PDA

Επιστροφή στο Forum : μη με ψαχνετε...


Mariel
14-11-06, 02:18
...εδω ειμαι κι ετοιμαζομαι να πεσω για υπνο :smt031 (+καποιες αλλες προσφατες φωτο για να δειτε πως μεγαλωσαμε:smt050 :smt050 :smt050 )

Mariel
14-11-06, 02:19
και αλλη μια...

dimitris21
14-11-06, 08:53
Καλά δεν σε πιστεύω μιλάμε! :D Κρεβατάκι στο γατί? :smt044

soza
14-11-06, 09:17
To ωραιο ειναι οτι το σκεπαζει κιολας.. να μην κρυωσει το βραδυ :smt081 :smt081

pani
14-11-06, 09:41
Μα αυτή είναι μιά αγάπη ξεχωριστή πως να το κάνουμε δηλαδή.... Mariel μου το δικό μου κάποτε επινε και το γαλτάκι του στο μπιπερό γιατί ήτανε τόσο δα μικρούλι.... ναι σε καταλαμβαίνω... και ξέρω όλα τα αισθήματα που περνούν μέσα απο τη δικιά σου γλυκειά ψυχούλλα όταν το κρατάς... οταν του δίνεις φαγητό... οταν παίζετε... οταν το βαζεις να κοιμηθεί..... εγώ μετά απο 40 τόσα χρόνια κρατάω στο τσαντάκι μου τη δικιά του φωτο.... Είναι πανέμορφο να το χαίρεσαι και να το προσεχεις.

klaz
14-11-06, 10:59
και αλλη μια...πφφφφ...κουβερτουλα στη γατα...!!!!
αντε ρε βγαλτην οξω..να παει σε κανα καδο να βοσκησει,να κυνηγησει και κανα αρουρι...μου την εβαλες και σε κρεβατι.....:rolleyes::smt078:D

Mariel
14-11-06, 16:45
σ'ευχαριστω πολυ Πανιτσα!!

το γατι μου δεν ειναι οποιο κι οποιο,το εχω μεγαλωμενο με γαλλικα και πιανο,δεν ειναι για να κυνηγαει ποντικια στους δρομους αγαπητε κλαζ:smt016

το ωραιο ειναι οτι μπαινει μονη της στο κρεβατακι και χωνεται κατω απο τα σκεπασματα οπως μπορει,αλλιως περιμενει να παμε εμεις να τη σκεπασουμε:D

Strahos
14-11-06, 17:35
χαχαχα! τι άλλο θα δούμε? ο δικός μας ακούει το όνομά του και έρχεται όταν του φωνάζεις, του πετάμε πράγματα και μας τα φέρνει πίσω και όταν ακούει την λέξη "πατάκι" τσατίζεται απίστευτα και σου κάνει ντου! αυτά δεν είναι γατιά...

soza
14-11-06, 19:31
χαχαχα! τι άλλο θα δούμε? ο δικός μας ακούει το όνομά του και έρχεται όταν του φωνάζεις, του πετάμε πράγματα και μας τα φέρνει πίσω και όταν ακούει την λέξη "πατάκι" τσατίζεται απίστευτα και σου κάνει ντου! αυτά δεν είναι γατιά...
Μπας νομιζει οτι ειναι σκυλι ... και γι'αυτο φερνει πιισω οτι του πετατε?

Μια γατα που ειχα καποτε, ειχε την μανια να χωνεται κατω απο το πατακι της εισοδου... ειχε πολλη πλακα, ειδικα αν το πρωι που ανοιγες την πορτα, ξεχναγες οτι η γατα ηταν κατω απο το πατακι...:grin: