PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με το copy paste


Access
09-03-07, 10:25
Γιατί όταν κάνω copyσε ένα κείμενο που γράφω στο wordκαι paste στην καρτέλα «απάντηση στο θέμα ή νέα θέμα» οι λέξεις (ιδίως στα Αγγλικά και τώρα τελευταία και στα Ελληνικά) μου βγαίνουν ενωμένες όταν πατάω την υπόβολη θέματος ?

netblues
09-03-07, 10:28
Δοκιμασε να κανεις copy paste και απο notepad. (πρωτη δοκιμη)
Δοκιμασε επισης με αλλο browser να δεις αν το κανει.
και βλεπουμε

Access
09-03-07, 10:35
Notepad και Εxplorer με πεθαίνεις…………..
:smt087 οκ θα δοκιμάσω

accnt
09-03-07, 10:56
Με το word (που έχει αυτόματη διόρθωση και βολεύει) το κάνει. Γι΄ αυτο και σε ορισμένα μυνήματά μου κάνω edit μετά...

Access
09-03-07, 11:05
Όπότε δεν το κάνει μόνο σε μένα.
Υ.Γ. Αυτό είναι και το πρώτο test με το notepad.

netblues
09-03-07, 11:33
Για quirk του word το βλεπω, θα το παλεψω λιγο, αν και κεντρικα δεν υπαρχει κατι να κανω. (και δεν χρησιμοποιω word για να κανω copy paste εδω)
Αν καποιος εχει ηδη βρει το πως, ας μας διαφωτισει.

Και θα του ριξω μια ματια επισης...

Access
09-03-07, 11:41
Ρίξε, ρίξε……. :D Είπα να κάνω και μια δοκιμή με wordκαι explorerμπας και έχει πρόβλημα o...Mozillas :D :D


Για να δοκιμάσω και μια άλλη γραμματοσειρά σε word 2003 και Mozilla

edit (ξανά) :Ok PascM το βρήκες το πρόβλημα μάλλον είναι η γραμματοσειρά και όχι το word :D

PascM
09-03-07, 13:29
Για να κάνω και εγώ μια δοκιμή test δηλαδή και να βάλω και τους λατινικούς χαρακτήρες αν και δεν νομίζω ότι είναι πρόβλημα word.



Δεν ήταν! Κάτι άλλο παίζει!


EDIT: Η δοκιμή έγινε με Word 2003 και Ι.Ε. 7. Ίσως να είναι θέμα γραμματοσειράς!

netblues
09-03-07, 14:59
Δηλαδη το βρηκατε? Δεν με χρειαζεστε πλεον?
Λεω να φυγω διακοπες..

accnt
09-03-07, 15:50
Τπτ δεν βρήκανε..... ψάξε ψάξε....:wink:

Access
09-03-07, 16:55
Που να πας, αφού πάλι εδώ θα γυρίσεις……………….. :D:D άλλωστε το φόρουμ είναι ιδιαιτέρως…………. Ψυχωτικό :smt069:smt069

(η) ουσ. (Κ ψύχωσις, -εως) διανοητική νόσος, διαταραχή κατά την οποία παρατηρείται απώλεια της επαφής με την πραγματικότητα, συχνά δημιουργία παραισθήσεων και ψευδαισθήσεων και μεταβαλλόμενες νοητικές διαδικασίες | αγωνιώδης κατάσταση κατά την οποία επικρατεί μια αντίληψη, ιδέα, εικόνα: δημιουργήθηκε στο κοινό μια ψύχωση επικείμενου πολέμου | έντονη ψυχική κλίση: έχει ψύχωση με το θέατρο