PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο κρού-κρού θέλει να ευχαριστήσει το GAB


gkoutis
31-08-06, 17:07
Ο κρού-κρού θέλει να σας ευχαριστήσει ποζάροντας στο GABγια την βοήθεια και τις πληροφορίες που διαθέτετε σε εμένα για τα ψαράκια μου!

Είναι κουνελάκι νάνος και δεν κάθετε σε ησυχία ποτέ!

Από εκεί πηρέ και το όνομα του… Γιατί συνεχεία ακούς ένα κρου-κρου από το μασούλημα του!

crazyio
31-08-06, 19:26
Γλύκας είναι !!!! είναι πανέμορφα τα κουνελάκια :D :smt023

klaz
31-08-06, 19:36
συμφωνω..και επισης κανουν και πολυ ωραιο στιφαδο,με φρεσκο κρεμμυδακι...κλπ.κλπ.........μουρλια θα ειναι ο κραουτς-κραοτς....αν και σε μενα αντηχει σαν μιαμ...μιαμ......:smt115:smt115:???:;):D

crazyio
31-08-06, 19:44
συμφωνω..και επισης κανουν και πολυ ωραιο στιφαδο,με φρεσκο κρεμμυδακι...κλπ.κλπ.........μουρλια θα ειναι ο κραουτς-κραοτς....αν και σε μενα αντηχει σαν μιαμ...μιαμ......:smt115:smt115:???:;):D
χαχαχαχα είπα να μην το πω αυτό μια και δεν υπήρχε περίπτωση να μην το πεις ΕΣΥ !
άρα το κρίμα και το κράξημο στον λαιμό σου :D :D :D

gkoutis
31-08-06, 19:44
Κοιτά έχω μια ωραία συνταγή…

Λοιπόν βάζουμε το κουνελάκι στο κλουβί του,
Τοποθετούμε κρεμμύδια γύρο από αυτό,
Ρίχνουμε (κατά λάθος) ένα καλώδιο από συσκευή που είναι στην πρίζα
Πάμε για ύπνο και ξυπνάμε μεσημέρι (καλή σας όρεξή!!!!)

Πέρα από την πλάκα καλός είναι, αλλά θέλει πολύ προσοχή γιατί μασάει τα πάντα!
Καλώδια , μπογιές από τείχους , παπούτσια και ότι άλλο το φτάνει!
Με μεγάλη μου χαρά να δώσω μερικές πληροφορίες σε όποιον θέλει να αποκτήσει ένα…

klaz
31-08-06, 19:49
να σου ζησει παντως .ειναι κουκλος......:p:p:p:smt038:smt038

deMetrIs
31-08-06, 20:23
πολυ ομορφο να σου ζησει :D
edit: εγω εχω και εγω 8 κουνελια νανακια μακριτριχα γλυκα που ειναι:smt007

melitropos
01-09-06, 18:51
πολυ ομορφο!!!πιο ομορφο ομως θα ηταν στον γιακα του μαυρου δερματινου μπουφαν που εχω...θα σου αφησω το ποδι για τυχη! ;)
σε πειραζω! ειναι κουκλι!:rolleyes:

Tkagem
02-09-06, 14:11
Είχα και γώ όταν πήγαινα ακόμα σχολείο,είχαν κάνει και γέννα και είχα δώσει και σε φίλους,όταν όμως ήρθε το καλοκαίρι ψόφησαν από τη ζέστη...

gkoutis
04-09-06, 22:59
πολυ ομορφο!!!πιο ομορφο ομως θα ηταν στον γιακα του μαυρου δερματινου μπουφαν που εχω...θα σου αφησω το ποδι για τυχη! ;)
σε πειραζω! ειναι κουκλι!:rolleyes:

Αυτό το κακόμοιρο ούτε ζευγάρι γάντια δεν βγάζει … :D :D :D


Είχα και γώ όταν πήγαινα ακόμα σχολείο,είχαν κάνει και γέννα και είχα δώσει και σε φίλους,όταν όμως ήρθε το καλοκαίρι ψόφησαν από τη ζέστη...



:(