέρω καλά αφού ψωνίζω από εκεί μπορώ να σας πάω καθότι είναι λίγο δύσκολο να το βρείτε.Το μαγαζί τους λέγεται nemo και βρίσκεται στο Φυτόκο στο δρόμο για τη γεωπονική σχολή.Για περισσότερες πληροφορίες πμ...

Βασίλης Μαιόπουλος
28-04-07, 12:21
απο βολο εισαι?
-------------------------
ειναι πανω απο το νεκροταφειο οπως πας για φυτοκο και για τo lidl.

KwstasV
28-04-07, 14:23
Λοιπόν τα στοιχεία του μαγαζιού είναι:

NEMO Aquatics
Μανδηλαρά 39 - Φυτόκου
Βόλος
τηλ/φαξ: 2421080941
email: nemovolo@yahoo.gr


Επίσης παραθέτω και τμήμα του χάρτη του Βόλου όπου σημειώνω τη θέση του μαγαζιού.

Ελπίζω να βοήθησα...

sps4ever(niktso)
28-04-07, 15:18
Thanks :p