PDA

Επιστροφή στο Forum : Εντυπώσεις απο το σύλλογο


nikolas87
12-03-07, 15:33
Γεια σας απο μένα.Είμαι νέος στο χόμπυ καθως ασχολούμε με τα ενυδρεία μονο ενα μήνα σχεδόν.Αρχικά οφείλω ενα ευχαριστώ στο gab και σε όλα τα μέλη του καθως με βοήθησαν και με βοηθάνε να ξεπεράσω οποιο πρόβλημα προκύψει σχετικά με την ενασχόληση με το ενυδρείο.
Μέσα στις πολλες ωρες διαβάσματος στο gab διάβασα και για τον ΠΣΦΕ.Διαβάζοντας λοιπον για τον σύλλογο και βλέποντας τις προτροπές πολλων μελών στους αρχαριους, και οχι μόνο, να παρεβρεθούν στις συναντήσεις του συλλόγου αποφάσισα και γω να παρεβρεθώ σε μια συνάντηση του ΠΣΦΕ. Αρχικά είχα καποιους ενδοιασμούς σχετικά με το οτι θα πάω μονος μου, με το οτι είμαι αρχαριος και γενικά μπορω να πω ότι με διακατείχε ενα αγχος. Έκανα το τολμημα και μπορώ να σας πω οτι με το που πατησα το πόδι μου στα γραφεία του συλλόγου όλο αυτό το αγχος και οι ενδοιασμοί μου εξαφανίστηκαν!Τα μέλη του συλλόγου με υποδέχτηκαν πολύ θερμά και με βοήθησαν να νιωσω άνετα και φιλικά απο τη πρώτη κι όλας στιγμη.Εκανα πολλές ερώτησεις και συζήτησα πολλά πραγματα σχετικά με το χόμπυ.Θέλω λοιπον να προτεψω ολους οσους θέλουν να ερθουν σε καποια συνάντηση του συλλόγου να το κάνουν αγνοώντας τους οποιους δισταγμους.Εγω παντως τώρα που εκανα και την αρχή κάθε Σάββατο εκεί θα μαι :D
Ευχαριστώ και παλι όλα τα μέλη του ΠΣΦΕ αλλα και όλα τα μέλη του gab.

halvas69
12-03-07, 17:03
Ο Annivas φταίει, ο προσυλητιστής.