PDA

Επιστροφή στο Forum : το ενυδρειο πως ηταν πως εγινε και μερικα ψαρακια


manolo
12-04-07, 17:17
απλα το χωρισμα το εβαλα προσφατα που γιναμε γονεις :p :)

Carebean pirate
12-04-07, 17:38
Αισθητή αλλαγή... Μου αρέσει πάρα πολύ..Μόνο μια λεπτομέρια.. βάλε ένα φόντο και έλγξε αν πι πέτρες είναι καλά στερεωμένες μεταξύ τους...
Α!, βγάλε εκείνο το δικτυοτό πράγμα από πίσω...;)

klaz
12-04-07, 17:41
μμμ,σαφεστατα μεγαλη αλλαγη προς το καλυτερο..!!
εκεινο το διακοσμητικο(μαυρο κοραλλι ειναι....???) τι το θελεις..???
σου χαλαει ολη τη φυσικη εικονα.....
επισης μην ξεχναμε το μαυρο χαρτονακι πισω στο φοντο..θα γινει ακομη ομορφοτερο το ενυδρειο σου.....
ΥΓ.να συμφωνησω με τον πειρατη...για τις πετρες.....
μου δινουν την αισθηση οτι ανα πασα στιγμη θα φυγουν....!!! στερεωσε τες οσο μπορεις,τα ψαρια σου σκαβουν πολυ καιθα εχεις δυσαρεστες συνεπειες αν δεν το σκεφτεις....

Yiannis59
12-04-07, 19:11
επισης μην ξεχναμε το μαυρο χαρτονακι πισω στο φοντο..θα γινει ακομη ομορφοτερο το ενυδρειο σου.....
Επιμενω εγω ρε μανια με το μαυρο χαρτονακι κηδεία εχουμε :D:D

klaz
12-04-07, 19:20
εχω συμβαση με τα βιβλιοπωλεια.....τι να κανω..?χεχε........

Carebean pirate
12-04-07, 19:24
εχω συμβαση με τα βιβλιοπωλεια.....τι να κανω..?χεχε........
σήμα κατατεθέν του κλάζ..."μαυρο χαρτόνι, θα δείξει πολύ ωραιο" :D
Δεν είναι ψέματα όμως, με το μαυρο φόντο το νευδρείο δείχνει πολύ ωραίο....:smt020

manolo
12-04-07, 20:00
απλα το χωρισμα το εβαλα προσφατα που γιναμε γονεις :p :)
ναι για το μαυρο το ειπα στην γυναικα και με ειπε μαυρο θα με κανει χαχαχααχχα εδω την ψησαμε απο βδομαδα να κανω 240λτ ενυδρειο για μαυρα θα μιλαμε τωρα? οσο για τισ πετρεσ ειναι ολεσ οκ δεν πεφτουν ουτε με 10 ριχτερ :)

Yiannis59
12-04-07, 20:05
Εμενα μου το ξεκαθάρισε η αφίσα η τα μαζεύω και τα 5 ενυδρεία χε χε;)

PascM
12-04-07, 20:07
Με ρίχτερ μπορεί να μην πέφτουν με το σκάψιμο όμως και την καταστροφή των θεμελίων από τους ψάρακες μπορεί!

manolo
12-04-07, 20:21
Εμενα μου το ξεκαθάρισε η αφίσα η τα μαζεύω και τα 5 ενυδρεία χε χε;)
αυτο ειναι αδικο θα εκανα εγω προσφυγη στην ενωση ενυδρειοφιλων χαχαχαχααχα ασε απο βδομαδα να κανω το αλλο ενυδρειο εκει να δεισ γλεντια

Lsourtzo
12-04-07, 20:52
αυτό το τζάμι μέσασ την μέση .. τι είναι ?!?!?!?!

manolo
12-04-07, 20:59
αυτό το τζάμι μέσασ την μέση .. τι είναι ?!?!?!?!
το εχω βαλει προσωρινα για χωρισμα στην δεξια πλευρα η θυλ εβγαλε 11 οπωσ λεμε η αποδραση των 11 χαχαχα μικρα και επιδει δεν ειχα καπου αλλου να τα βαλω το εχω ετσι αν γνωριζεισ σε ποσο καιρο θα ξεπεταχτουν ωστε να το βγαλω? και ολα τα μικρα χαιρουν ακρασ υγεια ¨):)

Zorba_The_Freak
13-04-07, 10:43
Και το νερό πως κυκλοφορεί?

Όσο για το μαύρο χαρτόνι κάνετε ένα τεράστιο λάθος.

Δεν ρωτάμε αν θα το βάλουμε. Το βάζουμε όταν λείπουν και μετά το πιο πιθανό είναι να μην το πάρουν καθόλου χαμπάρι ή να τους αρέσει ;)

manolo
13-04-07, 12:18
Και το νερό πως κυκλοφορεί?

Όσο για το μαύρο χαρτόνι κάνετε ένα τεράστιο λάθος.

Δεν ρωτάμε αν θα το βάλουμε. Το βάζουμε όταν λείπουν και μετά το πιο πιθανό είναι να μην το πάρουν καθόλου χαμπάρι ή να τους αρέσει ;)
απο πανω και τα πλαγια αλλα τωρα πηρα μια γεννηστρα να πιασω να βαλω τα μικρα μεσα εκει και να το βγαλω

[quote=Zorba_The_Freak;167500]Και το νερό πως κυκλοφορεί?
*
Όσο για το μαύρο χαρτόνι κάνετε ένα τεράστιο λάθος.
*

Δεν ρωτάμε αν θα το βάλουμε. Το βάζουμε όταν λείπουν και μετά το πιο πιθανό είναι να μην το πάρουν καθόλου χαμπάρι ή να τους αρέσει