PDA

Επιστροφή στο Forum : Μαρκα Τροφησ


ΣΤΑΥΡΟΣ
02-08-06, 12:07
Παιδια γεια σας.θα ηθελα να μου προτηνετε μια καλη μαρκας τροφης.εδω και αρκετο καιρο ταιζω με μια τροφη που μου ειχαν προτεινη (ΟΜΕGΑ ΟΝΕ)δεν εχω να σας πω την αληθεια καποιο παραπονο απο την συγκεκριμενη τροφη αλλα σκεφτηκα μηπως και υπαρχει και καποια πολυ πιο καλη.

plaz
02-08-06, 12:34
δηλαδη τι εχουν οι αλλες οι επωνυμες....?πχ sera-tetra κλπ......?

ΣΤΑΥΡΟΣ
02-08-06, 12:45
με αυτη δηλαδη που ταιζω τωρα θεωρητε απο της επωνυμες sera κ.λ.π εσυ την εχεις ξανακουσει αυτη την μαρκα?καταλαβαινιες πως το λεω,αν υπαρχει καλυτερη και αφου ειμαι διαθετημενος να πληρωσω για καποια αλλη σαφως καλυτερη,γιατι να μην την αλλαξω,αν τωρα ειναι στο ιδιο επιπεδο με της αλλες επωνημες να μεινω σε αυτη.

klaz
02-08-06, 13:07
οχι τη συγκεκριμενη που εχεις,θεωρω οτι ειναι απο τις καλυτερες..και εκτος απο αυτες που σου εγραψε παραπανω η γυναικα μου...:rolleyes: .

SOCRATIS
02-08-06, 13:13
Παιδια γεια σας.θα ηθελα να μου προτείνετε μια καλη μαρκας τροφης.εδω και αρκετο καιρο ταιζω με μια τροφη που μου ειχαν πρωτεινη (ΟΜΕGΑ ΟΝΕ)δεν εχω να σας πω την αληθεια καποιο παραπονο απο την συγκεκριμενη τροφη αλλα σκεφτηκα μηπως και υπαρχει και καποια πολυ πιο καλη.
Στα ξένα φόρουμ γίνεται πολύς λόγος για την ποιότητα των ετοίμων τροφών.
Πολλοί προτιμούν τις τροφές τις omega one για τα συστατικά της και ένας από αυτούς και εγώ.
Περιέχει αλεσμένα κομμάτια κρέατος ψαριών και όχι ιχθυάλευρα και έχει
υψηλότερα ποσοστά πρωτεΐνης, βιταμινών και χαμηλότερα ποσοστά τέφρας από άλλες γνωστές εταιρίες.
Κατά την γνώμη μου χρησιμοποίησε την omega σαν κύρια τροφή και για ποικιλία
πέρα και μία-δύο άλλες.