PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναζήτηση Ζεύγους


ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
22-09-06, 10:54
Γεια σας μονομαχόφιλοι.

Είμαι προς αναζήτηση ζεύγους μονομάχων για αναπαραγωγή.
Στην περιοχή μου (βόρειο-ανατολική Αττική), τα μαγαζιά έχουν μόνο μερικούς και ταλαιπωρημένους (δυστυχώς) αρσενικούς με ανακατεμένα χρώματα.
Ύστερα από εμπεριστατωμένη έρευνα στο φόρουμ για την διαδικασία αναπαραγωγής, διάβασα πως κάποια μαγαζιά στην Αθήνα, φέρνουν και HM και CT και DT.
Είδα πολύ συχνά να αναφέρεται το όνομα ΤΑΡΕΚ στο Αιγάλεω, αλλά στις πληροφορίες του ΟΤΕ δεν υπάρχει τέτοια καταχώρηση.
Κάποιες παραπάνω πληροφορίες (τηλ. διεύθυνση), ή κάποιο άλλο κατάστημα υπάρχει;;;
Κάποιος/α που έβγαλε γέννα πρόσφατα και θέλει (με το αζημίωτο)να μοιράσει ίσως ;;;
Ξέρω επίσης και για τον σύλλογο στην περιοχή του Κορυδαλού, όπου γίνονται τα Σάββατα όμορφες συναντήσεις και ανταλλαγές ψαριών, φυτών κλπ.

Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.

Liolios
22-09-06, 11:08
Καλώς όρισες Σπάρτακε!

Για τα στοιχεία του τάρεκ κοίτα στο ποστ "διευθύνσεις μαγαζιών τσεκαρισμένων από το gab".

Όσο για τις συναντήσεις, γίνονται κάθε Σάββατο. Όδος: Σωκράτους & Παύλου Μελά δίπλα στην Πλατεία Μέμου, στον Κορυδαλλό. Έλα να τα πούμε και από κοντά.

Tkagem
22-09-06, 11:08
Μα φίλε μου,Τάρεκ είναι το ψευδώνυμό του....Δέ θα ήταν τελείως κουλό να τον είχαν έτσι στο χρυσό οδηγό????χιχιχιχιχιχιχιχιχι
Προσωπικά δέ ξέρω πώς λέγεται,είναι πολοί όμως εδωμέσα που τον ξέρουν και θα σου απαντήσουν σύντομα,λίγο υπομονή....

klaz
22-09-06, 11:10
καλως ηρθες αγαπητε στη παρεα μας...;)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
22-09-06, 11:13
Τελικά τον βρήκα τον Τάρεκ.
Μετά από κάποιο συνδυασμό βρήκα το τηλέφωνό του.

Συγνώμη που έβαλα το μήνυμά μου εδώ στο Καλωσορίσατε.
Ήθελα να το ξεκινήσω στο Βettas, αλλά μπερδεύτηκα.

Καλή συνέχεια σε όλους σας...

netblues
22-09-06, 11:38
και ομως, ταρεκ ειναι το ονομα του..
στα ελληνικά... αλέξανδρος.
;)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
22-09-06, 12:27
Ευχαριστώ πολύ για την μεταφορά!!!!

Ναι όντως είναι Αλέξανδρος και μιλώντας στο τηλέφωνο, μου είπε πως τον Οκτώβριο θα φέρει μονομάχους.
Θα περιμένω μέχρι τότε κι αν βρεθεί κάτι άλλο βλέπουμε.
Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις σας παιδιά...

klaz
22-09-06, 12:31
παρολα αυτα στειλε και κανα πμ στην μαριελ...που ξερεις......η δεσποινις ειναι γατα.....;):p:p:p

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
22-09-06, 12:58
ok klaz!
Αυτό θα κάνω.
Έχω διαβάσει σχεδόν όλα τα ποστ απ'την αρχή που ξεκίνησε το θέμα των bettas και είδα πως η Mariel έχει κάνει πολύ καλή έρευνα και είναι πολύ καλά ενημερωμένη και έχει βγάλει πολλές γενιές μονομάχων...