PDA

Επιστροφή στο Forum : Φάτε μάτια ψάρια ......


george
30-06-06, 09:45
http://www.aquariumdesigngroup.com/detected.php?page=&pass


ΥΓ. Ζουζουνίδιο : Εδώ να δω πόσα "ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ" θα πεις ;-)

klaz
30-06-06, 09:55
προφανως ισχυει για τα σπιτια των φραγκατων και των πλουσιων...παρα για τα καλοστημενα τους ενυδρεια..........αρε...κοινωνικη ψαλιδα που υπαρχει στον κοσμο.....:confused: :cool: :cool:

caverman
30-06-06, 10:07
Τις τιμές τις είδατε;;; 110$ για ένα bouble counter;;;

Strahos
30-06-06, 10:25
φανταστικά ενυδρεία! αλλά να ξέρετε οτι έχει πέσει πολύ φίλτρο στις φώτο... αν τα δούμε μπροστά μας θα είναι λίγο χειρότερα, αλλά πάλι είναι super

george
30-06-06, 10:54
Τις τιμές τις είδατε;;; 110$ για ένα bouble counter;;;

Είναι τιμές Αmano φίλε μου ;)
Εδώ ο κατάλογος των προϊόντων Αmano σε ευρώ :
http://www.adaeuro.com/categorie.asp

Θανάσης
30-06-06, 12:58
:smt107 :shock: :smt107
Eκπληκτικό!!!

klaz
30-06-06, 13:57
:smt107 :shock: :smt107
Eκπληκτικό!!!ναι,ειναι εκπληκτικο,το τι γνωσεις σχετικα με ενυδρεια εχουν ολοι οι φιλιπινεζοι υπηρετες αυτων των σπιτιων,αφου μπορουν μονιμα να φροντιζουν ολα αυτα τα ακριβα ενυδρεια των ''ανθρωπων'' που πινουν το αιμα του λαου,και αυτοι διασκεδαζουν στις ελβετιες κλπ,κλπ,και το παιζουν και χομπιστες.......ουφ...τα ειπα και ξεθυμανα,αφου ξυπνησε μεσα μου το προλεταριατο,κοντρα στο δεδομενο ιμπεριαλιστικο,και καπιταλιστικο λομπι το οποιο μας κουμανταρει............ευχαριστω πολυ τον ''συντροφο'' george για την ευκαιρια που μου εδωσε να εκφραστω σχετικα με το θεμα,και να βγαλω τον κρυμμενο μπολσεβικο που ειχα μεσα μου.....:smt118 :rolleyes: :D :D ..ναζτραβιε συντροφοι...στην υγεια μας....:confused: :rolleyes: :smt118 :cool: :p :D :D

george
30-06-06, 14:08
Δεν τα φροντίζουν οι Φιλιππινέζοι υπηρέτες των σπιτιών αλλά η ίδια η εταιρεία που τα στήνει μπορεί να προσφέρει και τις εργασίες συντήρησης.

Δεν είναι κατακριτέο αυτό για κάποιον που ΘΕΛΕΙ να έχει ένα ενυδρείο και δεν έχει τον χρόνο και/ή τις γνώσεις για να το συντηρεί.

Εξάλλου στην Αμερική από όσο γνωρίζω όλα τα καλά και μεγάλα petshops προσφέρουν στον πελάτη αυτές τις υπηρεσίες.

Αλλά μάλλον ξεφεύγουμε και όποιος θέλει να το συζητήσουμε το μεταφέρω αλλού.

Το ποστ αυτό μπήκε για να θαυμάσουμε την δουλειά και τα συγκεκριμένα ενυδρεία.

klaz
30-06-06, 14:13
τωρα με επιασε....αλου,αλλου...στειλτο το ρημαδι να τα πω χυμα.......:rolleyes: :rolleyes: :)

Fonamstel
21-09-06, 01:30
...Το ποστ αυτό μπήκε για να θαυμάσουμε την δουλειά και τα συγκεκριμένα ενυδρεία. Γεώργιε... δεν είδα όλες τις φωτο, αλλά αρκετές. Αυτό που θα μπορούσε να "θαυμάσει" κάποιος είναι τα σπίτια που "φιλοξενούν" τέτοια ενυδρεία - και όχι τα ίδια τα ενυδρεία, αφού σε πολλές φωτο ουτε καν διακρίνονται μέσα στο χολλυγουντιανό κιτσαριό του σπιτιού.
Αλλά ακόμα και εκεί που μόνο το ενυδρείο βλέπεις, είναι τόσο "τέλειο" που θυμίζει τις "τέλειες" πλαστικές ντομάτες, μπανάνες κλπ - κάτι ψεύτικο δηλαδή.

Προτιμώ ένα ενυδρείο τίγκα στην άλγη από αυτά τα διαφημιστικά/ψεύτικα/αποστειρωμένα ενυδρεία, που το μόνο που σου δείχνουν είναι το αδύνατο, η, στην καλύτερη περίπτωση, κάτι το οποίο πάντα θα κυνηγάς να φτάσεις και όσο νομίζεις οτι το πλησιάζεις αυτό θα απομακρύνεται, πολύ απλά γιατί δεν πρόκειται ποτέ να το φτάσεις - δεν είναι πραγματικό, ανήκει στη σφαίρα της φαντασίας...

Κλασσικό διαφημιστικό κόλπο.

Strahos
21-09-06, 12:56
Προτιμώ ένα ενυδρείο τίγκα στην άλγη από αυτά τα διαφημιστικά/ψεύτικα/αποστειρωμένα ενυδρεία, που το μόνο που σου δείχνουν είναι το αδύνατο, η, στην καλύτερη περίπτωση, κάτι το οποίο πάντα θα κυνηγάς να φτάσεις και όσο νομίζεις οτι το πλησιάζεις αυτό θα απομακρύνεται, πολύ απλά γιατί δεν πρόκειται ποτέ να το φτάσεις - δεν είναι πραγματικό, ανήκει στη σφαίρα της φαντασίας...

γιατί ρε συ και το δικό μου έτσι είναι... άντε λίγο καλύτερο... και σιγά τα σπίτια, έχεις δει το δικό μου?:smt033 :smt030

liquid
22-09-06, 19:54
Εδώ ο κατάλογος των προϊόντων Αmano σε ευρώ :
http://www.adaeuro.com/categorie.asp
Σα να ακρίβυναν λίγο τα κινέζικα προϊόντα.. :)

klaz
22-09-06, 21:04
Σα να ακρίβυναν λίγο τα κινέζικα προϊόντα.. :)ιαπωνικα......:D

parrot
22-09-06, 22:56
Αισθητικά το αποτέλεσμα αν και υπερβολικό σε μερικές περιπτώσεις είναι φοβερό. Λέτε να έχει πέσει επεξεργασία στις φωτό κυρίως στα ψάρια?

Strahos
23-09-06, 20:17
Αισθητικά το αποτέλεσμα αν και υπερβολικό σε μερικές περιπτώσεις είναι φοβερό. Λέτε να έχει πέσει επεξεργασία στις φωτό κυρίως στα ψάρια?
έχουν πέσει αρκετά φίλτρα στις φώτο για να δείχνουν πιο "χολυγουντ"